Kendin Tasarla Tişört

 • Beyaz
 • Bordo
 • Hardal
 • Kırmızı
 • Siyah
 • Turuncu
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
Kendin Tasarla

 49,00

Dilerseniz bu tişörtü, rengini ve bedenini seçerek,
üzerinde hiç bir tasarım olmadan satın alabilirsiniz.

(18 müşteri incelemesi)

Açıklama

Kendin Tasarla Tişört

Şimdi sen de kendi erkek tişörtünü ya da kadın tişörtünü tasarlayabilirsin.

Bu sayfada uniseks tişörtlerimizi tasarlayabilirsin. Hem erkek hem de kadın için kullanılan ortak bir model. Kadın erkek seçiminde kalıplar fark ediyor.

Kendin Tasarla Tişörtleri Hakkında

30/1 süprem likralı pamuklu kumaştan imal edilmiştir. Kullandığımız kumaşlar orta kalitenin üstündedir. Maliyetleri düşük tutuyoruz fakat kaliteden ödün vermiyoruz.

Kendin Tasarla Erkek Tişörtü

Her insan başkalarının tasarladığı tişörtleri giymek istemeyebilir. Kendi fikirlerini bir tişört tasarlama aracıyla kendi tişörtünü tasarlamak isteyebilir. Kendin tasarla tişört sayfamızla artık kendi tişörtünü kendin tasarlayabilirsin. Biz de senin gibi mevcut tişört tasarımlarını beğenmiyorduk. Kendimizi içinde daha iyi hisssedecek tişörtlere ihtiyacımız vardı. Evde tişört tasarlamak oldukça zor bir iş. Biz denedik başta olmadı. İsterseniz siz de deneyebilirsiniz. Biz sonra baktık ki iş oldukça zor mecburen kendi atölyemizi kurduk.

Şimdi hem sizlere istediğiniz bir çok renkte tişörtü hem de onların üzerine sınırsız seçenekte kısacası siz ne istiyorsanız onu baskı şeklinde uygulayabiliyoruz. Bu iş akışı en başta elbette zor. Belli başlı bir çok alet edevat gerekli. Örneğin bir tişörtün dikilmiş olması baskı yapmak açısından imkansız olmasa da oldukça işleri zorlaştıran bir durum. Dikilmiş bir erkek tişörtüne baskı yapmaya kalktığınızda sizi bir çok problem bekliyor. Kişiye özel tişört baskısı yapacaksanız dikilmiş ve satışa hazır bir tişörte baskı yapmaktan başka çare yok. Çünkü dikilmeden baskı yapılması yüksek adette tişört siparişlerinde maliyeti düşüren bir durum. Bizim böyle bir seçeneğimiz yok. Dikilmiş ve satışa hazır bir tişörtle yolumuza devam ediyoruz.

Baskı Çeşitleri

Baskı çeşidi ve buna bağlı olarak baskı kalitesi değişken bir seçenek. Bir çok baskı seçeneği bulunuyor ama hepsinin de kendine özgü zorlukları bulunuyor. Serigrafi tekniği dediğimiz kalıp yoluyla baskı yapmak hem en eski ve işe yarar bir teknik hem de oldukça düşük bir maliyet yapılabilen bir baskı çeşidi. Fakat ortada büyük bir problem var. Kişiye özel baskı yapılmak istendiğinde bu teknik işe yaramıyor.

Ailesiyle hoş bir fotoğrafını tişörtün üstüne bastırmak isteyen bir kişiye bu teknikle baskı yapamazsınız. Çünkü serigrafi sadece vektörel çizimlerle yapılabiliyor. Erkek tişörtüne fotoğraf baskısı yapmak için başka seçenekler kullanmak gerekiyor. Yazıcıdan kağıda çıktı alarak baskı yapmak mümkün ama bu seferde kumaş çeşidi devreye giriyor. Seçtiğiniz her kumaşa bu türde baskı yapmak mümkün değil. Resim baskısı yapabilmek için, çok renkli baskı yapabilen bir yazıcıdan çıktı aldığınızda bunu yalnızca polyester kumaşlara uygulayabiliyorsunuz. Pamuklu kumaşlarda bu baskı çeşidi kullanılamıyor.

Pamuklu kumaşa baskı yapabilmek için farklı bir baskı şekli kullandık. Bunun için özel geliştirilen transfer tozu sayesinde mürekkebin pamuklu tişörte yapışmasını sağlayabiliyorsunuz. Ama elbette sorunlar yine bitmiyor. Bu seferde koyu renkli tişörtlere baskı yapamıyorsunuz. Fizik kuralları gereği koyu renklerin üzerinde açık renkler görünmüyor. Bu yüzden oldukça pahalı maliyetler gerektiren farklı format yazıcılara, farklı katmanlara sahip kağıtlara ve yine özel bir takım mürekkeplere ihtiyaç duyuluyor. Bu sebepten ötürü evde sırf kendiniz için tişört baskısı yapmak, özellikle koyu zeminli tişörtlere baskı yapmak pek mantıklı değil.

Bir tişörtün maliyeti size dışarıdan satın alacağınızdan kat kat fazlaya mal olabilir. Fakat üzülmeyin. Biz sizin için böyle bir yatırım yaptık ve artık koyu renk, açık renk tişört ayrımı olmaksızın her türlü kumaş çeşidine de baskı yapabiliyoruz. Bir çok kişiye bu özel tasarım tişörtleri satabildiğimiz için maliyetleri tek bir tişörtten çok bir çok tişörte yayabildiğimiz için düşürebiliyoruz.

Kişiye Özel Tişört Baskısıyla tişört tasarla, kendi tişörtünü tasarla

Öncelikle yaptığın tasarımı tişörtün üzerinde görebilmen gerekir. Biz de bunun için sana özel bir tshirt tasarlama aracı hazırladık. İstersen kendin için tişört tasarla, istersen sevgili tişörtü tasarla. Tasarlayacağın tişörtleri beğenmezsen tekrar baştan yeni bir tişört tasarlama işine başlayabilirsin. Sevgiliye tişört tasarlama konusu bizi biraz aşar ama sen onun için en iyisini bilirsin. Şimdi bütün bunları keyifle yapabilmen için bir tişört tasarlama sayfası var. Bu ürünümüzde ister sevgiline istersen de kendine bir erkek tişörtü tasarlayabilirsin.

Kendin tasarla erkek tişörtü

Kişiye özel erkek tişörtü tasarlamak artık sanıldığı kadar zor bir iş olmaktan çıktı. Kendin tasarla erkek tişörtü büyük bir ihtiyacı karşılamak için burada. Etrafta gördüğün hiç bir baskılı tişörtü beğenmiyorsan, dilediğin gibi bir erkek tişörtü tasarlayabilirsin. T-shirt tasarlamak için bütün malzemeler artık online tişört tasarlama sayfamızda. Resimli tişört yapmak istersen telefonundan ya da bilgisayarından bir resmi yükleyip onu tişörte bastırabilirsin. Kendin tasarla erkek tişörtü sayfamızda çok kolay bir biçimde tişörtün üstüne resim ya da kolayca  yazı yazdırabilirsin. tisort baski şeklinde bir yazı da yazdırmak istersen onu da yapabilirsin.

Kendin Tasarla Kadın Tişörtü

Tamamen kendinize ait bir kadın tişörtü tasarlamak ister miydiniz? Elbette isterdiniz. Kendinize ait bir kadın tişörtü tasarlamak istiyorsanız ya da sevdiklerinize bir kadın tişörtü yaptırmak istiyorsanız olabileceğiniz en doğru sayfadasınız.

Kişiye Özel Tişört Tasarla

Şimdi kişiye özel tişörtler tasarlayıp satın alabilirsiniz. Hemde uygun fiyata hatta hem de kapınıza kadar gelecek şekilde.

Kadın tişörtü tasarlama

Kadınlara bırakın tişörtü, herhangi bir şeyin beğendirilemediği bir dünyada yapılacak en doğru şey ona seveceğini düşündüğünüz görsel ve yazılarla tasarlanmış bir tişört olduğunu düşünüyoruz.

Kendin tasarla kadın tişörtü

Eğer bizim tasarladığımız kadın tişörtleri tam olarak kafanıza uygun gelmediyse, kendi tişörtünüzü tasarlayabileceğiniz kişiye özel tişörtler oluşturabileceğiniz tasarlama aracımızı deneyin. Kendin tasarla tişört aracını kullanarak kafanızdaki tasarımı kendi tişörtlerinize uygulayabilirsiniz. Kendi tişörtünü kendin tasarla mantığıyla artık tasarım fikirleriniz tamamen mümkün. İster kendiniz için tasarlayın isterseniz bir sevdiğinize özel hediye tasarım tişörtleri oluşturun. Kendin tasarla kadın tişörtü artık hediye arama klişesini bitiriyor. Çünkü her tasarladığınız tişört ayrı bir sanat şaheseri olacak.

Bir tişört tasarlama yolculuğu

Kadın tişörtü meselesi oldukça zorlu bir yolculuk. Zaten model kesim yaka gibi parametrelere hiç girmiyoruz bile. Aslında işimiz modaya uygun kadın tişört kesimleri ve modelleri yapmak değil. Zaten kadın tişörtlerimiz de uniseks tişört şeklinde. Yani erkek tişörtüyle kadın tişörtlerimiz tamamen aynı. Yalnızca kadın tişörtü alanlara bir beden küçüğünü yolluyoruz.

Kadın ve erkek cinsiyet ayrımının tişörtlerde de kalkması hepimizin için daha iyi bir durum. Kadın tişörtünü erkek tişörtünden ayıran en önemli özellik üzerindeki baskısı. Fakat bir çok baskı da hem kadın hem erkek tişörtleri için kullanıyoruz. Aslında erkek ve kadın tişörtü ayrımı yapmayı pek istemiyoruz ama yine de karışıklıklara ve içinden çıkılamaz beden karmaşasına sebep olmamak için kategorileri bu şekilde ayırdık. En azından erkek tişörtü ve kadın tişörtü olarak modelleri birleştirmemiz herkes için daha iyi oldu.

Kendin tasarla kadın tişörtü ya da kendin tasarla bayan tişörtü

Kadın tişörtü ve bayan tişörtü tanımlamaları da ayrı bir durum. Kimi yerde kimi kişiler bayan kelimesinin kullanımını doğru bulmazken kimi kişiler de kadın kelimesini doğru bulmuyor. Bizler Google aramalarında doğru alıcıya ve ulaşabilmek için doğru kelimeler yazarak aramalarda sağlıklı bir şekilde çıkmak istiyoruz. Bu yüzden kendi tercihimiz olan kadın tişörtü kelimelerinin yanında bayan tişörtü kelimelerini de kullandık. Bu yüzden de ayrı bir tişört kategorisi oluşturduk. alacağınız tişört basic düz tişört olacak. Kadınlara özel kesimi olan belden daralan ya da kolları dar ve kısa olan modellerden değil. Çoğunlukla kadın tişörtünü uniseks ve oversize şekilde giymeyi tercih eden kişiler için hazırladık.

Kendin tasarla kadın tişörtü çeşitleri

Bir çok varyasyon bizleri stok konusunda sıkıntıya sokuyor. Uğraşmak istemediğimizden değil. Vallahi değil 🙂 Birden çok varyasyon kullanmak maliyetleri arttırıyor da ondan. Örneğin bir beyaz renk kadın tişörtünün v yakası, belden daralan modeli, göbeği kısa model gibi bir çok çeşidinin olduğunu düşünün. Bunların da hepsinin ayrı ayrı renklerde ve bedenlerde olduğunu düşünün. Bütün bunları yüksek adetlerde stokta bulundurmak ve seçeneklerin beden takiplerini yapmak oldukça zor ve maliyetli bir iş. Bu yüzden tek bir tişört modeli ve bir çok renk seçeneği hem sizler hem de bizler için hem daha ekonomik hem de daha eğlenceli oldu.

Kendin tasarla kadın tişörtüyle yapabilecekleriniz gerçekten sınırsız

Özel tasarım kadın tişörtü sayfamızdan kendinize özel bir kadın tişörtü yapabilirsiniz. Genellikle piyasada satılan birbirinin aynı tişörtleri giymek istemediğinizi çok iyi biliyoruz. Size özel bir görseliniz varsa ve bunu tişörtünüzün üstünde görmek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Bir çok renk seçeneğimiz bulunuyor ve gün geçtikçe daha da farklı renk seçenekleri ekleyeceğiz. İstediğiniz tasarımı yapmanız için size güçlü bir tasarım aracı sunduk. İstediğiniz şekilde kafanıza göre bir tişört tasarlayabilirsiniz. Bunu yaparken hiç zorlanmayacağınızı ve çok eğleneceğinizi düşünüyoruz.

Kendin tasarla kadın tişörtü bir tasarım tişörtten daha fazlası

Yalnızca kendinize bir tasarım tişört değil, sevdiklerinize özel anlarınızı hatırlatacak bir hediye vermek için de kadın tişörtü yapacak erkek bireylerin olduğunu, onları da sayfamıza beklediğimizi söylemek isteriz. Hem kendinize hem de sevdiklerinize tamamen kişiye özel bir kadın tişörtü ya da bayan tişörtü yapmak isterseniz hızlıca ve uygun fiyata sitemizden yapabilirsiniz. Bütün bunların yanında oldukça kaliteli kumaştan üretilmiş, dikiş kalitesi yüksek, uzun ömürlü bir kıyafete de sahip olacaksınız. Bunu de eklemeden geçmeyelim. Sevdiklerinizle sadece size özel ürünler üreten bikafa.com sitemiz sizlerin ilgiliyle gün geçtikçe daha da büyüyor ve kendini geliştiriyor. Bunun için de hepinize ayrıca teşekkürü borç biliriz. Bizimle kalın.

Kendin tasarla ürünlerimiz

Diğer tişört dışında başka tasarlanabilir ürünlerimize de göz atmak istersen kendin tasarla sayfamıza gidip inceleyebilirsin. Sweatshirt tasarlayabilir, kupa bardak tasarlayabilir, bez çanta tasarlayabilir hatta boxer bile tasarlayabilirsin.

Bir çok font seçeneği bulunan erkek tişörtü tasarlama aracımızı kullanarak sevdiğin bir yazı karakteriyle istediğin yazıyı erkek tişörtünün üstüne yazabilirsin. Bilinenin aksine bunu hem kolayca yapacak hem de uygun bir fiyata kendin tasarla erkek tişörtü almış olacaksın. Bizden bu kadar gerisi senin hayal gücüne kalmış.  İyi tasarlayan kazansın. İyi tasarlayanın en güzel kendin tasarla erkek tişörtü olsun.

instagram sayfamızı da buraya bırakalım @bikafa.tasarim

Haydi kolay gelsin!

Ek bilgi

Kendin Tasarla Tişört için 18 inceleme

 1. Hülya

  Merhaba, XL beden mevcut değil mi?

  • bikafa

   Merhaba, XL beden ve Oversize beden seçeneklerimiz yakında stoklarımızda olacak. Teşekkürler

 2. Hüseyin

  v yaka da olursa çok iyi olur. Seçenekler arasında göremedim.

  • bikafa

   V yaka şimdilik ürün çeşitlerimiz arasında bulunmuyor. Yakın bir zamanda düşünmüyoruz ama belki ileriki zamanlarda düşünülebilir.

 3. Hakans

  Sipariş verdim üzt düzey bir tişört değil ama orta kalitenin de üstünde diyebilirim. Zaten fiyatı da çok uygun. Bu fiyata hiç bir yerde tişört yokken özel tasarım bir tişörtü bu fiyata bulmak pek mümkün değil.

  • bikafa

   Merhaba, güzel sözleriniz için teşekkür ederiz.

 4. Berenice

  tişörtten başka kendin tasarlama ürünleri var mı?

 5. Kimsemoyum

  Merhaba tişört tasarlayacağım ama kaç günde elimde oluyor?

  • bikafa

   Normal koşullarda aynı gün ya da bir sonraki gün hazırlanıp kargoya veriliyor. Bir sorun gerçekleşmezse, en geç 2 gün içinde elinizde oluyor. Teşekkürler.

 6. derya

  Kadın tişörtü modelleri yok mu?

  • bikafa

   Merhaba, kendin tasarla tişört ürünlerimizin çeşitleri zaman içerisinde artacaktır. Şimdilik hem kadın hem erkek için kullanılabilen, unisex tişört modelini kullanmaktayız.

 7. sema

  Kaç günde geliyor?

  • bikafa

   En geç 3 gün içinde kargoya veriyoruz. Çoğunlukla kargoya aynı gün ya da ertesi günü teslim ediyoruz. Mesafeye göre en geç 2 günde elinizde oluyor.

 8. Virgül

  Hediye olarak tişört tasarladım. arkadaşımın doğum gününe yetiştirmek için ellerinden geleni yaptılar beni mahçup etmediler. Çok teşekkür ediyorum.

  • bikafa

   Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz.

 9. Ahmet kocak

  Kalıplar dar mı geniş mi?

  • bikafa

   Tişörtlerimiz uniseks modellerdir. Geniş kalıplı tişört tercih etmeniz durumunda bir ya da iki beden üstünü seçmelisiniz.

 10. Merve

  Erkek tişörtüyle kadın tişörtü arasında nasıl bir fark var?

  • bikafa

   Merhaba, kalıp ve hazırlanış açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Yalnızca beden farklılıkları bulunmaktadır. Siz cinsiyeti ve normalde tercih ettiğiniz bedeni girdiğinizde biz size uygun bedeni yolluyoruz.

 11. Nill

  Baskısı nasıl? bir iki yıkamada çıkar mı?

  • bikafa

   Merhaba. Kullandığımız baskı türü nedeniyle tişört baskıları çok uzun yıkama garantilerine sahiptir. Baskılar son derece kaliteli şekilde uygulanır. Bir çok yıkama testi yaptık ve sonuçların çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Normalde tişört yıkama talimatları 60 derece ve tersten yıkamayı gerektirir. Yaptığımız testlerde yüksek ısılar kullanmamıza rağmen herhangi bir deforme oluşmadı.

 12. neslihan

  Ne zamandır böyle bir bir site arıyordum gerçekten. Kendi çizdiğim resimleri tişörtün üstüne çok kaliteli bir şekilde baskı yaptırdım çok memnunum arada bir kendime tişört baskısı yaptırıp satın alıyorum. dışarıda böyle bir şeyi bırakın bu paraya 2-3 katına da yaptıramazsınız. Ya çok kalitesi baskı olur ya da çok pahalı olur.

  • bikafa

   Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz. Sevgiler.

 13. mert

  Kargo ücretini kaldırmalısınız. Kargo ücreti insanın moralini bozuyor. 🙂

  • bikafa

   Kargo ücretimiz Türkiye’nin her yerine 9,90 TL’dir. Normalde bunun üzerinde bir fiyat kargo ücreti çıkmaktadır. Geri kalan kısmını biz tamamlıyoruz. Sitemizde 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti bulunmuyor. Belki bir gün kargo ücretini de tamamen kaldırırız. Yorumunuz için teşekkürler.

 14. seda

  güzel site bir tane tişört sipariş ettim baskısı on numara tişört de fena değil standartların üstünde. Fiyatına göre kabul edilebilir ve giyilebilir bir tişört.

  • bikafa

   Güzel sözleriniz için teşekkür ederiz.

 15. Dino

  Tişört tasarla sayfanızı internetten buldum. beğenmezsem iade veya değişim yapıyormusunuz?

  • Bikafa

   Merhaba ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Özel tasarım ürünlerde iade koşulu geçersiz oluyor. Eğer kusurlu ya da beğenmediğiniz bir ürün olursa değiştiriyoruz.

 16. Rosemarie

  Sadece tişört mü var?

  • Bikafa

   Merhaba tasarlama aracımızda bir çok ürün bulunmaktadır. Kendin tasarla sayfamızdan bir çok tasarlanabilir ürüne ulaşabilirsiniz.

 17. Reynaldo

  tişört tasarla işini beceremedim. Benim yerime siz yapsanız olur mu :))

  • Bikafa

   Elbette bizimle 08505327064 numaralı whatsapp hesabımızdan iletişime geçip görsellerinizi yollayarak da tasarımınızı yaptırtabilirsiniz.

 18. Gulay

  Açıklama kısmı bu kadar uzun ama ben bir türlü tshirtlerin kumas içeriğini goremedim. Daha net yazılmalı

  • bikafa

   Merhaba, Kumaşlarımız pamuklu 30/1 süprem kumaştan imal edilmektedir. Yakın bir zamanda bununla ilgili bilgilendirme yazısı yayınlayacağız.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir