Tişört Tasarla

9 Products

Tişört Tasarla

Tüm örnek görseller, ürünlerin kendi sayfasında mevcuttur. Seçtiğiniz ürünün sayfasına giderek baskı örneklerine de ulaşabilirsiniz.

Kişiye özel tshirt tasarlamak istiyorsanız doğru yere geldiniz.

Tişört Baskı ve Kendin Tasarla Tişört Ürünlerimiz

Baskılı tişört yaptırma konusu her zaman sıkıntılı olmuştur. İstediğin tişört çeşitlerini bulmak, istediğin tişört baskı çalışmasını yaptırmak büyük bir uğraş. Nereye gidersen git büyük ihtimalle hoşuna giden ama bir şeyler eksik dediğin tişörtlerle karşılaşabilirsin. Bir çok insan bunu dert etmeyebilir ama sen dert eden birisin, ne yapalım yani? Kendi isteğine bire bir uyan bir tişört baskısı bulmak, uygun fiyata almak her zaman kolay olmayabilir. Neyse ki internet var ve bir aramayla istediğin her şeye ulaşabiliyorsun. Gerçekten öyle mi?

Kişiye özel tişört oluşturabilirsiniz ve tişört baskısını yaptırabilirsiniz.

İnternet üzerinden bir çok tişört baskı sitesine erişilebilir. Hatta büyük markalar dizi dizi en başta sıralanırlar. Fakat o tişörtlerin senin zevkini tam olarak yansıttığını söyleyebilir miyiz? Her zaman için değil. İnsanın canı biraz saçma sapan kimsenin almayacağı şeyler de giymek isteyebiliyor. Şimdi koskoca markalara benim şöyle istediğim bir tişört var basabilir miyiz demek olmaz. Milyonlarca adet basarken kılı kırk yaran çok büyük tişört markaları acaba arada sizin özel istek tişörtünüzü hazırlar mı? Eğer bu markanın varislerinden ya da önemli çalışanlarından biri değilseniz sanmıyoruz.

Kendi Tişörtünü Kendin Tasarla

Ama üzülmeyin biz varız. Bizce iyi ki de varız. Renk farketmeksizin, üzerindeki desenin resim mi yazı mı, tek renk mi milyon renk mi bakmadan tişörtünüzün üstüne basıyoruz. Size kargoyla uygun bir fiyata yolluyoruz.

Orjinal tişört hediye etmek ve kişiye özel tshirt yaptırmak

Orjinal hediyeler vermek, yaratıcı bir insanın her zaman istediği bir şeydir. Bu durum çoğu zaman kişiye özel bir şey hediye edebilmekten geçer. Değişik hediyeler verebilmek biraz çaba istiyor. Sevgiliye hediye konusu ise başlı başına bir uzmanlık alanı. Sizi bu zahmetlerden kurtarmak adına güçlü bir tişört tasarlama aracı geliştirdik. Bu araçla tshirt tasarlayın ve kendinizi daha iyi hissedin.

Tişört tasarlamak zor mu?

Normal koşullarda bir tişörtü tasarlamak göze hitap etmesini, çok satmasını sağlamak elbette bir meslek ve oldukça zor. Uzun tecrübeler ve yetenekler gerektiriyor. Aslında bizim tasarımdan kastımız bu grafik tasarım yapan sanatçı kişilerin yaptığından biraz farklı. Fakat aranızda inanılmaz tasarımcılar olabilir ve onlar çok acayip tasarımlar oluşturabilir. Biz kolaj tasarımı yapmanıza, eşinize dostunuza fotoğraflı hediye tişört oluşturmanıza yardımcı oluyor. Olaya bu açıdan bakarsak işin hiç bir zorluğu yok. Fotoğraf yükle diyorsunuz ve masaüstü bilgisayarınızdaki ya da telefonunuzdaki, tabletinizdeki resimleri kolayca yükleyebiliyor, tişörtün üstünde istediğiniz yere konumlandırabiliyorsunuz. Aynı şey yazılar için de geçerli. Bir sürü efekti eklemek hatta resimlerin arka planını silmek bile mümkün.  Bu konuyu da sevgili blogumuzda bir klavuz hazırladık (ya da hazırlama üzereyiz)

Yaptığınız tasarımı hızlıca uygun fiyata satın alabilir ve yine uygun bir kargo ücretine kapınıza kadar getirtebilirsiniz. İşte her şey bu kadar kolay.

Neden özel tasarım tişört?

Bunu bir çok yerde anlattık. Naçizane biz de tişört tasarımları yapıyoruz. Özene bezene yaptığımız tasarımların yüzüne bakan olmayabiliyor. Hemen kaldırıyoruz zaten. Bununla barışmış durumdayız. Çünkü “herkes bizim şakalarımıza gülmek zorunda değil”. O yüzden kişilerin kendi tişörtlerini tasarlayabilecekleri bir alan açmak istedik.

Tişört tasarımlarımız size uygun gelmemiş olabilir ya da şurası şöyle olsun burası böyle olsaydı keşke dediğiniz bir nokta varsa buyurun kendin tasarla sayfamıza. Fakat şahane bir iş ortaya çıkartırsanız biz o özel tişört tasarımı kamulaştırabiliriz haberiniz olsun. Her yerde aradığınız tasarim tisortler var ve hiç bir yerde bulamadıysanız doğru yerdesiniz. İstediğiniz görseli getirin, tişört tasarlama aracı ile kendi tişörtünü tasarla sayfamızda dilediğince tasarlayın. Ortaya çok güzel tasarımlı tişört ürünleri çıkacağınızdan eminiz.

Baka bir açıdan bakarsak;

Yurt dışından bir baski tshirt beğendiniz ve bunun Türkiye’de satışı yok mu? Bir iki görsel aramasıyla o tişört üzerindeki tasarımı bulursanız buradan tişörtünü kendin tasarla sayfamızda hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İster kendin için tişört tasarla, istersen sevgiliye tişört tasarla. Elbette biz senin sevgilinle ilgili aranızdaki en özel şeyleri bilemeyiz. Bu yüzden tam da size uygun bir tişört tasarlayamamış olabiliriz. O halde sen içinden ona söylemek istediğin bir sözü ya da aranızda çok özel bir hale gelmiş şarkının sözlerini tasarim t shirt üstüne uygulayabilirsin. Bunun için bir çok birbirinden değişik yazı karakterini de kullanabilirsin. Dakikalar içerisinde harika sevgili tişörtleri ortaya çıkarabilirsin. Sana güveniyoruz!

Sevgiliye tişört tasarlamak için bütün dünyayı dolaşmanıza gerek yok

Ya da sevgilisine hediye almak için internetin dehlizlerinde kaybolmuş bir kadının en son değil ilk geleceği yer bizim erkek tişörtü tasarlama sayfamız olsun. Sevgilisinin sevdiği, bildiği özel şeyleri bir tişörtün üstüne tasarlasın ve onu tam kalbinden vursun isteriz. Böyle güzel şeylere vesile olmaya bayılıyoruz.

Gamer tişörtü tasarlamak gamerlık kadar zor değil artık

Örneğin bir gamer, bir oyun için bir tasarım tişörte ihtiyacı var. Hiç bir yerde bulamadı ya da sadece yurt dışında var hem bekleme süresi çok uzun hem de oldukça pahalı ve zorlu bir yolculuğu olacak o tişörtün ulaşması. Elindeyse istediği tasarıma ait bir çok görsel var zaten bunlar görsel aramasıyla hemen karşısında. Peki ne yapsın bu insan, giymesin mi istediği tişörtü? Elbette giysin. Elindeki görsellerle bize müracaat etsin. Güçlü tişört tasarlama aracımızla saniyeler içinde tasarlasın ve satın alsın.

Herkes tişört tasarlayabilsin.

Onları bu heyecandan mahrum bırakmak olmazdı. Kimin daha iyi tasarlayabildiğiniz bilemeyiz erkeklere de kadınlara da tişört tasarlama konusunda oldukça güveniyoruz.

Kendine ait bir tişört tasarlamak ister misin?

Kadınlara tişört beğendirmek zordur elbette doğru ama kim demiş erkekler de kolay beğenir diye, hemen üstün körü bir şeyler alır ve giyer diye. Artık bir çok erkek giydiği her şeyin hakimi olmayı seçiyor. Bunların başında da tişört geliyor çünkü üst giyim olarak kadınlarda olduğu kadar seçenek pek olmuyor. İşte bu durumda devreye biz giriyoruz.

Erkek tişörtü olarak bir çok sıra dışı tasarımı beğeninize sunuyoruz fakat elbette dünyadaki tüm erkeklere hitap etmesini bekleyemeyiz. Bu yüzden erkeklerin de estetik beğeni çıtasının yukarılarda olduğunu kabul ederek onlara bir tişört tasarlama aracı oluşturduk. Sadece onlara oluşturmadık tabii ki genel oluşturduk yani erkek tişörtü tasarlanabilsin diye erkek tişörtü ürününü dahil ettik.

Kadınlar mevcut tasarım tişörtleri zor mu beğeniyor?

Bu yalnızca kadınlara özgü bir davranış değil. Kişiye özel bir davranış aslında. Zor beğenen insanlar var ve onlara sıradan şeyler gösterdiğinizde elbette beğenmiyorlar. Fakat giyim sektöründe kadınların seçenekleri daha fazla bu bir gerçek. Şimdi herkes için seçenekler çoğalsın istiyoruz. Estetik beğeni çıtası yükseklerde olan bir kadın, ya da mizahı estetiğe tercih eden bir kadın, kendi kişisel mizahını bir kadın tişörtü üzerinde gerçekleştirebilir.

Kadınlar baskılı tişört giymez mi?

Bu da oldukça genel bir yargı. Kimi kadın kendine özgü bir tişörtü arar durur bulamayınca basic t-shirt alıp riske girmez diyelim. Aradığı baskının estetiğini kendine uygun bulmamış olabilir ya da bir arkadaşına mizah yüklü bir tişört hediye etmek isteyebilir. O halde bu isteğini nasıl karşılayacak?

Artık bikafanın bu kadın tişörtü tasarlama konusuna bir çözümü var

Sıradan bir tişörtü bir tasarım harikasına çevirmek istediğinde ne yapacak?Herkese ve her kimseye uygun olmayan bir tasarımı bir tişörtün üstüne bastırmak istiyorsa elbette bizim kendin tasarla tişört sayfamızı ziyaret edecek. Hiç bir kod bilgisi gerektirmeyen tamamen sürükle bırak şeklinde tasarım yapabileceği bir ortam sağlıyoruz.

Kişiye özel kendin tasarla kadın tişörtü aracımızla sınırsız tasarım yapın

Kişiye özel baskılı bir tişörte ihtiyacınız varsa bikafa’nın sunmuş olduğu kadın tişörtü tasarlama aracımızı kullanabilirsiniz. İstediğiniz bölgesine istediğiniz resmi ya da yazıyı kolayca uygulayıp satın alabilirsiniz. İsterseniz bizim kendi tasarım resimlerini uygulayıp üzerilerine istediğiniz yazıyı da ekleyebilirsiniz. Bunları yapması oldukça kolaydır ve saniyeler içinde tamamen size ait bir özel tasarım kadın tişörtü ne sahip olabilirsiniz

Sadece o kişiye özel bir tişörte sahip olmak

Kadınların zaten başkalarında olmayan giysilere sahip olmak istediklerini biliyoruz. Her zaman modeliyle değil de bazen üzerindeki deseniyle farklı olmak ister insan. Mesela tişörtünüzün üstünde hiç bir yerde olmayan belki de kendinizin çizdiği ya da sadece sizin için özel olan bir yazı veya rakam olmasını isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kendin tasarla tişörtünün üstüne hemen istediğiniz görseli yerleştirmek, ya da yazmak. Şimdi tamamen kendine ait bir giysiye sahip olmanın tam zamanı.

Peki yollanan tişört kaliteli mi?

Kalite, her zaman tartışılan bir konudur. Üzerine bir marka etiketi yapıştırılarak kaliteli olduğu sanılan bir çok tişört gördü bu gözler. Biz zaten bu siteyi boşuna açmadık. Hem giymek istemediğimiz tasarımları bize zorla satmaya çalışan firmalardan hem de üzerinde zevkimizi zerre yansıtmayan tişörtlerini gördükçe, kendimize nasıl tişört basarız diye yola çıkmıştık. Fakat hemen sevinmeyin, evde bir tane tişört basmak o kadar  da kolay bir iş değil, Bu meseleyi blogumuzda ele aldık (ya da almak üzereyiz) Bir tişörtün yada başka bir aksesuarın nasıl üretildiği, baskısının nasıl yapıldığı oldukça karışık bir iş. İsterseniz deneyin ama tavsiye etmiyoruz.

Tişörtün üzerine yaptığınız baskı çıkıyor mu?

Bu en çok sorulan sorudur. Yıllardır en iyi baskı türünü araştırıp duruyoruz. Bir çok deneme yaptık. Tişört baskısı üzerine blogumuzda bir yazı hazırladık (ya da hazırlamak üzereyizdir.) lafın kısası, geldiğimiz nokta, tişörtün üzerine uyguladığımız baskı kesinlikle çıkmıyor. Yıllar sonra da çıkmıyor defalarca yıkandıktan sonra da. Ama belirtmek isteriz ki atölyede hazırlık sürecinde bir hata olmuş olabilir. Hemen sinirlenmeyin. Biz de insanız. Bazı kriterler atlanmış, baskının kötü, yani yıkandığında çıkabilecek şekilde basılmış olması durumu gerçekleşebilir. Böyle bir durumda hemen iade/ değişim linkinden bize ulaşıp tam para iadesi ya da değişim isteyebilirsiniz.

Kişiye özel tişörtü tasarlama aracımızla şimdi tanışın

Kişiye özel erkek tişört tasarlama aracımızı şimdi kullanın. Erkek tişört tasarlama aracımız hem çok kolay hem de akıllı araçları sayesinde bir çok görsel üretebilirsiniz. Örneğin tişörtün üstüne QR kodu ekleyip gizli mesajlar oluşturabilirsiniz. Kendin tasarla erkek tişörtü kişiye özel erkek tişörtü oluşturmak için en kulalnışlı ve uygun bir çözümdür. Peki başka şeyler de tasarlayabilir misin? Elbette evet. Kendin Tasarla sayfamızda daha bir çok tasarım yapabileceğin ürün seni bekliyor.