Temizle

Hediye paketi seçimi

Hediye Paketi ( 10,00)

 45,00

Çanta Boyutları 35X40 cm

Kendin Tasarla Bez Çanta

Açıklama

Kendin Tasarla Bez Çanta

Kendi bez çantanı kendin tasarlayabilirsin

Kendin Tasarla Bez çanta modellerimizle, kendi çantanı tasarlamak için doğru yere geldin

Kendin tasarla bez çanta sayfamız sayesinde tamamen kendinize ait bir bez çanta tasarlayabilirsiniz. Kişiye özel bez çanta tasarlama aracımız size gereken kolaylığı sağlayacaktır. Sizin yapmanız gereken sadece istediğiniz resim ya da yazıyı bez çantanın üzerine yerleştirmek ve satın almak. İstediğiniz görseli yükleyerek telefonunuzdaki sevdiğiniz kareleri bez çantanın üzerinde ölümsüzleştirebilirsiniz.

Çok özel tasarım bez çanta

Gittiğiniz her yerde söylemek istediklerinizi yazılarınızla bez çantanız üzerinde taşıyabilirsiniz. Yazılı bez çanta ve özel tasarım resimli bez çantalar yapmak için artık yorulmanıza nasıl yapacağınızı düşünmenize gerek yok. Bikafa farkıyla sitemiz üzerinden kendin tasarla bez çanta aracıyla bez çanta tasarlamak çok kolay.

Sıradan bez çanta almak zorunda değilsiniz

Bez çanta tasarımları her zaman zevkinizi yansıtmayabilir. Bu yüzden siz de kendi bez çantanı tasarla sayfamızdan kolaylıkla kendine özel bez çanta tasarlayabilir ya da hediye bez çanta tasarlayabilirsiniz. Kişiye özel bez çanta tasarımı sanıldığı kadar size uzak bir şey değil. Şimdi sitemiz aracılığıyla kendi çantanı tasarla.

 

Kendi bez çantanı tasarla

Artık tamamen kendinize ait bir bez çanta tasarlayabilirsiniz. Kendin tasarla bez çanta modelimizi ister siyah bez çanta tasarla ister açık renk bez çanta olarak tasarlayabilirsiniz. Bunun için kendin tasarla butonuna basıp tasarlama aracımızı açmanız yeterlidir. İsterseniz bir fotoğraf yükleyebilir, nereye isterseniz konumlandırabilirsiniz. Aynı şey yazı yazmak için de geçerli. Aynı anda hem yazı hem resim yükleyebilir ikisini birden tasarımlayıp satın alabilirsiniz.

 

Bez çanta baskı yapmak için uygun mu?

Kumaş yoğunluğu tişört gibi giyim ürünlerinden fazla olan, bir takım çeşitliliklere sahip kumaşıyla baskıya uygundur. Daha ötesinde farklı doku hissiyatı verir. Koyu renk ya da açık renk bez çantalara baskı yapılabilir. Bez çanta baskılı bir şekildeyken daha havalı gözükebiliyor. Özellikle de üzerinde sizin yaptığınız bir tasarıma sahipse. Kendin yap çanta modellerimiz gün geçtikçe artacaktır.

Bez çanta baskı fiyatları hakkında

Fiyatlar bir çok değişkene göre farklılık göstermektedir. Örneğin satılan mağaza büyük bir markaya aitse, bizde ve dışarıda satılan çantayla aynı olmasına rağmen çok yüksek fiyatlara satılabilmektedir. Bizce bir ürünün fiyatını belirleyen en önemli kriter emektir. Bunun yanında kalite ve baskı kalitesinin maliyetidir. Örneğin koyu renkli kumaşlara baskı yapabilmek açık renkli kumaşlara yapmaktan daha zordur. Bez çanta modelleri söz konusu olduğunda, hem ham madde temini pahalıdır hem de bez çanta baskısı yapma süreçleri yoğun emek gerektirmektedir. Bu yüzden bizler fiyat belirlerken ham maddeye ulaşma maliyetleri, baskı maliyetleri ve  bu baskı sürecinde ne kadar emek harcanmasıyla hesaplıyoruz. Marka değeri bizim için ön planda bulunmuyor. Daha doğrusu bir ürünün fiyatını yükselten ilk etmen bizim için marka değeri olmuyor.

Bez çanta baskısı yaptırmak, kendin tasarla bez çanta aracımızla mümkün.

Dışarılarda bir yerlerde özel olarak bez çanta baskısı yaptırmak bir hayli zor olabilir. Mevcut bez çanta modelleri sizin zevkinizi yansıtmayabilir. Birilerine uzun uzadıya laf anlatmaktansa gelin kendi bez çantanızı burada çayınızı kahvenizi yudumlayarak yapın, rahatlıkla uzun uzun çalışın. Satın aldığınız ürünün üzerindeki bez çanta baskısı da ömürlük olsun.

Bez baskılı çanta kullanmak; modayı değiştirmek yönlendirmek her zaman bizim elimizde. Kendin tasarla bez çantayla kendi modanı yarat.

Bizler günlük yaşamlarımız içerisinde bir çok değişik ortama girip çıkıyoruz. İş ortamı arkadaş ortamı gece takılma ortamı derken bir gün içerisinde birbiriyle hiç alakası olmayan bir çok ortama girip çıkabiliyoruz. Her girdiğimiz ortam bir öncekiyle ya da sonrakiyle alakasız olabiliyor. Gün içerisinde kıyafet değişikliği yapmak da pek mümkün olmayabiliyor. Bez çanta her daim sizler için şık bir aksesuar olabilir. Çanta olmasının yanında zarif ve hafif görünümüyle, sizleri asla utandırmaz. Tasarım yapılmış bez çanta modelleri, girdiğiniz hiç bir ortamda abes durmaz. Hele ki eğer bu bez çanta kendin tasarla modeliyse ve tasarımına bizzat kendiniz karar verdiyseniz tamamen sizi yansıtacaktır.

Özel tasarım bez çanta kullanmak ayrıcalıktır. Kendin tasarla bez çanta yapmak için bir sebep daha.

Şimdi kendinize, yalnızca size ait bir bez çanta oluşturmak için harekete geçin. En güzel tasarım sizin yaptığınız tasarımdır düşüncesiyle yapacağınız tasarımı dünyanın en güzel tasarımı olarak görebilirsiniz. Çünkü onu siz yaptınız ve hepsinden önemlisi dünya üzerinde aynısından bir tane daha yok. İşte sadece bu bile sizi çok önemli bir tarz sahibi yapmaya yeter de artar bile. Bu bez çanta modelleri bazen hayat kurtarabilir.

Kendin tasarla ürünlerimiz bez çantayla modeliyle sınırlı değil. Sitemizde tişört tasarlayabilir, sweatshirt tasarlayabilir, kupa bardak tasarlayabilir hatta boxer bile tasarlayabilirsiniz. Bütün tasarlanabilir ürünlerimiz için kendin tasarla sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizim yaptığımız bez çanta modellerine göz atmak isterseniz bez çanta modellerimizin bulunduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bunların dışında bizi instagram’da da takip etmek isteyebilirsiniz. Sayfa adresimiz @bikafa.tasarim 

Herkese sevgiler.

Ek notlar

Renk

Beyaz

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.