Temizle

 89,00

Sweatshirt Kendin Tasarla Kapüşonsuz Model

Stok kodu: KTSW03 Kategoriler: , , ,

Açıklama

Kapüşonsuz Sweatshirt Modeli Kendin Tasarla

Sweatshirt kapüşonsuz modeli için kendin tasarla ürünümüz hazır. Şimdi kendiniz ve sevdikleriniz için sweatshirt olarak kapüşonsuz model seçebilrisiniz.

Kendin Tasarla Sweatshirt Ürünleri

Sitemizde bulunan tüm ürünlerin kendin tasarla versiyonları bulunmaktadır. Şimdi bunların arasına yeni bir model ekliyoruz. Kapüşon takmak istemeyen ya da daha farklı bir model giymek isteyenler için yeni bir ürün ekledik. Sweatshirt ürünlerimizin yanında diğer kendin tasarla çeşitleri giderek artacaktır.

Sweatshirt Modelleri

Bir çok kişi kapşonlu sweat ya da kapüşonlu sweat olarak bilinen yurtdışında da hoodie olarak adlandırılan bu giyim tarzını severek kullanıyor. Spor bir görünümün yanında çok daha rahat esnek ve huzurlu hissettiren bu ürünler en çok tercih edilen giyim ürünleri arasında.

Kapüşonlu Sweatshirtler

Kendimizi bir anda gizemli ve cool hissettiren bu başlık, sweatshirte entegre edilmiş bir şapka aslında. Zaman zaman soğuktan koruyan ama genellikle kendimizi biraz kriminal biraz ultra havalı hissettiren bu ürünü kim bulduysa kendisine teşekkür ederiz. Sitemizde kapüşonlu sweatshirt modelleri bulunmaktadır. Bunun yanında eğer kendinize bir kapüşonlu sweatshirt tasarlamak isterseniz bir çok renk seçeneği bulunan kendin tasarla sweatshirt ürünümüze de göz atabilirsiniz.

Kapüşonsuz Sweatshirt

Bu model aslında tam anlamıyla bildiğimiz sweater (süveter), sweatshirt ürünün ilk ve asıl halidir. Hodie versiyonu sonradan geliştirilmiş bir şapka entegre edilmiş halidir. Kapüşonu yani başlığı olmayan düz sweatshirt modelimizi sitemize yeni ekledik. Sizlerin beğenisine sunduğumuz kapüşonsuz sweatshirt ürünümüzü de en az hoodie modelimiz kadar seveceğinize eminiz.

Sweatshirt ürünlerimiz hakkında:

Sonuçta bir giysi olan bu ürünün kumaş ve dikim kalitesi baskı çeşiti gibi bazı özellikleri bulunuyor. Kısaca bunlardan bahsetmek isteriz.

Sweatshirtlerin kumaş kalitesi nasıldır?

Sweatshirtlerimiz 2 iplik (orta kalınlık) kumaştan üretilmiştir. Bizler uygun maliyetli ürünleri sizlerle buluşturmak isteyen bir alışveriş sitesiyiz. Ürünlerimizin fiyatlarını ulaşılmaz bir biçimde yüksek tutmak istemiyoruz. Fakat bunun yanında “utandıran cinsten” ürünleri sizlere yollayıp kendimizi komik duruma da düşürmek istemeyiz.

Sonuç olarak aşırı kalitesi bir ürün illaki bize geri gelecek ve herkes gibi biz de bu durum sonucunda zarar edecek bundan daha önemlisi üzüleceğiz. Bunun olmasını istemeyeceğimiz gibi yüksek fiyatlı ürünlerin de sitemizde satışını yapmak istemediğimiz için nasıl bir yol izliyoruz?

Öncelikle orta kalitenin üstünde utandırmayan ama kalitesi konusunda memnuniyetsiz etmeyecek bir kumaş ve dikimle üretilmiş ürünler seçiyoruz. Şimdilik tekstil ürünlerimizi kendimiz üretmiyoruz ama yakın bir zamanda o işlere de gireceğimizi belirtelim. Çok yüksek maliyetleri olmayan sweatshirt ürünlerini seçtikten sonra sıra geliyor baskı aşamasına. Kendimize ait bir baskı atölyemiz olması sebebiyle ve asıl yüksek maliyetlerin baskı aşamasında ortaya çıkması sebebiyle burada yüksek maliyetlerden kurtulabiliyoruz.

Yani bizlere neden ürünleriniz uygun fiyatlı kumaş kalitesi mi düşük diye soranlarınız oluyor. Uygun fiyatlı ürünleri bulduktan sonra kendi baskı atölyemizde düşük maliyetli baskılar yapabildiğimiz için fiyatlarımız makul oluyor.

Bunun yanında çok yüksek kar oranları yansıtmıyoruz. Sitemize her bütçeden insanlar özellikle bir çok mağazada istediği tasarımı bulamayan kişiler girsin ve hayallerine kavuşsun istiyoruz.

Sweatshirtlerin Baskı Kalitesi Nasıl?

Baskı konusunu uzun araştırmalar ve çalışmalar sonucunda tamamen çözmüş bulunuyoruz. Yaptığımız baskılar son derece kaliteli, yüksek çözünürlüklü ve uzun yıkama direncine sahip baskılar. Siz yine de düşük ısılarda ve tersten yıkayarak hem baskıyı hem de ürününüzün kumaşını uzun süreler koruyabilirsiniz.

Kendin Tasarla Ürünleri

Sitemizde tüm ürünleri kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. Bunu yapmamızın sebebi, kişilerin tasarlama ruhunu ortaya çıkartmak ve hiç bir yerde bulamayacağı hayalindeki tasarımı yaparak üstüne giymek özgürlüğünü sağlamak. Sipariş notlarında bununla ilgili bir çok teşekkür iletisi okuyoruz. Bunun için biz de sizlere çok teşekkür ederiz. Diğer tüm tasarlanabilen ürünlere Kendin Tasarla sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İletişim kaynakları

İletişim sayfamızdan bize anında ulaşabilirsiniz. Ya da utangaç biriyseniz, sayfada bulunan formu doldurarak e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında @bikafa.tasarim instagram sayfamızızı da ziyaret edebilirsiniz.

 

Ek bilgi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sweatshirt Kendin Tasarla Kapüşonsuz Model” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir