- 20 % İndirimli
(2 müşteri değerlendirmesi)

Orijinal fiyat: ₺ 209,00.Şu andaki fiyat: ₺ 167,20.

Rolling Stones Logo Erkek Boxer Tasarla

Açıklama

Rolling Stones Baskılı Erkek Boxer Tasarla Modeli

Efsane müzik grubunun logosunu kadın boxerında yaptıktan sonra erkek baskılı boxer çeşidi şeklinde yapmazsak ayıp olacaktı. Rolling Stone logo erkek boxer karşınızda. Bu baskılı boxer erkek bireyler için sürpriz dolu gecelerde sürpriz seviyesini daha da yukarılara çıkarabilir.

Erkek boxer tasarla modelleri bikafa’da

Bikafa’nın boxerlarla oluşturduğu mizah serisi devam ediyor. Boxerlar şaka yapma malzemesi olarak oldukça başarılı. Fakat bu kez biraz daha havalı bir tasarımla mizahtan uzaklaşıyoruz.

Baskılı boxer tasarla

Bir boxerın üzerinde baskı olmalı mı olmamalı mı? Bizce olmalı. Çünkü neden olmasın? Estetik değeri bozmamak kaydıyla ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde üretildiği sürece gayet iyi sonuçlar verebiliyor. Baskılı boxer giymek istemeyen erkekler de olabilir elbette ama deneyimlerimize göre erkekler, üzerinde baskı olan boxerları sevmeye ve alışmaya başladılar. Biz de ortada böyle bir açığın olduğunu keşfettik. Gerçekten piyasada baskılı erkek boxer adı altında satılan çok başarısız tasarımlar var. Zevk kişiden kişiye değişen bir şey elbette ama o kadar da değil. Biz hem mizahı hem de estetiği önemseyerek boxer tasarımları yapmayı seviyoruz.

Resimli boxer

Erkek boxer modellerinin üzerindeki baskı resimli olarak tercih edilebiliyor. Hatta boxerının üzerine direkt kendi fotoğrafını bastıran bir çok kişi var. Böyle bir şey istiyorsanız yalnız değilsiniz. Hatta sitemiz üzerinden bunu kendiniz saniyeler içinde yapabilirsiniz. Kendin tasarla erkek boxer sayfamıza giderek üzerinde kendi resminizin veya başka bir sevdiğinizin resmini boxer üzerine bastırabilirsiniz. Resimli boxer giymek her yiğidin harcı değil giyenler de bizden giymeyenler de.

Tasarım boxer ya da boxer tasarla

Boxer tasarımı yapmak hassas bir iş. Yanlış kullanımda, cinselliği çağırıştıran kötü bir şakaya dönebilir. Boxer tasarımı yaparken en başlarda risk almadık. Rolling Stones tasarımlı boxer bunlardan bir tanesi hatta ilkidir. Tasarım boxer modellerimiz gün geçtikçe daha da artacaktır. Eğer sizde zevkinize uygun bir tasarım boxer sahibi olmak istiyorsanız şu anda doğru sayfadasınız.

Değişik erkek boxer modelleri

Peşinde olduğumuz şey tam olarak budur. Değişik şeyler yapmanın peşindeyiz çünkü, değişik olmayan şeyleri zaten yapıyorlar ve iyi de yapıyorlar. Şimdi biz koca koca markaların sekiz milyon yıldır evirip çevirip tekrar ettiği tasarımları onlardan daha iyi mi yapacağız?(!) Aslında istesek yaparız ama ne gereği var? Biz biraz daha farklı tasarımlar yapalım istedik. Bunu da sizlerin beğenisi sayesinde başarıyoruz. Ne mutlu bize.

Erkek boxer desenli olursa satmazmış!

Ticari hayatta bunun gibi bir çok safsata var. Herkes düz renk ya da desensiz boxer giymek zorunda mı? Bırakın da insanlar ne istiyorsa onu giysin değil mi canım? Hem de iç çamaşırı söz konusu olunca biraz hayatı renklendirmenin kime ne zarar olabilir ki? Erkek boxer modelleri komik de olabilir. Öyleyse eğer gülünüz beyler komikse gülünüz gitsin.

Bir de boxer vs baksır meselesi var.

Bir çok kelimenin Türkçe karşılığı bulunmuyor. Zaten erkek boxer kelimesini erkek baksır şeklinde yazınca da Türkçeleştirilmiş olmuyor. Türkçe okunuşuyla yazılmış oluyor. Aam bazı kişiler kendilerine erkek boxer satın almak istediklerinde bunun yerine erkek baksır, baksır modelleri gibi şeyler yazabiliyorlar. O yüzden biz de buraya baksır çeşitlerini yazma meselesine dönüştürmeden herkese ulaştırmak. Bütün bir yazıyı baştan bir de baksır yazılı hale getiremeyiz elbette ama maksır modellerini en kolay şekilde bulmanızı isteriz. Çünkü en değişik erkek boxer modellerinin bizde olduğuna inanıyoruz. Değişik erkek boxer modellerimizin tamamını görmek isterseniz boxer tasarla sayfamıza uğramanızı tavsiye ederiz.

Erkek boxer modelleri komik olsun olmasın en önemsediğimiz şey sağlık ve kalite

Boxer ürünlerimiz kaliteli üretim araçlarıyla kapınıza kadar geliyor. Kullandığımız boyadan tutun tüm üretim araçlarına kadar hepsi en üst seviye ürünlerdir. Öncelikle rahat nefes alan penye kumaştan üretilen boxer çeşitlerini kullanıyoruz. Baskı kalitesinden de asla ödün vermiyoruz. Kullandığımız boyalar insan sağlığına hiç bir zararı olmayan organik boyalardır.

Boxer baskı kalitesi

En çok merak edilen soru boxer baskı kalitesi ne düzeyde ve yıkanmada çıkar mı? Baskı kalitesi en üst düzeydedir ve asla çıkmaz. Bir çok test uyguladık. Tişörtlerin yıkama talimatı 60 derecede tersten yıkayınız şeklindedir. Boxer gibi hijyen gerektiren iç çamaşırları 60 derecede yıkayamazsınız. Isıyı biraz arttırmak gerekir. Fakat öte yandan üstündeki hiç bir baskı bu yüksek derecelere dayanamaz. Ama bizim uyguladığımız teknikle 90 derecede bile baskı herhangi bir zarar görmüyor. İçiniz rahat bir şekilde yıkayabilirsiniz. Eğer baskısı çıkarsa ürünü öylece geri alma garantisi veriyoruz.

 

 

 

Ek bilgi

Beden

M, L, XL

Rolling Stones Logo Erkek Boxer Tasarla için 2 değerlendirme

  1. nastya

    Değişik renkleri de olacak mı?

  2. Kenan

    Tam orjinal hali mi bu replikası mı?

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stok kodu: BXE02 Kategoriler: , , Etiketler: