• kendin tasarla erkek tişörtü
   49,00

  Kendin Tasarla Erkek Tişörtü, Kendin Tasarla Sayfamızda Şimdi sen de kendi erkek tişörtünü tasarlayabilirsin. Her insan başkalarının tasarladığı tişörtleri giymek istemeyebilir. Kendi fikirlerini bir tişört tasarlama aracıyla kendi tişörtünü tasarlamak isteyebilir. Kendin tasarla tişört sayfamızla artık kendi tişörtünü kendin tasarlayabilirsin. Biz de senin gibi mevcut tişört tasarımlarını beğenmiyorduk. Kendimizi içinde…

 • kendin taarla sevgili model
   85,00

  Kendin Tasarla Sevgili Tişörtü Sevgiliye Tişört Tasarla Çift tişörtleri tasarla, sevgiliye kendin tasarla tişört yap Sevgili tişörtü tasarlama sayfamıza hoş geldiniz. Burada sevgiliye hediye edilebilecek en güzel şeylerden biri olan, ona tamamen ait bir hediye bulabilirsiniz. Çift tişörtleri genellikle başkalarının tasarladığı size pek de hitap etmeyen tasarımlar olabilir. Burada sevgili…

 • kendin tasarla kadın tişörtü
   49,00

  Kendin Tasarla Kadın Tişörtü Tamamen kendinize ait bir kadın tişörtü tasarlamak ister miydiniz? Elbette isterdiniz. Kendinize ait bir kadın tişörtü tasarlamak istiyorsanız ya da sevdiklerinize bir kadın tişörtü yaptırmak istiyorsanız olabileceğiniz en doğru sayfadasınız. Kişiye Özel Tişört Tasarla Şimdi kişiye özel tişörtler tasarlayıp satın alabilirsiniz. Hemde uygun fiyata hatta hem…

Tişört Tasarla

Kendine Bir Tişört Tasarla

Kendi Tişörtünü Kendin Tasarla

Kişiye özel tişört oluşturabilirsiniz.

Baskılı tişört yaptırma konusu her zaman sıkıntılı olmuştur. İstediğin tişört çeşitlerini bulmak, istediğin tişört baskısını yaptırmak büyük bir uğraş. Nereye gidersen git büyük ihtimalle hoşuna giden ama bir şeyler eksik dediğin tişörtlerle karşılaşabilirsin. Bir çok insan bunu dert etmeyebilir ama sen dert eden birisin Ne yapalım yani. Kendi isteğine bire bir uyan bir tişörtü bulmak, uygun fiyata almak her zaman kolay olmayabilir. Neyse ki internet var ve bir aramayla istediğin her şeye ulaşabiliyorsun. Gerçekten öyle mi?

İnternet üzerinden bir çok baskılı tişörte erişilebilir. Hatta büyük markalar dizi dizi en başta sıralanırlar. Fakat o tişörtlerin senin zevkini tam olarak yansıttığını söyleyebilir miyiz? Her zaman için değil. İnsanın canı biraz saçma sapan kimsenin almayacağı şeyler de giymek isteyebiliyor. Şimdi koskoca markalara benim şöyle istediğim bir tişört var basabilir miyiz demek olmaz. Milyonlarca adet basarken kılı kırk yaran çok büyük markalar acaba arada sizin özel istek tişörtünüzü hazırlar mı? eğer bu markanın varislerinden ya da önemli çalışanlarından biri değilseniz sanmıyoruz.

Ama üzülmeyin biz varız. Bizce iyi ki de varız. Renk farketmeksizin, üzerindeki desenin resim mi yazı mı, tek renk mi milyon renk mi bakmadan tişörtünüzün üstüne basıyoruz. Size kargoyla uygun bir fiyata yolluyoruz.

Peki yollanan tişört kaliteli mi?

Kalite, her zaman tartışılan bir konudur. Üzerine bir marka etiketi yapıştırılarak kaliteli olduğu sanılan bir çok tişört gördü bu gözler. Biz zaten bu siteyi boşuna açmadık. Hem giymek istemediğimiz tasarımları bize zorla satmaya çalışan firmalardan hem de üzerinde zevkimizi zerre yansıtmayan tişörtlerini gördükçe, kendimize nasıl tişört basarız diye yola çıkmıştık. Fakat hemen sevinmeyin, evde bir tane tişört basmak o kadar  da kolay bir iş değil, Bu meseleyi blogumuzda ele aldık (ya da almak üzereyiz) Bir tişörtün yada başka bir aksesuarın nasıl üretildiği, baskısının nasıl yapıldığı oldukça karışık bir iş. İsterseniz deneyin ama tavsiye etmiyoruz.

Tişörtün üzerine yaptığınız baskı çıkıyor mu?

Bu en çok sorulan sorudur. Yıllardır en iyi baskı türünü araştırıp duruyoruz. Bir çok deneme yaptık. Tişört baskısı üzerine blogumuzda bir yazı hazırladık (ya da hazırlamak üzereyizdir.) lafın kısası, geldiğimiz nokta, tişörtün üzerine uyguladığımız baskı kesinlikle çıkmıyor. Yıllar sonra da çıkmıyor defalarca yıkandıktan sonra da. Ama belirtmek isteriz ki atölyede hazırlık sürecinde bir hata olmuş olabilir. Hemen sinirlenmeyin. Biz de insanız. Bazı kriterler atlanmış, baskının kötü yani yıkandığında çıkabilecek şekilde basılmış olması durumu gerçekleşebilir. Böyle bir durumda hemen iade/ değişim linkinden bize ulaşıp tam para iadesi ya da değişim isteyebilirsiniz.

Orjinal tişört hediye etmek

Orjinal hediyeler vermek, yaratıcı bir insanın her zaman istediği bir şeydir. Bu durum çoğu zaman kişiye özel bir şey hediye edebilmekten geçer. Değişik hediyeler verebilmek biraz çaba istiyor. Sevgiliye hediye konusu ise başlı başına bir uzmanlık alanı. Sizi bu zahmetlerden kurtarmak adına güçlü bir tişört tasarlama aracı geliştirdik. Bu araçla tshirt tasarlayın ve kendinizi daha iyi hissedin.

Tişört tasarlamak zor mu?

Normal koşullarda bir tişörtü tasarlamak göze hitap etmesini çok satmasını sağlamak elbette bir meslek ve oldukça zor. Uzun tecrübeler ve yetenekler gerektiriyor. Aslında bizim tasarımdan kastımız bu grafik tasarım yapan sanatçı kişilerin yaptığından biraz farklı. Fakat aranızda inanılmaz tasarımcılar olabilir ve onlar çok acayip tasarımlar oluşturabilir. Biz kolaj tasarımı yapmanıza, eşinize dostunuza fotoğraflı hediye tişört oluşturmanıza yardımcı oluyor. Olaya bu açıdan bakarsak işin hiç bir zorluğu yok. Fotoğraf yükle diyorsunuz ve masaüstü bilgisayarınızdaki ya da telefonunuzdaki tabletinizdeki resimleri kolayca yükleyebiliyor, tişörtün üstünde istediğiniz yere konumlandırabiliyorsunuz. Aynı şey yazılar için de geçerli. Bir sürü efekti eklemek hatta resimlerin arka planını silmek bile mümkün.  Bu konuyu da sevgili blogumuzda bir klavuz hazırladık (ya da hazırlama üzereyiz)

Yaptığınız tasarımı hızlıca uygun fiyata satın alabilir ve yine uygun bir kargo ücretine kapınıza kadar getirtebilirsiniz. İşte her şey bu kadar kolay.

Neden özel tasarım tişört?

Bunu bir çok yerde anlattık. Naçizane biz de tişört tasarımları yapıyoruz. Özene bezene yaptığımız tasarımların yüzüne bakan olmayabiliyor. Hemen kaldırıyoruz zaten. Bununla barışmış durumdayız. Çünkü herkes bizim şakalarımıza gülmek zorunda değil. O yüzden kişilerin kendi tişörtlerini tasarlayabilecekleri bir alan açmak istedik.

Tişört tasarımlarımız size uygun gelmemiş olabilir ya da şurası şöyle olsun burası böyle olsaydı keşke dediğiniz bir nokta varsa buyurun kendin tasarla sayfamıza. Fakat şahane bir iş ortaya çıkartırsanız biz o özel tişört tasarımı kamulaştırabiliriz haberiniz olsun. Her yerde aradığınız tasarim tisortler var ve hiç bir yerde bulamadıysanız doğru yerdesiniz. İstediğiniz görseli getirin, tişört tasarlama aracı ile kendi tişörtünü tasarla sayfamızda dilediğince tasarlayın. Ortaya çok güzel tasarımlı tişört ürünleri çıkacağınızdan eminiz.

Baka bir açıdan bakarsak;

Yurt dışından bir baski tshirt beğendiniz ve bunun Türkiye’de satışı yok mu? Bir iki görsel aramasıyla o tişört üzerindeki tasarımı bulursanız buradan tişörtünü kendin tasarla sayfamızda hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İster kendin için tişört tasarla, istersen sevgiliye tişört tasarla. Elbette biz senin sevgilinle ilgili aranızdaki en özel şeyleri bilemeyiz. Bu yüzden tam da size uygun bir tişört tasarlayamamış olabiliriz. O halde sen içinden ona söylemek istediğin bir sözü ya da aranızda çok özel bir hale gelmiş şarkının sözlerini tasarim t shirt üstüne uygulayabilirsin. Bunun için bir çok birbirinden değişik yazı karakterini de kullanabilirsin. Dakikalar içerisinde harika sevgili tişörtleri ortaya çıkarabilirsin. Sana güveniyoruz!

Bir erkek tişörtü tasarlama istersen kendin tasarla erkek tişörtü sayfamızda tüm modelleri görebilirsin.

Eğer bir kadın tişörtü tasarlamak istiyorsan kendin tasarla kadın tişörtü sayfamızda tüm tişört çeşitlerini bulabilirsin.

Belki de bu ikisini bir sevgiyle birleştirme isteyip sevgili tişörtü tasarlamak istiyorsundur. O halde sizi iki tişörtü birlikte tasarladığınızda indirim sahibi olacağınız sevgili tişörtü tasarla sayfamıza bekleriz.

Diğer tasarlanabilir ürünlerimizi de merak ediyorsan Kendin Tasarla sayfamızda seni çok ilginç şeyler bekliyor olacak.