Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

(1 müşteri değerlendirmesi)

 89,00

Sweatshirt Tasarım – Peace

Açıklama

Sweatshirt Tasarımında Peace Sıra Dışılığı

Yeni sweatshirtlerimizde yepyeni bir tasarım: Peace. Sonbahar ve kış aylarında özellikle tercih edilen kapüşonlu sweatshirtler, gündelik kullanıma uygundur. Özenerek hazırladığımız tasarımlarımızda ürünlerimizin sıra dışı olmasına dikkat ediyoruz. Her tür kombininize yakışabilecek bu tasarım ürünlerle kışı bikafa’da geçirmek isteyeceksiniz!

Peace Tasarımlı Sweatshirt

Bu tasarımda herkes tarafından bilinen “peace” işaretini kullanmak istedik. Evrensel bir kullanıma sahip olan peace işaretinin tarihçesi ise oldukça ilginç. II. Dünya Savaşı sırasında Winston Churchill tarafından kullanımı yaygınlaştırılan V (Victory) işaretinin ilk olarak ne zaman kullanıldığı bilinmemektedir. Bununla birlikte işaret, özellikle barış yanlıları tarafından sahiplenilmiş ve pek çok gösteride kullanılmıştır. Bir yaklaşıma göre tarihi 1415 yılına kadar uzanan V, günümüzde hala yaygın olarak kullanılmaktadır ve hepimize barışı çağrıştırır. Tasarımımızda bize barışı hatırlatması için V işaretini seçtik.

Bikafa’da Sweatshirt Rüzgarı!

Bu sene sizin için özel tasarımlar yapmak istedik. Sürekli yenilenen stoklarımızda her gün yeni bir tasarımla karşılaşabilirsiniz. Tasarım ürünlerimiz işinde başarılı tasarımcılar tarafından hazırlandıktan sonra, en yeni baskı teknikleri kullanılarak gönderime hazır hale getirilir. Siz de bu kış eğlenceli ve sıra dışı tasarımlarla kendini gösterin!

Sweatshirtlerin Kalitesi ve Baskı

Bikafa’daki bütün ürünlerimizde fiyat-kalite performansını gözetiriz. Baskılar yıkama sırasında çıkmaz ya da deforme olmaz. Bununla birlikte karşılaştığınız herhangi bir üründe bizimle iletişime geçebilir ve iade/değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin: Kendin Tasarla

Aklınızda çok güzel bir fikir mi var? Sevdiğiniz birine hediye bakıyorsunuz ama kafanıza göre bir şey bulamadınız mı? “Bu tasarımlar iyi hoş da, ben daha iyisini yaparım.” mı diyorsunuz? Hadi o zaman, size kendi tasarımınızı yapabileceğiniz bir alan yaratalım! Yaratıcılığınızı tetikleyecek olan “kendin tasarla” bölümümüzde aklınızdaki tasarımı ürünlere uygulayabilirsiniz. Kendin Tasarla

Bizi Takip Edin!

Bikafa’daki gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medyada takip edin! Instagram: @bikafa.tasarim

Ek bilgi

Renk

Siyah

Beden

M, L, XL, XXL

Sweatshirt Tasarım – Peace için 1 değerlendirme

  1. deva

    Stok güncellenmeyecek mi?

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stok kodu: SWT01 Kategoriler: , ,