329,00

Gamer Tişört “PlayStation Buttons” Tasarım

Açıklama

Gamer tişörtleri için düğmeye bastık

Artık sitemizde etiketiyle oyun dünyasına dair ürünleri bulabilirsiniz.

Gamer tişörtleri neden özeldir?

Oyun oynamayı seven kişinin görselliğe ve tasarıma bir tık daha fazla ilgi duyabileceğini düşünerek onlara özel bir seri oluşturmak istedik. Oyuncu tayfa normal tişört giymez diye bir düşüncemiz yok ama kendilerine özel bir takım tişörtler aradıklarını hissediyoruz.

Gamer tişörtü özellikleri

Tasarım dışında herhangi bir farkı bulunmuyor yalnızca üzerindeki tasarım oyuncuların beğenebileceği tarzda bir tasarımı taşıyor. Örneğin PlayStation butonları, özel bir tasarımla tişörtün üzerinde gayet şık durdu.

Uniseks tişörtlerimiz hakkında

Tişörtlerimiz kesim ve biçim açısından unisekstir. Tişört konusunda cinsiyetle ilgili çok büyük ayrımları kaldırmanın peşindeyiz. Zaten önemsediğimiz şey tişörtün kalitesi ve üzerindeki baskının kişiye özel oluşu. Onun dışında herhangi bir tişört kesimi modası yaratmanın peşinde hiç olmadık. Olacağımızı da sanmıyoruz.

Tasarım tişörtlerimizin kalitesi

Tişörtlerimizi hazırlarken kaliteden ödün vermiyoruz. Fakat fiyat/performans ürünü oluşturabilmek sizlere uygun fiyatlı giyim ürünleri sunabilmek adına da çalışmalarımız bulunuyor. Çok yakın bir zaman içerisinde bikafa, kendi baskılarını kendi atölyesinde yaptığı gibi, kendi tişörtlerini de üretmeye başlayacak. Uygun fiyatlı tişört çalışmalarımız hızla devam ediyor.

Tasarım tişörtlerinin üzerindeki baskıları hakkında

Baskı çalışmalarını kendi bünyemizde, baskı atölyemizde yapıyoruz. Yoğun bir araştırma ve deneme döneminden sonra en kaliteli ve uzun ömürlü baskı türünü ürünlerimizde kullanmaya karar verdik. Baskı kalitesi oldukça yüksek standartlarda oluşturulmaktadır. Uzun sürelerde ve yüksek ısılarda yapılan yıkamalar sonucu deforme olmamaktadır. Bunun yanında baskı yüzeyi tam boy bir görsel ise bir miktar hissedilebilir yüzey oluşmaktadır.

İade ve değişim konusu

Bu herkes için önemli bir konudur. Aklınızda soru işaret kalmayacak şekilde net olarak söyleyelim ki, iade süreci içerisinde iade koşulları yerine getirilmiş bir ürünü geri yollayarak tam para iadesi alabilirsiniz. Üründe yalnızca hata olup olmaması değil, beğenmemiş olmanız bile koşulsuz iade etme hakkınızı doğurur. Yine de suistimal ve kötü niyetlerin önüne geçmek için bir kaç iade koşulumuz bulunmaktadır. İade talebi sayfamızdan bu koşulları inceleyebilirsiniz.

Kendin tasarla

Eğer bizim yaptığımız tasarımın yerine aklınızdaki başka bir tasarımı tişörtünüze uygulamak istiyorsanız, kendin tasarla tişört sayfamızdan tamamen özgün bir tişört tasarlayabilirsiniz. Ya da tasarlanabilen başka ürünlerimizi görmek istediğinizde gideceğiniz yer kendin tasarla sayfamızdır.

Bizimle, kafanıza takılan her türlü soru için iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfamızdaki formu dodurarak ya da whatsapp numaramızdan iletişeme geçerek bize ulaşmanız mümkün. Eğer bizi instagramda takip etmek isterseniz @bikafa.tasarim sayfamıza bekliyoruz.

Ek bilgi

Renk

Siyah, Beyaz

Beden

S, M, L, XL

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir