- 20 % İndirimli

Orijinal fiyat: ₺ 209,00.Şu andaki fiyat: ₺ 167,20.

Breaking Bad Erkek Boxer Tasarla

Açıklama

Breaking Bad baskılı erkek boxer modeli

Sizlere efsane dizinin tasarımıyla büyük hava atacağınız bir boxer modelini sunuyoruz.

Resimli boxer tasarla

Boxer ürünlerini baskı bir şekilde hazırlıyoruz. En güzel tasarım boxer ürünleri bikafa.com sitemizden alınır.

Erkek boxer modelleri

Erkek boxer pamuklu kumaştan üretilmiş nefes alan yapıda bir üründür. İç giyim konusunda tasarım kadar kaliteye de önem vermek gerekmektedir. Bunların en başında kumaş kalitesi dikim kalitesi gelmektedir. Baskı yapacağımız ürünlerimizi bu kriterler doğrultusunda seçiyoruz.

Erkek boxer markaları

İlk erkek baksır modellerimizi çeşitli markaların ürünlerinde seçiyorduk. Şimdilerde bizler için kaliteli boxer modeli üreten firmalarla çalışıyoruz. Kendi markamızı oluşturduk gibi bir şey ama tam sayılmaz. İstediğimiz kalitede ve müşterilerimizin şimdiye kadar seçtiği tercih ettiği, beğenmediği ne kadar kriter varsa hepsini uygulayarak üretilmesini sağlıyoruz. Sizler de erkek baksır ürünümüzü satın aldığınızda kalitesiyle ilgili bir fikre sahip olacaksınız.

Baskılı Erkek boxer fiyatları

Bu kaliteyi elbette ucuza elde etmiyoruz fakat daha öncesinde belirli boxer markalarında temin ettiğimiz ürünleri daha yüksek maliyetlere elde ederken şimdilerde üretim sürecine dahil olduğumuzdan aynı kaliteyi daha uygun bir maliyetle elde etmeye başladık. Bu da bizim ürün ve hizmet kalitemize direkt yansıyan bir unsur oldu. Siz şimdi büyük baksır markalarının ürünlerinin neredeyse aynı kalitesinde olan boxerları çok daha uygun fiyatlara alabiliyorsunuz. Bizler de mutluyuz sizler de.

Erkek boxer komik tasarımlara uygun bir giyim ürünü

Boxer ürünlerimizde genellikle mizah ön planda olabiliyor. Eğer öyle değilse yüksek oranda ya çok ucuz boxer tasarımlarıyla karşılaşabiliyoruz ya da yüksek fiyatlı iyi tasarımlı boxerlarla. Bizler zaman zaman baskılı boxerlarda seviyeyi düşürmeden mizah yapmayı tercih ediyoruz. Bu ürünümüzde biraz daha havalı bir tasarım yapmak istedik. Breking Bad dizisinin bir tasarımını boxer modeline uyarladık

Resimli boxer

Boxerlarımızın üzerinde resimden çok tasarım kullanmayı tercih ediyoruz. Eğer siz resimli bir boxerınız olsun istiyorsanız boxer tasarla sayfamızdan kendinize bir tane tasarlayabilirsiniz. Başka tasarlanabilen ürünlerimize bakma isterseniz onu da kendin tasarla sayfamızdan görebilirsiniz.

Baskılı boxer

Yaptığımız baskıların kalitesinden söz etmek gerekirse, en üst düzey kaliteli ve sağlıklı baskı tekniklerini kullandığımızı söyleyebiliriz. Boyalarımız insan sağlığına uygun onaylı mürekkeplerdir. İşin içinde insan sağlığı varsa ve bilhassa iç giyim söz konusuysa bundan ödün vermek çok büyük bir insanlık suçudur. Baskı kalitemiz de aynı oranda yıkamaya dirençli ve uzun süre kendini koruyabilir.

Yinede boxer modelimizin kalitesinden memnun kalmadıysanız iade etme seçeneğiniz bulunuyor. Hiç bir açıklama yapmadan ürünü bize iade edebilir ve tam paranızı geri alabilirsiniz.

Bizi instagramda takip etmek için @bikafa.tasarim sayfamıza bekleriz.

 

 

 

 

Ek bilgi

Renk

Siyah

Beden

M, L, XL

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir