Kendin Tasarla Çanta

1 Product

  • kendin tasarla bez çanta
    Tasarla Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
     149,00 169,00

    Çanta Boyutları 35X40 cm

    Tasarla Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir

Kendin Tasarla Çanta Çeşitleri

Çantaya özel tasarım yapmak isteyenler bu sayfada buluşuyor.  Üzerine baskı yapabileceğiniz bir çok çanta çeşidimizle karşınızdayız. Özellikle bez çanta tasarlamak hem çok keyifli hem de çok özel.

Kendi Çantanı Kendin Tasarla

Bir çantaya tasarım yapmak

İstediğin çantayı istediğin gibi kendin tasarla
Kendin tasarla çanta sayfamıza hoş geldiniz. Bu sayfamızda bez çanta başta olmak üzere çeşitli çantalara kendi özel tasarımlarınızı yapabilirsiniz.

Kendi çantanızı kendiniz tasarlayabilirsin. Bunun için bir bez çanta modeli seçmek ve tasarlamaya başlamak yeterli. En sevdiğiniz bez çanta çeşidini seçin ve hemen bir bez çanta tasarlamaya başlayın. Kişiye özel bez çanta tasarlamak işte bu kadar kolay.

Etrafta gördüğünüz tasarım bez çantalar size ilginç mi geldi? Aynısından istiyorsunuz ama bulamıyorsunuz? Ya da aklınızda bez çantanın üzerinde olmasını istediğiniz bir görsel mi var? Dahası aklınıza ne gelirse her şeyi bez çantalarımız üzerine uygulayabilirsiniz.

Tamamen size özel

Hiç kimsede olmaya sadece size ait bir bez çantayla dolaşmak size çok iyi gelecek. Bunun dışında başka başka nelerin üzerine tasarım yapabilirim diye düşünüyorsanız Kendin Tasarla sayfasındaki tüm ürünlere bir bakın deriz.