Sevgiliye verilecek en eğlenceli hediye olarak boxer tasarla

Boxer Tasarla Komik Olsun

Bu konuya nereden baktığımıza bağlı. Boxer ya da genel anlamıyla iç çamaşırları, gizlilik ve görünmezlik anlamında özel bir giyim ürünüdür. Kimse iç çamaşırıyla sokakta gezmek istemez. Mayoyla bikiniyle insan içinde otururuz ama iç çamaşırıyla insan içinde oturan birini görsek garipseriz. Konu bu haliyle bile içinde bir mizah taşımaya başladı fakat yazımız konusu mizah açısından bu değil.

Bir mizah unsuru olarak boxer tasarlamak?

İnsanların birbirlerine hediye vermeleri neden aşırı ciddi bir aktivite olsun. Bize sorarsanız komik ve eğlenceli olabilir. Hatta bir hediyenin başarısı onu gülmekten yerlere yatırma derecesiyle doğru orantılı olabilir. Hüzünlendirme konusunda şimdilik yardımcı olamayacağız. Bizler de sizin gibi mizah kovalayan bir grubuz. Ama çok isterseniz boxer tasarlarken aklınıza hüzünlü şeyler getirip onları görsel şeklinde boxerın üzerine bastırtabilirsiniz. İşin bu kısmına karışmıyoruz.

Ona bir boxer tasarla hediye meselesini çöz

Buraya bir takım tabuları yıkmaya ya da zincir falan kırmaya gelmedik. Böyle bir misyonumuz yok. Sadece mizah konusunda sizlerin biraz kafasını açmak istiyoruz. Çünkü bu hediye meselesi bizim de çok canımızı sıkan bir konu. Yaklaşan bir doğum günü, bütün acımasızlığıyla her geçen gün daha da yaklaşmakta olan o en büyük cisim sevgililer günü gibi zamanlarda içimizi hep bir sıkıntı kaplamaktadır. Özellikle sevgiliye ne alacağız?

Sürüden ayrı ol klişeleri boxer tasarımınla yık.

Sabahtan akşama kadar alışveriş merkezi gezmek tam bir işkence değil midir? İsterseniz internette gezin yine çok değişen bir şey yok. Alışveriş sitelerinde milyon tane hediye seçeneği var ama hangisini alsanız şanınız yürür? Hele de çok da uzun süreli bir ilişkiniz yoksa, tam olarak neyden hoşlanacağını bilmediğiniz için işler daha da zorlaşır. Garantici olup çok kazak mazak klişe şeyler alabilirsiniz ama sizin için çok özel o kişiye, çok özel bir hediye verip konumunuzu en özel kişi olarak güncelleme isteği de içinizi kemirir. Çünkü ona herkes klişe bir şeyler hediye edecek. Ha bir de çok yakın bir arkadaşıyla aynı hediyeyi alıp da pişti olursanız olay!

Boxer tasarlama aracımızla imdadına yetiştik.

İşte tam da burada çok bombastik bir hediye seçeneğiyle karşınıza biz çıkıyoruz. Kendin tasarla erkek boxer ürünü satan online bir mağaza. Bir erkek boxerının üzerine istediğiniz görseli tasarlama imkanı sunan sevgili Bikafa Tasarım.

Tamamen sizin hayal gücünüze kalmış bir hediye hazırlama imkanı sunuyoruz. Hem de mizah sınırlarınızı sonuna kadar zorlayacak bir giyim ürünüyle. Sevgiline bir erkek boxer tasarla ve hediye et. Böyle müthiş bir hediye imkanını kaçırma. Boxer Tasarla sayfamızdan diğer boxer çeşitlerini de görebilirsin.

Unutma yaşadığımız bu çılgın dünyada, hep aynı kalanlar, farklı olanları takip edecek. Fan olma fenomen ol. Onu mizahınla vur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir