329,00

Ölçü tablosuna bakmadan beden seçmeyiniz. Buradaki görsel temsilidir. Gerçek ürün görselleri için açıklamaya bakın.

Ölçüler bir kaç cm farklılık gösterebilir

If you’re reading this you’re too close he has a girlfriend Yazılı Tişört

Açıklama

 If you’re reading this you’re too close he has a girlfriend yazılı tişört

Tasarım tişörtlerimizin baskı kaliteleri hakkında

Tişörtlerimize gösterdiğimiz özeni baskılarına da gösteriyoruz. Bikafa’nın bir baskı atölyesi bulunmaktadır ve hemen hemen tüm baskı çeşitlerini yapabilme kapasitesine sahiptir. Bazı tişörtlerde serigrafi tekniği kullanırken bazılarında dijital baskı tekniği kullanıyoruz. Çünkü her tasarım farklı bir baskı tekniği gerektirebiliyor. Yoğunlukla kullandığımız baskı tekniği dijital baskı tekniğidir. Bu tişört tasarımında da öyle yaptık.

Baskısı tişört yüzeyinde elle dokununca hissedilebilir bir yüzey oluşturur. Aynı zamanda büyük bir sağlamlık da barındırmaktadır. En yüksek ve uzun yıkama programlarında bile baskı zarar görmüyor. Siz yine de standart tişört yıkama yöntemiyle yıkayınız. Yani 30-60 derecede tersten yıkayınız.

Kendin tasarla tişörtleri

Sitemizde tasarımları herkese açık bir şekilde oluşturma isteği içerisindeyiz. Bizim yaptığımız tasarımları değiştirerek ya da tam olarak kendi istediğiniz tasarımları yapmak istediğinizde sizlere kendinizin tasarlayabileceği bir ortam geliştirdik. Kendin tasarla tişört sayfamızda dilediğiniz gibi orjinal tişörtler tasarlayabilirsiniz. Başka ürün çeşitleri tasarlamak isterseniz de kendin tasarla sayfamızdan çeşitli ürünlere göz atarak kendiniz tasarlayabilirsiniz.

 

Ek bilgi

Beden

S, M, L, XL, XXL

Renk

Siyah

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stok kodu: TST07 Kategoriler: , , Etiketler: