Bikafa.com’da Erkek Boxer Nasıl Tasarlanır?

Erkek boxer tasarlamak yeni tasarım aracımızla artık çok kolay

Sitemizin nadide ürünlerinden erkek boxer tasarlamayla ilgili bir içerik hazırladık. Bununla yetinmeyip bir de video yayınladık. Yazımızın sonunda videoyu bulabilirsiniz.

Öncelikle boxer ürünümüzle ilgili size biraz bilgi aktaralım.

Boxer kumaş kaliteleri

Boxerlarda kullanılan kumaş 1. kalite penye kumaştır. Zaman zaman uygun fiyatlı ürünler de sunarak herkesin kullanımına sunmaya çalışmaktayız. Boxerlar rengini ve bedenini seçerek fiyatları görebilirsiniz.

Boxer tasarlama

Bir çok seçenek sunduğumuz erkek boxer ürünümüzü kendi yaptığınız tasarımlarla satın alabilirsiniz. Boxer’ın ön ve arka kısımlarına, belirli bölgelerle sınırılandırılmış alanlara istediğiniz herhangi bir yazıyı veya resmi ekleyebilirsiniz.

Tasarlama aracımızın kullanımı hakkında

Tasarlama aracımızın kullanımı oldukça kolaydır. Ürün görselinin çevresindeki araçları kullanarak resim ekleyebilir, yazı yazabilirsiniz. İlham al kısmından sizin için hazırladığımız şablonları kullanarak ve onları düzenleyerek kendinize ait tasarımlar oluşturabilirsiniz.

tasarlama araci 1

Tasarım araçlarının kullanımı

Resim ve yazı ekleme araçlarını nasıl kullanabilirsiniz?

Yüklediğiniz resimin veya yazının üstüne tıkladığınızda ya da dokunduğunuzda kenarlarında işlev araçları belirecektir.

boxer tasarlama 2

Sol üst köşedeki araç, yüklediğiniz resmi kopyalayarak çoğaltmanızı sağlar.

boxer tasarlama 3

Kopyaladığınız görselleri sol alt kısımda görülen çöp sepeti ikonuna tıklayarak silebilirsiniz. Sağ alt kısımdaki araç ile görseli istediğiniz kadar büyütüp küçültebilirsiniz.

boxer tasarlama 4

Eğer görseli döndürmek isterseniz, sağ üst bölümdeki araçla 360 derece döndürebilirsiniz.

boxer tasarlama 5

Yazı yazma aracının kullanımı

Tasarlama aracımız sayesinde ürünün üstüne yazı ekleyebilirsiniz. Fontunu değiştirebilir, boyutunu ve rengini ayarlayabilirsiniz. Resim ekleme aracında olduğu gibi yazı aracının da üzerine tıkladığınızda ya da dokunduğunuzda çevresinde düzenleme araçları belirir. Çoğaltma, büyütüp küçültme, silme ve döndürme gibi işlemleri, resim aracı düzenlemesiyle aynıdır. Bunlara ek olarak yazı nesnesinin üzerine tıkladığınızda ya da dokunduğunuzda yazı tipi ve yazı rengi değiştirme araçları belirir.

boxer tasarlama 6

Yazı rengini ilk eklediğinizde farklı ürün renklerinin üzerinde görünebilmesi için gri olarak görünecektir. Kova simgesi üzerine tıklayarak yazının rengini değiştirebilirsiniz. Yazı karakterini seçebileceğiniz gibi bir çok düzenlemeyi de buradan yapabilirsiniz.

Tasarımınızı bitirdikten sonra ürünün rengini ve bedenini seçerek artık sepete ekleyebilirsiniz. Sonrasında ödeme sayfasına giderek ürünü satın alabilirsiniz. Artık yapmanız gereken tek şey Kendin Tasarla Erkek Boxer sayfamıza giderek kolayca bir boxer tasarlamak.

Tasarım örneklerini incelemek için bikafa.tasarim instagram sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Bir sorunla karşılaşırsanız bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Eğer tasarım ile ilgili küçük düzenlemelere ihtiyacınız olursa size bu konuda destek verebiliyoruz. Aşağıya boxer tasarlama youtube videomuzu da ekliyoruz.

Sevgiler…

2 replies on “Bikafa.com’da Erkek Boxer Nasıl Tasarlanır?”

  • Sitenizde problem var dünden beri bi boxer tasarlayamadım tasarlanacak resim gelmiyor ekrana

    • Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz. Yılbaşı nedeniyle anlık trafik yoğunluğu olabiliyor. Bir süre sonra sayfayı yenileyiniz. Şu an aktif bir sorun görünmüyor. Sevgiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir