Bikafa’da ürünlerinizi kendiniz tasarlayın

Yaptığımız tasarımları mümkün olduğunca özgün ve hiç bir yerde bulunmayan baskılı ürünler olarak hazırlamaya çalışıyoruz. Bizimle benzer kafada olup kendilerine uygun tasarımlı ürünler bulamayan kişilerle ortak bir bakış açısı yakalamaya çalışıyoruz. Zamanında biz de aklımıza gelen bir takım tasarımları keşke böyle bir tişört tasarımı olsa da onu alsak dediğimiz çok oldu. Zaten yola çıkma sebeplerimizin en başında bu fikir yatıyor. Yaptığımız her tasarım aslında bir “özel tasarım” olarak ortaya çıkıyor. Her kafaya her düşünceye ve her mizah anlayışına uygun tasarım yapmamız mümkün olmasa da bunun üzerinde çalışıyoruz. En çok hangi tasarım satar diye değil de insanlar hangi tasarımı yaparsak kendilerine ait hissederler diye düşünerek işe başlıyoruz.

Sizleri bu anlamda dinlemeyi ve takip etmeye çalışıyoruz. Her yerde “en çok bu satar verelim atölyeye yüz bin adet basılsın” mantığıyla hareket edersek, biz de sıradan bir baskılı tişört firması oluruz. Bu yüzden var gücümüzle çok çeşitli ve her kafaya hitap edecek tasarılı ürünler ortaya koymaya çalışıyoruz. Yaptığımız tasarımlar işte bu yüzden neredeyse kişiye özel baskılı ürünler haline geliyor.

Bunun dışında bir çok farklı ürün çeşitine bu tasarımları uygulayarak bulunması zor ve bulunduğunda sevinçle karşılanacak farklı giyim ve aksesuar ürünleri ortaya koymaya çalışıyoruz. Sadece tişört, sweat shirt, ürünlerine baskı uygulayıp kolaya kaçmıyoruz. Bunların yanında baskılı boxer, baskılı bez çanta gibi alternatif giyim ve aksesuar ürünlerine de yöneldik. Bunlar da yetmedi baskılı kupa bardak gibi hediye edilebilecek ve severek kullanılabilecek bir takım baskılı ürünler de hazırladık.

Elbette yaptığımız tasarımlar “biz yaptık oldu, en iyisi budur” şeklinde sizlere sunulmuyor. Bunlar sizler için sadece bir öneri niteliğinde tasarımlar. Eğer sizler için hazırladığımız tasarımlar tam olarak duygu ve beğeninizi karşılamayabilir. Keşke şunun şurasında şöyle de bir şey olsaydı dediğinizi duyuyoruz. Bu yüzden sizler için daha da kendi kafanızı yaşamanız için kendin tasarla bölümümüzü hazırladık.

Kendi tasarımlarımızın da içinde bulunduğu, değiştirip üzerine yeni bir şey ekleyebileceğiniz bir araç geliştirdik. Örneğin üzerinize giymek istediğiniz bir tişörtü tamamen kendi zevklerinize göre tasarlamak isterseniz tişört tasarlama aracımızla en baştan tasarlayabilirsiniz.

Herhangi bir kodlama ya da tasarım bilgisine sahip olmanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken, sitemize girip kendin tasarla sayfamıza gitmeniz ve orada mevcut bulunan giyim ya da aksesuar ürünlerinden birini seçerek tasarlamaya başlamak. Kendin tasarla sayfamızda bir çok tasarlanabilir ürün bulunuyor ve daha fazla seçenek eklemek için var gücümüzle çalışıyoruz. Şimdilik sayfamızda bulunan giyim ürünleri tişört, boxer, sweatshirt ve boxerdan oluşuyor. Aksesuar olarak da kupa bardak ve bez çanta tasarlayabilirsiniz. Aslında amacımız bir ürünü tasarlama aşamasını sizlerle birlikte yapmak. Sizin tamamen kendinize özel tasarımlar istediğiniz ve bulamadığınız noktada devreye girerek size destek sağlamak istiyoruz. Çünkü bir ürüne baskı yapma meselesi oldukça zorlu bir yolculuk. Daha sonra bir ürüne baskı yapmayla ilgili bir blog yazısı yayınlayacağız. Bu yüzden blog sayfamızı sürekli ziyaret etmenizi çok isteriz.

Kendin tasarla aracımızı kullanmak oldukça basit bununla da ilgili geniş bir talimat yazısı yayınlayacağız. Eğer bir masaüstü bilgisayar kullanıyorsanız sürükle bırak şeklinde resimlerinizi bir ürünün üzerine yerleştirebilirsiniz. Resim eklemek, yazı yazmak hatta masaüstü bilgisayarda çizim yapmak bile mümkün. Daha sonra tasarladığınız ürünü sepete ekleyip satın aldığınızda bizler için baskı süreci başlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir