Erkek Boxer

7 Products

 •  329,00

  YALNIZCA KARANLIKTA IŞIK TUTUNCA PARLAR

  Bedenler fit kalıptadır. Daha geniş kalıplara sahip bir ürün tercih etmek isterseniz premium boxer tasarla ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

  Kumaş ve Baskı Örneklerini İnceleyin

  Bedenler Medium’dan başlıyor. Small almak isterseniz ölçü tablosundan kontrol ederek Medium tercih edebilirsiniz. Ölçü tablosunu kontrol etmeden ürün satın almayınız. Bedenler arasında bir kaç cm fark olabilir.

  Hazır tasarımlarda değişiklik, görsel veya yazı ekleme-çıkarma yapılamamaktadır.

 • - 20 % İndirimli
  Orijinal fiyat: ₺ 349,00.Şu andaki fiyat: ₺ 279,20.
  S
  S
  M
  M
  L
  L
  XL
  XL
  XXL
  XXL

  Kadın için olan ürün standart M bedendedir. Tek bedendir.

  Erkek için olan bedenler Medium’dan başlıyor. Small almak isterseniz ölçü tablosundan kontrol ederek Medium tercih edebilirsiniz. Ölçü tablosunu kontrol etmeden ürün satın almayınız. Bedenler arasında bir kaç cm fark olabilir.

  Hazır tasarımlarda değişiklik, görsel veya yazı ekleme-çıkarma yapılamamaktadır.

 • - 20 % İndirimli
  Orijinal fiyat: ₺ 349,00.Şu andaki fiyat: ₺ 279,20.

  Kadın için olan ürün standart M bedendedir. Tek bedendir.

  Erkek için olan bedenler Medium’dan başlıyor. Small almak isterseniz ölçü tablosundan kontrol ederek Medium tercih edebilirsiniz. Ölçü tablosunu kontrol etmeden ürün satın almayınız. Bedenler arasında bir kaç cm fark olabilir.

  Hazır tasarımlarda değişiklik, görsel veya yazı ekleme-çıkarma yapılamamaktadır.

 • - 20 % İndirimli
  Orijinal fiyat: ₺ 219,00.Şu andaki fiyat: ₺ 175,20.

  Erkek Boxer Seni Kendime Sapladım Tasarımı Sizlere artık bir ikona dönüşmüş seni kendime sapladım tasarımlı boxer ürünümüzü gururla sunarız. Resimli boxer tasarla Erkek Boxer ürünlerinin üzerine baskı uyguluyoruz. İster kendiniz sitemiz üzerinden kendin tasarla boxer sayfamıza giderek dilediğiniz tasarımı yaparsınız isterseniz erkek boxer modelleri sayfamızdan size uygun hazır tasarımlardan birini […]

 • Rolling Stones Logolu Erkek Boxer Modeli - 20 % İndirimli
  Orijinal fiyat: ₺ 209,00.Şu andaki fiyat: ₺ 167,20.

  Rolling Stones Baskılı Erkek Boxer Tasarla Modeli Efsane müzik grubunun logosunu kadın boxerında yaptıktan sonra erkek baskılı boxer çeşidi şeklinde yapmazsak ayıp olacaktı. Rolling Stone logo erkek boxer karşınızda. Bu baskılı boxer erkek bireyler için sürpriz dolu gecelerde sürpriz seviyesini daha da yukarılara çıkarabilir. Erkek boxer tasarla modelleri bikafa’da Bikafa’nın […]

 • Batman logolu erkek boxer - 20 % İndirimli
  Orijinal fiyat: ₺ 209,00.Şu andaki fiyat: ₺ 167,20.

  Erkek Boxer Tasarla Modelleri Boxer modelleri de ürettiğimiz sitemizde, sizler için en iyi tasarımları hazırlayıp beğeninize sunuyoruz. Baskılı Erkek Boxer Batman Logolu Bu tasarımların en başında da çok eski bir tasarım olan batman logosuna devam ediyoruz. Bir erkek boxer desenli bir biçimde sizlerle buluşuyor. Batman logolu boxer. İç çamaşırında özgün […]

 • breaking bad boxer - 20 % İndirimli
  Orijinal fiyat: ₺ 209,00.Şu andaki fiyat: ₺ 167,20.

  Breaking Bad baskılı erkek boxer modeli Sizlere efsane dizinin tasarımıyla büyük hava atacağınız bir boxer modelini sunuyoruz. Resimli boxer tasarla Boxer ürünlerini baskı bir şekilde hazırlıyoruz. En güzel tasarım boxer ürünleri bikafa.com sitemizden alınır. Erkek boxer modelleri Erkek boxer pamuklu kumaştan üretilmiş nefes alan yapıda bir üründür. İç giyim konusunda […]

Baskılı Erkek Boxer Modelleri
Erkek baksır ürünlerimizi inceleyebileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.
Erkek boxerlarının renkli dünyasında buluşalım
Herkes için renkli ve değişik bir dünya bulunur. Bunu bazılarımız erkek iç giyim tercihleriyle yapmak istiyor olabilir.
Erkekler için renkli ve baskılı boxer çeşitleri üretiyoruz
Herkes iç giyimine önem vermeli diye düşünüyoruz. Artık eskisi gibi erkekler, kol saati, ayakkabı gibi marka tercihlerinden öte iç giyimiyle de öne çıkabiliyor. Bir ilk buluşmanın nerelere gidebileceğini hiç birimiz bilemeyiz. Her zaman göz önünde bulunmayan erkek boxerınız an gelir ilk göze çarpan tarzınız olabilir. Bir beyaz boxer sizi tertemiz kalpli iyi bir insan olarak gösterebilir ama bu size yetmeyebilir. Beyaz boxerınızın kenarında köşesinde veya tam ortasında sizi yansıtan bir tasarım olsa fena mı olur?
Siz susun erkek baksır tasarımınız konuşsun
Sessizliğin hakim olduğu anlarda konuşması gereken bazen siz olamıyorsunuz. Hayatın gerçekleriyle tüm çıplaklığınızla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. İşte o anda bütün bir çıplaklıkla aranızda kalan son ve tek şey bir boxer olabilir. Bu da sizi vezir de edebilir rezil de.
Bir baksır bizi rezil eder mi?
Dost başa düşman ayağa bakar derler ama herkesle sadece dost veya düşman olamıyoruz. Bazen sevgili bazen flört bazen sadece kısa bir anımızı geçirebiliyoruz. Başa ve ayağa bakma aşamalarını geçtikten sonra bakılacak yerler sıralamasında erkek boxer eğer ön planda olursa işte o zaman vezirlikle rezillik arasında kalabilirsiniz.
Dönülmez akşamın ufkunda mıyız?
İş buralara kadar geldiyse geriye dönüşü olmaz diye düşünmeyin. Ne durumlar nerelerden dönüyor. Bir de bazı maçların rövanşı var tabii ki. Birinden çok hoşlanıp bir daha görüşmek isteyebilirsiniz ve bunun baksırınız yüzünden olmasını istemezsiniz değil mi?
Hijyen asla tek başına yetmez
Temiz olmak elbette oldukça önemli ama tek başına yeterli mi? Bembeyaz bir boxer elbette sizi melekler kadar saf gösterebilir. Peki boxırınızın üstüne ziyadesiyle sizi yansıtan bir iz olması daha çarpıcı olmaz mı?
Kişiye özel baskılı erkek boxerları
Baskılı boxer sektörde eksik kalan ve çeşitliliği az olan bir alan. Bu yüzden, komik boxerların yanı sıra aynı zaman da tasarımların da ön plana çıktığı baskılı boxerlar hazırlamayı kendimize görev edindik. Komik boxer her yerde bulunabilir ama bizim hazırladığımız komik boxer çeşitlerinin nahoş durmaması için elimizden geleni yaptık. Baskılı erkek boxer modellerimizi yine bikafa’nın kafasına uygun tasarlamaya çalıştık. İçerisinden mizahı eksik etmemeye gayret gösterdik.
Erkek boxer beden seçimi
Pamuklu kaliteli kumaştan ürettiğimiz boxerların bedenleri daha çok saran modeller şeklindedir. Beden seçimi için sizlere yardımcı olması adına bir ölçü tablosu hazırladık. Ölçü tablosu sayfamıza ulaşarak kendi bedeninize uygun seçim yapabilirsiniz. Tabloya ulaşmak için tıklayın…

Erkek boxer çeşitleri günümüz dünyasında zevke hitap etme konusunda sıkıntılı. Bir çok model ya aşırı ucuz ve çirkin.  Güzelse de aşırı pahalı oluyor. Biz hem kaliteli erkek boxer hazırlamayı hem de ucuz erkek boxer üretmeyi kendimize borç bildik. Sayfamızda baskılı boxer modellerini görebilirsiniz. Eğer bu tasarım boxerlar zevkinize uymadıysa Kendin Tasarla Erkek Boxer kendinize tamamen özgün bir boxer tasarlayabilirsiniz.