Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

 89,00

Kedili Sweat Astro Cat

Açıklama

Kedi Tasarımlı Sweatshirt

Kedili sweatlerimiz arasında en uçuk tasarımla yeniden buradayız.

Kedili sweat nedir?

Kedi tasarımlı ürünlerimiz arasında sonbahara en yakışacak olan kedili sweatshirtler, farklı renk seçenekleriyle bikafa.com’da sizinle! Tasarımlarımızda hayvan dostlarımıza her zaman yer vermeye çalışıyoruz. Ama kedili tasarımların yeri bizde ayrı. Uniseks kullanıma uygun olan kedili sweatlerden birisi olan Astro Cat’i çok seveceksiniz.

Kedi Tasarımlı Unisex Sweatshirt

Kedili sweatshirt tasarımlarımız arasında kendine yer bulan Astro Cat, hem kadın hem erkek modasına uygundur. Hayvansever kullanıcılarımızın severek giyeceği bu kedili tasarım, tişörtlerimizden sonra sweatshirtlerde de kullanmaya başladık. “Hayvansever Kafası”ndaki en sevilen tasarımlarımızdan biri olan Astro Cat, kombinlerinize çok yakışacak.

Kedili Sweat Tasarımları

Her geçen gün yenilenen ürünlerimizle birlikte bikafa’da bir tasarım rüzgarı başlattık. Son eklenen tasarımlarımızdan birisi olan Astro Cat, kedili sweatlerimiz arasında yerini aldı. Sizler tarafından gösterilen yoğun ilgi kedili tasarımlara devam etmemiz konusunda bizi cesaretlendiriyor. Antik Mısır’da tapınılan kediler, bugün hayatımızın her yerinde karşımıza çıkıyor. Astro Cat tasarımıyla şimdi de onları uzaya çıkarken hayal ettik. Farklı renk ve beden seçenekleriyle sweatshirt tasarımlarımıza bikafa’dan ulaşabilirsiniz.

Kedi Tasarımlı Sweatshirtlerin Baskı Kalitesi

Bikafa’daki tasarım ürünlerin tamamında baskı yüksek kalitede gerçekleştirilir. Ürünlerimiz yıkamaya dayanıklıdır. Baskısı çıkmaz ve deforme olmaz. Tasarım ürünlerin bize kalırsa en önemli sıkıntılarından biri olan baskı deformasyonlarının önüne geçmek için buna en uygun yöntemleri kullanarak baskı yapıyoruz. Kedili sweatshirtlerinizi satın aldığınızda baskı kalitesinde herhangi bir sorun yaşamayacağınızı temin ediyoruz.

İade ve Değişim Hakkında

Ürünlerimiz elinize ulaştıktan sonra iade ve değişim hakkınız her zaman saklıdır. Bizimle iletişime geçebilir ve bu hakkınızı kullanabilirsiniz. Bizim için en önemli olan şey bu işi keyifle yapmak. İlk olarak kendimiz için tasarlamaya başladığımız bu tasarımlı ürünleri siz sevgili kullanıcılarımıza açtık. Buradaki en önemli koşulumuz herkesin keyifle giyebileceği şeyler üretmekti. Hem kedili tasarımlarımızda hem de bikafa’daki diğer tüm ürünlerde iade ve değişim hakkınızı talep edebilirsiniz.

Kendin Tasarla Sweatshirtler

Kapüşonlu sweatshirt tasarımlarımız güzel ama canınız biraz da şuraya şundan mı koymak istedi? Sizin için bikafa.com’da her zaman kendin tasarla seçeneği mevcut. İstediğiniz fotoğrafı yükleyip, yazılar ekleyebileceğiniz, tasarımınızı şekillerle destekleyebileceğiniz kendin tasarla arayüzümüz hem çok kolay hem de çok eğlenceli! Kedili sweatshirtlerimizden Astro Cat’i sevdiğiniz ama sizin kendi kediniz olsa daha mı çok hoşunuza giderdi? Hadi o zaman kendin tasarlaya tıklayıp, hiç kimsede olmayan bir kapüşonlu sweatshirt yapın!

Bizi Takip Edin!

Instagram: @bikafa.tasarim

Ek bilgi

Renk

Siyah

Beden

M, L, XL, XXL

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir