349,00

Ölçü tablosuna bakmadan beden seçmeyiniz. Buradaki ürün temsilidir. Gerçek ürün görseli için açıklamaya bakın. Ekrandan ekrana renk farklılığı olabilir. Renk konusunda hassasiyetiniz varsa emin olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kumaş ve Baskı Örneklerini İnceleyin

Ölçüler 1-2 cm değişebilir.

Kedili Tişört Astro Cat

Açıklama

Kedili Tişörtlerin En Tuhafı

Kedi baskılı tişört tasarımında bir adım daha yukarı çıkıp, bu kez uzay boşluğundan kendimizi bırakalım dedik.

Kedi baskılı tişörtlerin bikafa’daki yeri

bikafa sizlere uzun yıllardır kedili tişört giydiriyor. Giydirmeye de devam etmek istiyor. Bir süredir kedi baskılı tişörtler hazırlamıyorduk. Kedili t shirt ya da kedili tişört bayanların olduğu kadar erkeklerin de ilgisini çekmeyi başarmış bir ikon haline geldi.  Eğer başka kedili ürünlerimizi görmek isterseniz, #kedikafası etiketi altındaki ürünlere göz atabilirsiniz.

Tasarım tişörtlerimiz

Sizler için tişört tasarlamaya devam ediyoruz. Tasarım tişörtlerimiz uygun fiyatı ve kalitesiyle hiç durmadan yükselişte. Tasarımlarımız giderek artacak ve sizin geri dönüşleriniz sayesinde daha da iyi tasarımlara imza atacağız. Tüm tişört tasarımlarımızı incelemek için tasarım tişört sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kedili falan güzel de tişörtün ve baskısının kalitesi nasıl?

Kedi baskısı tişörtün üzerinden asla çıkmıyor veya deforme olmuyor. Bir baskının uzun ömürlü olması her şeyden önemli diye düşündüğümüzden bu baskı tekniğini tercih ediyoruz. Tişörtün üzerinde bir miktar hissedilebilir yüzey oluşturuyor. Ama asla sizi rahatsız edecek düzeyde değil.

İade değişim konusu

Tişörtlerimizin ve yaptığımız işin her daim arkasındayız. Bizler sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Eğer herhangi bir sebepten ötürü ürünleri beğenmezseniz sorgusuz değiştiriyoruz ya da geri alıyoruz. Bu durumu yaşamayı kimse istemez ama eğer yaşanırsa bize her türlü iletişim kanalından ulaşabilirsiniz. Eğer sosyal medya daha kolayınıza gelirse instagram adresimiz @bikafa.tasarim

Ek bilgi

Renk

Siyah

Beden

S, M, L, XL, XXL

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir