- 20 % İndirimli
(1 müşteri değerlendirmesi)

Orijinal fiyat: ₺ 209,00.Şu andaki fiyat: ₺ 167,20.

Erkek Boxer Tasarla Batman Logolu

Açıklama

Erkek Boxer Tasarla Modelleri

Boxer modelleri de ürettiğimiz sitemizde, sizler için en iyi tasarımları hazırlayıp beğeninize sunuyoruz.

Baskılı Erkek Boxer Batman Logolu

Bu tasarımların en başında da çok eski bir tasarım olan batman logosuna devam ediyoruz.

Bir erkek boxer desenli bir biçimde sizlerle buluşuyor.

Batman logolu boxer. İç çamaşırında özgün tasarımlı baskılar isteyenler için eğlenceli bir tasarım boxer.

Batman logolu erkek baksır

Batman’ın herkes tarafından bilinen ve çok beğenilen logosunu erkek iç giyim dünyasına armağan ederiz. Batman logosu bulunduğu her yere yakışıyor. Neden boxerın üstünde de olmasın diye düşündük ve pek de haksız çıkmadık. Erkek boxerlarının tasarım şekilleri içler acısı olduğundan bu konuya bir el atmak istedik. Baskılı boxer dünyasına Batman logosuyla giriş yapalım istedik. Boxer modelleri gün geçtikçe sitemizde daha da fazlalaşacak. Boxer çeşitleri arttıkça baskılı boxer ürünlerimize olan ilginin de artacağı konusunda ümitliyiz. Umarız gün gelir burada kapış kapış edilen, havalarda uçan bir boxer almak için hoplayan zıplayan kişiler görürüz. Sevgiler.

Erkek boxer pamuklu bir üründen alacağınız maksimum verim.

Batman tasarımımızı pamuklu bir şekilde üretilen üstün kalite boxerlar üzerinde uyguladık. Aldığınız boxerın kalitesi konunda hiç şüpheniz olmasın. Mevsime göre incelen ya da kalınlaşan boxer modellerimiz, sizlerin beğenisi dahilinde her geçen gün revize ediliyor ve en iyi kalitede üretilmeye devam ediyor.

Desenli boxer

Boxerlarımızda düz renk kumaş kullanıyoruz. Bir çok renk seçeneği bulunan rekek boxer modellerimizle karşınızdayız.

Erkek boxer markaları bizim stoklarımızda bulunuyor mu?

Bizler marka boxer kullanmıyoruz. Tasarımlarımızı uygularken kullandığımız boxerlar, imalat ürünü boxerlar. Yani herhangi bir markaya ait bir boxer ürününü kullanmıyoruz. Kendimiz üretim sürecine dahil olduğumuz, üretim esnasında isteklerimizi sizlerin beğenileri dahilinde ilettiğimiz imalatçılarla çalışıyoruz. Yani boxerlarımızın markası aslında kendi markamız. Zaten açıkçası sizlerin markalı boxer şeklinde aldıklarınızın, henüz üzerine marka etiketi vurulmamış hali oluyor 🙂

Erkek boxer fiyatları neye bağlıdır?

Marka etiketi bulunan boxer modellerinde elbetteki etikete bağlı ama burada bir haksızlık yapmamak adına, marka etiketi bulunan bir boxer ürünü yalnızca üzerinde marka etiketi bulunduğu için pahalıdır diyemeyiz. Çünkü kalite kriteri de önemli bir yer tutmaktadır. Büyük boxer markalarının ücret farkını sadece etiketle değil, kullandıkları yüksek kaliteden ötürü de oluşturabilir. Biz boxer ürünlerimizde oldukça iyi bir kalite kullanıyoruz ve her zaman bu kalitenin arkasında duruyoruz.

Baskılı erkek boxer

Boxerlarımızın tamamı baskılıdır. Bir zaten bir boxer markası üretmekten ziyade, üzerinde bir tasarım olan boxer modelleri üretmek istiyoruz. Bu yüzden kaliteli kumaştan üretilmiş boxer modellerimiz üzerine, yine kaliteli bir baskı uygulanmış tasarımlarımızı basıyoruz.

Baskılı boxerların kalitesi

Bu konuda oldukça fazla araştırma yaptığımızı bir çok ürün açıklamamızda belirttik. Her yerde de belirtelim ki, aklınızda hiç soru işareti kalmasın. Boxer tasarımlarımızı uyguladığımız baskı çeşidi bir çok denemeden geçirilmiş en sonunda hem insan sağlığına karşı bir zararı olmayan hem de hangi yıkama tekniği kullanılırsa kullanılsın çıkmayan bir baskıda karar kıldık. Tasarımlarımızı sevdiğimizden onların çıkmasını istemiyoruz. Zaten kimse istemez. Ama boxer ürünleri yüksek ısıda ve uzun süre yıkanması gereken yani hijyen açısından dikkat edilmesi gereken ürünler. Bu yüzden yüksek ısılarda bile çıkmayan baskımız ve kaliteli kumaşımızla sizlere en kalite erkek boxer ürünümüzü sunuyoruz.

Eğer tasarımlarımızı beğenmediyseniz kendin tasarla erkek boxer ürünümüzü deneyin

Sitemizde kendinize istediğiniz bir boxer ürününü tasarlayabilirsiniz. Bu ürüne kendin tasarla erkek boxer sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bir kadın boxer tasarlamak isterseniz de kendin tasarla kadın boxer sayfamız hizmetinizde. Bütün boxer tasarla ürünlerimizi görmek için boxer tasarla sayfamızda bulabilirsiniz.

Bizi instagram’da takip edebilirsiniz; sayfamız @bikafa.tasarim

Erkek Boxer Tasarla Batman Logolu için 1 değerlendirme

  1. Şermin

    Bu tasarımı arıyordum ama diğer renkler yok galiba? Sarı renk boxera yapamıyor musunuz?

    • bikafa

      Merhaba Şermin, sitemizde bulunan kendin tasarla erkek boxer ürünümüz üzerine bu logoyu yükleyerek bu tasarımı satın alabilirsin. Kendin tasarla boxer ürünümüze ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsin. https://bikafa.com/kendin-tasarla-erkek-boxer/

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stok kodu: BXE03 Kategoriler: , , Etiketler: