Kadın Boxer

Baskılı Kadın Boxer Modelleri
Kadın iç giyim meselesine farklı bir bakış açısı getirmek için buradayız.
Baskılı Kadın Boxer Çeşitleri. Tasarımlı Kadın Boxer
Kadın boxerlarının üzerinde baskı olur mu demeyin. Eğer çok havalı olursa şahane de olur.
Kadınlara özel tasarımlı boxerlar
Kadın boxer çeşitleri, kadın iç giyiminin en önemli parçası. Bu konu biraz karmaşık bunu kabul ediyoruz. Fakat yine de kendimizi baskılı kadın boxer çeşitleri üretmekten alıkoyamadık. Çünkü bir yerlerde üzerinde baskı olan bir boxerı hiç değilse şaka olsun diye giyecek, mizah seviyesi yüksek kadınların olduğunu düşünüyoruz. Bugüne kadar yanılmadığımızı söyleyebiliriz.
Kendini farklı hisseden kadınların boxerları da farklı olur
komik baskılı boxerlara kadınların pek sıcak bakmadığını söyleyebiliriz. Konu iç giyim olunca kadınların bunu şaka olmaktan daha farklı bir düzeyde algıladığının farkındayız. Yine de eğer kadın baksır üzerindeki tasarım göz dolduruyorsa kimi kadınların bu boxerlara ilgi gösterebileceğini düşünüyoruz.
İlk başlangıcımız kendin tasarla kadın boxer ürünü
Kadın baksırının üzerine tasarımı ilk önce kadınların kendilerine bıraktık. Onlar tam olarak ne türde tasarımlardan hoşlanıyor, boxarlarının üzerinde nasıl bir baskı olsun istiyor merak ediyoruz. O yüzden kişiye çok özel kadın boxer çalışmalarının dışında günlük giyim olarak kullanacağınız tasarım fikirlerini merak ediyoruz. Kendin tasarla kadın boxer ürünümüzle istediğiniz boxerı hemen tasarlayın.
Daha farklı tasarımlar üzerinde çalışıyoruz.
Tasarım kadın boxer modelleri zaman içinde gelişip daha yaratıcı tasarımlara doğru yön bulacaktır.Aranızda, bu baskılı kadın boxerlarından daha çok isteyen varsa el kaldırsın. Biz de ona göre daha çok çalışıp yeni tasarım baskılı kadın boxerları üretelim. Yine de boxer tasarımınızı kendiniz yapmak isterseniz kadın boxer tasarla sayfamızdan kendin tasarla ürününe ulaşabilirsiniz.
Hijyen meselesi
Kadınların erkeklerden daha çok hijyene önem verdiğini söyleyecek değiliz. Herkes yüksek derecede hijyene önem veriyor. Biz de öyleyiz. O yüzden gerek atölye ortamımız olsun gerek kullanılan boya türü olsun, sağlığa zararlı hiç bir işleme tabi tutulmuyor. Hijyen önlemleri doğrultusunda sizlere ilk üretildiği gibi ulaştırılmak için üstün çaba harcanıyor.
Kadın boxer bedenleri
Daha çok saran modeller kullandık. Kadın boxerları için bir beden tablomuz da bulunuyor. Tabloya göz atıp kendi bedeninize uygun olanı seçebilirsiniz. Beden tablomuza ulaşmak için tıklayınız…