(25 müşteri incelemesi)

 99,00

Ölçü tablosuna bakmadan beden seçmeyiniz. Buradaki ürün temsilidir. Gerçek ürün görseli için açıklamaya bakın. Ekrandan ekrana renk farklılığı olabilir. Renk konusunda hassasiyetiniz varsa emin olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kumaş ve Baskı Örneklerini İnceleyin

Ölçüler 1-2 cm değişebilir.

Kendin Tasarla Tişört Normal Kalıp Tişört Baskı

Açıklama

Kendin Tişört Tasarla, Tişört Baskı

Şimdi sen de kendi erkek tişörtünü ya da kadın tişörtünü tasarlayabilirsin.

Bu sayfada uniseks tişörtlerimizi tasarlayabilirsin. Hem erkek hem de kadın için kullanılan ortak bir model. Kadın erkek seçiminde kalıplar fark ediyor.

Kendin Tasarla Tişörtleri Hakkında

30/1 süprem likralı pamuklu kumaştan imal edilmiştir. Kullandığımız kumaşlar üst kalitedir. Bu üründe satış fiyatını (şimdilik) düşük tutmamızın sebebi, maliyetlerin yüksek olmasına rağmen, hem bizi  tanıyın, hem de bu arada kendi tişörtlerinizi kendinizin tasarlaması fikrine iyice alışın istiyoruz. Bu yüzden satış fiyatını uygun tutuyoruz fakat kaliteden ödün vermiyoruz.

Tişört Baskı ve kumaş örneklerini inceleyin

Yüksek kalite kumaştan imal edilen tişörtlerimiz 100% pamuklu olarak üretilmiştir.

8ec2d34d 24da 4cf3 8fdd 23f7233fb45a

 

Bedenleri Normal kalıptır.

6186e463 04cf 48dd 8eb9 cd9bfc67607e

 

Kaliteyi en çok yaka kısmı belli eder

c0b4c4e9 8061 423e 9bcf 8d390dcfe564

Daha yakından bakın

968feea9 df25 42c9 9df2 d5b22ba3e1f8

Baskı kalitemize son derece güveniyoruz. Hem sağlıklı hem de yıkamaya karşı son derece dirençli bir baskı türüdür.

kendin tasarla beyaz baski 2

Kumaşla mümkün olduğunca bütünleşen bir boya, canlı renkler ve istediğiniz her türlü fotoğrafı kusursuz olarak tişörte basabiliyoruz.

kendin tasarla beyaz baski 3

Üst kalite kumaş kullanılarak imal edilen siyah tişörtlerimiz üzerindeki baskılar gayet güzel durmaktadır.

0f75db0e 5a41 4c04 a8be d59c905e56bf

ad0e2ea0 ffdd 4b98 8f24 974d7e31232b

Yeni gelen renkli tişörtlerimiz. Onlardan da bir kaç örnek paylaşalım

IMG 5716

IMG 5717

IMG 5718

IMG 5719

IMG 5720

Daha fazla baskı örneği için 08505327065 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kendin Tasarla Tişörtü

Her insan başkalarının tasarladığı tişörtleri giymek istemeyebilir. Kendi fikirlerini bir tişört tasarlama aracıyla kendi tişörtünü tasarlamak isteyebilir. Kendin tasarla tişört sayfamızla artık kendi tişörtünü kendin tasarlayabilirsin. Biz de senin gibi mevcut tişört tasarımlarını beğenmiyorduk. Kendimizi içinde daha iyi hisssedecek tişörtlere ihtiyacımız vardı. Evde tişört tasarlamak oldukça zor bir iş. Biz denedik başta olmadı. İsterseniz siz de deneyebilirsiniz. Biz sonra baktık ki iş oldukça zor mecburen kendi atölyemizi kurduk.

Şimdi hem sizlere istediğiniz bir çok renkte tişörtü hem de onların üzerine sınırsız seçenekte kısacası siz ne istiyorsanız onu baskı şeklinde uygulayabiliyoruz. Bu iş akışı en başta elbette zor. Belli başlı bir çok alet edevat gerekli.

Tişört Baskı Çeşitleri

Bir tişörtün maliyeti size dışarıdan satın alacağınızdan kat kat fazlaya mal olabilir. Fakat üzülmeyin. Biz sizin için böyle bir yatırım yaptık ve artık koyu renk, açık renk tişört ayrımı olmaksızın her türlü kumaş çeşidine de baskı yapabiliyoruz. Bir çok kişiye bu özel tasarım tişörtleri satabildiğimiz için maliyetleri tek bir tişörtten çok bir çok tişörte yayabildiğimiz için düşürebiliyoruz.

Kişiye Özel Tişört Baskısıyla tişört tasarla, kendi tişörtünü tasarla

Öncelikle yaptığın tasarımı tişörtün üzerinde görebilmen gerekir. Biz de bunun için sana özel bir tshirt tasarlama aracı hazırladık. İstersen kendin için tişört tasarla, istersen sevgili tişörtü tasarla. Tasarlayacağın tişörtleri beğenmezsen tekrar baştan yeni bir tişört tasarlama işine başlayabilirsin. Sevgiliye tişört tasarlama konusu bizi biraz aşar ama sen onun için en iyisini bilirsin. Şimdi bütün bunları keyifle yapabilmen için bir tişört tasarlama sayfası var. Bu ürünümüzde ister sevgiline istersen de kendine bir erkek tişörtü tasarlayabilirsin.

Kendin tasarla erkek tişörtü

Kişiye özel erkek tişörtü tasarlamak artık sanıldığı kadar zor bir iş olmaktan çıktı. Kendin tasarla erkek tişörtü büyük bir ihtiyacı karşılamak için burada. Etrafta gördüğün hiç bir baskılı tişörtü beğenmiyorsan, dilediğin gibi bir erkek tişörtü tasarlayabilirsin. T-shirt tasarlamak için bütün malzemeler artık online tişört tasarlama sayfamızda. Resimli tişört yapmak istersen telefonundan ya da bilgisayarından bir resmi yükleyip onu tişörte bastırabilirsin. Kendin tasarla erkek tişörtü sayfamızda çok kolay bir biçimde tişörtün üstüne resim ya da kolayca  yazı yazdırabilirsin. tisort baski şeklinde bir yazı da yazdırmak istersen onu da yapabilirsin.

Kendin Tasarla Kadın Tişörtü

Tamamen kendinize ait bir kadın tişörtü tasarlamak ister miydiniz? Elbette isterdiniz. Kendinize ait bir kadın tişörtü tasarlamak istiyorsanız ya da sevdiklerinize bir kadın tişörtü yaptırmak istiyorsanız olabileceğiniz en doğru sayfadasınız.

Kişiye Özel Tişört Tasarla

Şimdi kişiye özel tişörtler tasarlayıp satın alabilirsiniz. Hemde uygun fiyata hatta hem de kapınıza kadar gelecek şekilde.

Kadın tişörtü tasarlama

Kadınlara bırakın tişörtü, herhangi bir şeyin beğendirilemediği bir dünyada yapılacak en doğru şey ona seveceğini düşündüğünüz görsel ve yazılarla tasarlanmış bir tişört olduğunu düşünüyoruz.

Kendin tasarla kadın tişörtü

Eğer bizim tasarladığımız kadın tişörtleri tam olarak kafanıza uygun gelmediyse, kendi tişörtünüzü tasarlayabileceğiniz kişiye özel tişörtler oluşturabileceğiniz tasarlama aracımızı deneyin. Kendin tasarla tişört aracını kullanarak kafanızdaki tasarımı kendi tişörtlerinize uygulayabilirsiniz. Kendi tişörtünü kendin tasarla mantığıyla artık tasarım fikirleriniz tamamen mümkün. İster kendiniz için tasarlayın isterseniz bir sevdiğinize özel hediye tasarım tişörtleri oluşturun. Kendin tasarla kadın tişörtü artık hediye arama klişesini bitiriyor. Çünkü her tasarladığınız tişört ayrı bir sanat şaheseri olacak.

Bir tişört tasarlama yolculuğu

Kadın tişörtü meselesi oldukça zorlu bir yolculuk. Zaten model kesim yaka gibi parametrelere hiç girmiyoruz bile. Aslında işimiz modaya uygun kadın tişört kesimleri ve modelleri yapmak değil. Zaten kadın tişörtlerimiz de uniseks tişört şeklinde. Yani erkek tişörtüyle kadın tişörtlerimiz tamamen aynı. Yalnızca kadın tişörtü alanlara bir beden küçüğünü yolluyoruz.

Kadın ve erkek cinsiyet ayrımının tişörtlerde de kalkması hepimizin için daha iyi bir durum. Kadın tişörtünü erkek tişörtünden ayıran en önemli özellik üzerindeki baskısı. Fakat bir çok baskı da hem kadın hem erkek tişörtleri için kullanıyoruz. Aslında erkek ve kadın tişörtü ayrımı yapmayı pek istemiyoruz ama yine de karışıklıklara ve içinden çıkılamaz beden karmaşasına sebep olmamak için kategorileri bu şekilde ayırdık. En azından erkek tişörtü ve kadın tişörtü olarak modelleri birleştirmemiz herkes için daha iyi oldu.

Kendin tasarla kadın tişörtü ya da kendin tasarla bayan tişörtü

Kadın tişörtü ve bayan tişörtü tanımlamaları da ayrı bir durum. Kimi yerde kimi kişiler bayan kelimesinin kullanımını doğru bulmazken kimi kişiler de kadın kelimesini doğru bulmuyor. Bizler Google aramalarında doğru alıcıya ve ulaşabilmek için doğru kelimeler yazarak aramalarda sağlıklı bir şekilde çıkmak istiyoruz. Bu yüzden kendi tercihimiz olan kadın tişörtü kelimelerinin yanında bayan tişörtü kelimelerini de kullandık.

Bu yüzden de ayrı bir tişört kategorisi oluşturduk. alacağınız tişört basic düz tişört olacak. Kadınlara özel kesimi olan belden daralan ya da kolları dar ve kısa olan modellerden değil. Çoğunlukla kadın tişörtünü uniseks ve oversize şekilde giymeyi tercih eden kişiler için hazırladık.

Kendin tasarla kadın tişörtü çeşitleri

Bir çok varyasyon bizleri stok konusunda sıkıntıya sokuyor. Uğraşmak istemediğimizden değil. Vallahi değil 🙂 Birden çok varyasyon kullanmak maliyetleri arttırıyor da ondan. Örneğin bir beyaz renk kadın tişörtünün v yakası, belden daralan modeli, göbeği kısa model gibi bir çok çeşidinin olduğunu düşünün. Bunların da hepsinin ayrı ayrı renklerde ve bedenlerde olduğunu düşünün. Bütün bunları yüksek adetlerde stokta bulundurmak ve seçeneklerin beden takiplerini yapmak oldukça zor ve maliyetli bir iş. Bu yüzden tek bir tişört modeli ve bir çok renk seçeneği hem sizler hem de bizler için hem daha ekonomik hem de daha eğlenceli oldu.

Kendin tasarla kadın tişörtüyle yapabilecekleriniz gerçekten sınırsız

Özel tasarım kadın tişörtü sayfamızdan kendinize özel bir kadın tişörtü yapabilirsiniz. Genellikle piyasada satılan birbirinin aynı tişörtleri giymek istemediğinizi çok iyi biliyoruz. Size özel bir görseliniz varsa ve bunu tişörtünüzün üstünde görmek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Bir çok renk seçeneğimiz bulunuyor ve gün geçtikçe daha da farklı renk seçenekleri ekleyeceğiz. İstediğiniz tasarımı yapmanız için size güçlü bir tasarım aracı sunduk. İstediğiniz şekilde kafanıza göre bir tişört tasarlayabilirsiniz. Bunu yaparken hiç zorlanmayacağınızı ve çok eğleneceğinizi düşünüyoruz.

Kendin tasarla kadın tişörtü bir tasarım tişörtten daha fazlası

Yalnızca kendinize bir tasarım tişört değil, sevdiklerinize özel anlarınızı hatırlatacak bir hediye vermek için de kadın tişörtü yapacak erkek bireylerin olduğunu, onları da sayfamıza beklediğimizi söylemek isteriz. Hem kendinize hem de sevdiklerinize tamamen kişiye özel bir kadın tişörtü ya da bayan tişörtü yapmak isterseniz hızlıca ve uygun fiyata sitemizden yapabilirsiniz.

Bütün bunların yanında oldukça kaliteli kumaştan üretilmiş, dikiş kalitesi yüksek, uzun ömürlü bir kıyafete de sahip olacaksınız. Bunu de eklemeden geçmeyelim. Sevdiklerinizle sadece size özel ürünler üreten bikafa.com sitemiz sizlerin ilgiliyle gün geçtikçe daha da büyüyor ve kendini geliştiriyor. Bunun için de hepinize ayrıca teşekkürü borç biliriz. Bizimle kalın.

Kendin tasarla ürünlerimiz

Diğer tişört dışında başka tasarlanabilir ürünlerimize de göz atmak istersen kendin tasarla sayfamıza gidip inceleyebilirsin. Sweatshirt tasarlayabilir, kupa bardak tasarlayabilir, bez çanta tasarlayabilir hatta boxer bile tasarlayabilirsin.

Bir çok font seçeneği bulunan erkek tişörtü tasarlama aracımızı kullanarak sevdiğin bir yazı karakteriyle istediğin yazıyı erkek tişörtünün üstüne yazabilirsin. Bilinenin aksine bunu hem kolayca yapacak hem de uygun bir fiyata kendin tasarla erkek tişörtü almış olacaksın. Bizden bu kadar gerisi senin hayal gücüne kalmış.  İyi tasarlayan kazansın. İyi tasarlayanın en güzel kendin tasarla erkek tişörtü olsun.

instagram sayfamızı da buraya bırakalım @bikafa.tasarim

Haydi kolay gelsin!

Ek notlar

Renk

Siyah, Kiremit, Kırık Beyaz, Mavi, Parlak Siyah, Su Yeşili, Yavruağzı, Beyaz, Melanj Gri, Lacivert, Pembe, Sarı

Beden

S, M, L, XL

Kendin Tasarla Tişört Normal Kalıp Tişört Baskı için 25 inceleme

 1. Hülya

  Merhaba, XL beden mevcut değil mi?

  • bikafa

   Merhaba, XL beden ve Oversize beden seçeneklerimiz yakında stoklarımızda olacak. Teşekkürler

 2. Hüseyin

  v yaka da olursa çok iyi olur. Seçenekler arasında göremedim.

  • bikafa

   V yaka şimdilik ürün çeşitlerimiz arasında bulunmuyor. Yakın bir zamanda düşünmüyoruz ama belki ileriki zamanlarda düşünülebilir.

 3. Berenice

  tişörtten başka kendin tasarlama ürünleri var mı?

 4. Kimsemoyum

  Merhaba tişört tasarlayacağım ama kaç günde elimde oluyor?

  • bikafa

   Normal koşullarda aynı gün ya da bir sonraki gün hazırlanıp kargoya veriliyor. Bir sorun gerçekleşmezse, en geç 2 gün içinde elinizde oluyor. Teşekkürler.

 5. derya

  Kadın tişörtü modelleri yok mu?

  • bikafa

   Merhaba, kendin tasarla tişört ürünlerimizin çeşitleri zaman içerisinde artacaktır. Şimdilik hem kadın hem erkek için kullanılabilen, unisex tişört modelini kullanmaktayız.

 6. sema

  Kaç günde geliyor?

  • bikafa

   En geç 3 gün içinde kargoya veriyoruz. Çoğunlukla kargoya aynı gün ya da ertesi günü teslim ediyoruz. Mesafeye göre en geç 2 günde elinizde oluyor.

 7. Virgül

  Hediye olarak tişört tasarladım. arkadaşımın doğum gününe yetiştirmek için ellerinden geleni yaptılar beni mahçup etmediler. Çok teşekkür ediyorum.

  • bikafa

   Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz.

 8. Ahmet kocak

  Kalıplar dar mı geniş mi?

  • bikafa

   Tişörtlerimiz uniseks modellerdir. Geniş kalıplı tişört tercih etmeniz durumunda bir ya da iki beden üstünü seçmelisiniz.

 9. Merve

  Erkek tişörtüyle kadın tişörtü arasında nasıl bir fark var?

  • bikafa

   Merhaba, kalıp ve hazırlanış açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Yalnızca beden farklılıkları bulunmaktadır. Siz cinsiyeti ve normalde tercih ettiğiniz bedeni girdiğinizde biz size uygun bedeni yolluyoruz.

 10. Nill

  Baskısı nasıl? bir iki yıkamada çıkar mı?

  • bikafa

   Merhaba. Kullandığımız baskı türü nedeniyle tişört baskıları çok uzun yıkama garantilerine sahiptir. Baskılar son derece kaliteli şekilde uygulanır. Bir çok yıkama testi yaptık ve sonuçların çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Normalde tişört yıkama talimatları 60 derece ve tersten yıkamayı gerektirir. Yaptığımız testlerde yüksek ısılar kullanmamıza rağmen herhangi bir deforme oluşmadı.

 11. neslihan

  Ne zamandır böyle bir bir site arıyordum gerçekten. Kendi çizdiğim resimleri tişörtün üstüne çok kaliteli bir şekilde baskı yaptırdım çok memnunum arada bir kendime tişört baskısı yaptırıp satın alıyorum. dışarıda böyle bir şeyi bırakın bu paraya 2-3 katına da yaptıramazsınız. Ya çok kalitesi baskı olur ya da çok pahalı olur.

  • bikafa

   Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz. Sevgiler.

 12. mert

  Kargo ücretini kaldırmalısınız. Kargo ücreti insanın moralini bozuyor. 🙂

  • bikafa

   Kargo ücretimiz Türkiye’nin her yerine 9,90 TL’dir. Normalde bunun üzerinde bir fiyat kargo ücreti çıkmaktadır. Geri kalan kısmını biz tamamlıyoruz. Sitemizde 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti bulunmuyor. Belki bir gün kargo ücretini de tamamen kaldırırız. Yorumunuz için teşekkürler.

 13. bikafa

  Merhaba, güzel sözleriniz için teşekkür ederiz.

 14. seda

  güzel site bir tane tişört sipariş ettim baskısı on numara tişört de fena değil standartların üstünde. Fiyatına göre kabul edilebilir ve giyilebilir bir tişört.

  • bikafa

   Güzel sözleriniz için teşekkür ederiz.

 15. Dino

  Tişört tasarla sayfanızı internetten buldum. beğenmezsem iade veya değişim yapıyormusunuz?

  • Bikafa

   Merhaba ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Özel tasarım ürünlerde iade koşulu geçersiz oluyor. Eğer kusurlu ya da beğenmediğiniz bir ürün olursa değiştiriyoruz.

 16. Rosemarie

  Sadece tişört mü var?

  • Bikafa

   Merhaba tasarlama aracımızda bir çok ürün bulunmaktadır. Kendin tasarla sayfamızdan bir çok tasarlanabilir ürüne ulaşabilirsiniz.

 17. Reynaldo

  tişört tasarla işini beceremedim. Benim yerime siz yapsanız olur mu :))

  • Bikafa

   Elbette bizimle 08505327064 numaralı whatsapp hesabımızdan iletişime geçip görsellerinizi yollayarak da tasarımınızı yaptırtabilirsiniz.

 18. Floyd

  Merhaba, beyaz tişörtlerle renkli tişörtlerin farkı nedir?

  • bikafa

   Merhaba, daha öncesinde sadece beyaz, siyah ve lacivert normal kalıp tişörtlerimiz mevcuttu. Renkli olarak yeni eklediğimiz tişörtler farklı üretim olarak elimize ulaştı. Kumaşları ve dikimleri farklıdır. Kalite olarak yine yüksek kalitededir. Yalnızca üretim farklı.

 19. Kabil

  Siyah renk ne zaman gelir.

  • bikafa

   En kısa sürede tüm renklerimizin stoklarını güncelleyeceğiz.

 20. Gulay

  Açıklama kısmı bu kadar uzun ama ben bir türlü tshirtlerin kumas içeriğini goremedim. Daha net yazılmalı

  • bikafa

   Merhaba, Kumaşlarımız pamuklu 30/1 süprem kumaştan imal edilmektedir. Yakın bir zamanda bununla ilgili bilgilendirme yazısı yayınlayacağız.

 21. zeynep

  tişörtlerin boyu kaç öğrenebilir miyim

  • Bikafa

   Merhaba omuzdan eteğe bedenlerin boyları şöyledir:
   Medium: 70 cm
   Large: 72 cm
   XL: 74 cm

 22. sanrı

  merhabaa! baskılar nasıl yapılıyor acaba? burayı ilk defa deneyeceğim ama çekiniyorum ne yalan söyleyeyim. böyle parlama yapmayan, kalıp gibi ele gelmeyen, screenprint gibi bir doku arıyorum. teşekkür ederim şimdiden

  • bikafa

   Merhaba, parlama yapmayandan kastınız tam olarak nedir anlayamadık ama baskılarda biraz yüzey oluşuyor. Elinizle dokunduğunuzda bir miktar hissedilebilir bir tabaka mevcut. Bunu minimum seviyeye çekmek için çalışıyoruz. Harf veya arka kısmı boşaltılmış yani arka planı silinmiş görsellerde bu durum minimum seviyededir. Yapılan baskıda kullanılan boya ve onu kumaşa sabitleyen malzeme bir miktar hissedilebilir tabaka oluşturmaktadır ve bu hemen hemen tüm baskı çeşitlerinde mevcuttur.

 23. sevo

  Merhaba, baskıdan önce müşteriden onay alıyor musunuz? Basılınca tişört üzerinde böyle gözükecek şeklinde.

  • bikafa

   Merhaba, bütün siparişler için bunu yapmamız pek mümkün olmuyor. Eğer bu durum sizin için önem taşıyorsa ödeme esnasında notlara onay alınmasını istediğinizi yazabilirsiniz.

 24. bberkakpinar (doğrulanmış kullanıcı)

  Kısa bir sürede ulaştı güzel gözüküyor uzunca kullanırım umarım.

 25. gökhan

  Ronaldo 07 numara gs forması istiyorum. Kendim yapamadım yardımcı olabilir misiniz?

  • bikafa (doğrulanmış kullanıcı)

   Merhaba, karışıklık olmaması için tasarım hizmeti maalesef veremiyoruz ama mümkün olduğunca satış sonrası tasarım konusunda destek veriyoruz. Tişörtün arkasına yazı ekleyerek istediğiniz tasarımı oluştrabilirsiniz. Yalnızca tişört seçeneklerimiz bulunmaktadır. forma olarak bulunmuyor.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir