Temizle

 49,00

Kendin Tasarla, Kupa Bardak Tasarla Beyaz

Stok kodu: KTKB01 Kategoriler: , , , ,

Açıklama

Kendin Tasarla Kupa Bardak Çeşitleriyle Kendin Kupa Tasarla.

Kendi kupanı kendin yapabilirsin.

Bunun için tek yapman gereken, kendin tasarla butonuna basmak ve kendi kupanı kendin tasarlamaya başlamak olacaktır.

Kişiye özel kupa tasarımları yapmak

Tamamen kendine ait tasarımlarla dolu bir kupa bardak sahibi olmak istemez misiniz? Hem de uygun fiyatlı kendin tasarla kupa bardak. Size özel bu kupa tasarlama aracıyla artık kendi kupanı kendin yap. Kupa bardak tasarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kişiye özel kupalar uygun fiyatla bikafa’ da seni bekliyor.

Kupa tasarlamak istiyorum, mug tasarlamak istiyorum.

Kendi kupanızı tasarlamak isterseniz tam olarak doğru yere geldiniz diyebiliriz. Diyebiliriz derken kupa bardağa mug da deniyormuş. Aramalarında mug tasarlama kelimelerine yer verenler için de bu kelimeleri kullanalım ki bizi daha çabuk bulsunlar. Kişiye özel kupa tasarımı ya da mug tasarımı yaparken olabildiğince özgürsünüz. İsterseniz sevgili kupaları tasarlayabilir, isterseniz hediyelik kupalar tasarlayabilirsiniz. İsterseniz dilediğince saçmalayıp ortaya çok komik kupa tasarımları çıkartabilir ve bununla eğlenebilirsiniz. Biz bazen öyle yapıyoruz. Yazılı kupa tasarlamak isterseniz, bir çok eğlenceli yazı fontu sizi bekliyor.

Ayrıca resim yükleyebilir ve resimli bir kupa yapabilirsiniz. Resimli kupa bardak yapmak çok kolay. Hemen şimdi resimli kupa tasarla

Dilerseniz bizim hazırladığımız tasarımları da ekleyip ortaya şaşkınlık verecek derecede değişik kupa bardak tasarımları çıkartabilirsiniz. Normal koşullarda kupa bardak yaptırmak çok pahalıya gelebilir. Ayrıca istediğiniz görseli, kupanın istediğiniz yerine yerleştirmesi sizi çileden çıkarabilir. Bütün bunların yanında tam olarak arzuladığınız bir tasarım ortaya çıkartmak zor olacaktır. Sitemizde hem tamamen istediğiniz gibi bir kupa tasarlamak hem de uygun fiyata güvenle satın almanız mümkün.

Kupa tasarlama işi artık çok kolay. Resimli kupa yaptırmanın tam zamanı.

Çünkü artık biz varız. Bu alemde biz tekiz elbette demiyoruz. Kendin tasarla kupa bardak ürünü satan bir çok yer var. Fakat bizi diğer kupa tasarlama sitelerinden ayıran özellik, sunduğumuz tasarlama imkanları ve sizlerin isteklerini, kullanıcı deneyiminizi çok iyi gözlemlemek. Yalnızca bir yazıyı yazıp bir fotoğraf yükleyip bana bunlardan bir kupa tasarla dediğinizde inanın ki elinize gelen kupa tasarımı, sizin isteğinizi tam olarak karşılamayacaktır. Fotoğraf doğru yere kondu mu? Yazı benim istediğim büyüklükte mi? Peki yazı karakteri? Ya Comic Sans kullanıldıysa?

Kişiye özel kupa tasarımları konusunda deneyimliyiz

Bundan yıllar yıllar önce kendi yaptığımız kupa tasarımlarını sergilerken insanların biraz daha farklı olsa diyerek bu kupaları özelleştirmek istediklerini fark ettik. bu işe de giriştik. Sizlerden aldığımız fotoğraflarla ve yazılarla sizin istediğiniz kupayı sizin için tasarlamak istedik. Fakat açıkçası tam olarak başarılı olamadık. Çünkü resimli kupa bardak yapmak istediğimizde, resimler biraz daha büyütülmek isteniyordu. Yazılı kupa bardak yapmak istediğimizde ise yazı hep bir tık sağa ya da sola kaydırılmak isteniyor,İnsanlar bu isteklerinde çok haklıydılar. Çünkü kafalarında kurdukları tasarımı, sevdikleri insanlara verdikleri değeri anlatmayı yalnızca onlar bilebilirdi. Onların isteklerini tam olarak yerine getirmek bazen günler alabiliyordu. Biz de düşündük taşındık yazılım dünyasının bizlere sunduğu nimetlerden yararlanarak bir kendin tasarla programı edinip, kupa tasarlama aracımızı devreye soktuk.

Kişiye özel kupa bardak tasarla, kupa tasarımı yap

Kişiye özel nasıl kupa bardak tasarlanır, ne kadar özel olacak? Bunları da konuşmamız gerekiyor elbette. Kupanın üzerinde bulunan boş alana istediğiniz her resmi yazıyı logoyu ve dijital ortamda saklanan her bir nesneyi yerleştirebilir ve dilediğinizce tasarlayabilirsiniz. Kullanıcı deneyiminden yola çıkarak mevcut araç gereçlerin yerini değiştiriyoruz ve gözünüze çarpacak bir şekilde dizayn ettik. Kupa tasarımı yaparken hiç zorlanmayacaksınız. Hangi araç gereci daha çok kullanıyorsanız onu daha ulaşılabilir bir yere koyduk. Zaten bir sorun yaşadığınızda sizinle online olarak 7/24 irtibattayız. Yani izlemiyoruz ama siz kupa tasarımı yaparken biz de oradayız. Yardımcı olmak için her an sizden bir işaret bekliyoruz. Kişiye özel kupa tasarla ürünüyle ilgili her an bize ulaşabilirsiniz.

İçinizdeki tasarımcıyı ortaya çıkarın

Kupa tasarımı yaparken çok eğleneceğini düşünüyoruz. Çünkü bir şeyleri üretmek, kendinize daha yakın hissetmenizi sağlar. Bir resimli kupa bardak tüm duygularınıza tercüman olabilir. Bu resimli kupa bardak tasarımını geçen sene ben yaptım demek bu kupayı arkadaşım için ben tasarladım ve onun en çok sevdiği şeyleri kupanın üzerine ben yerleştirdim tam da onun istediği gibi demek büyük bir ayrıcalık. Şimdilik bizden bu kadar. Sizi kupa bardak tasarlama işiyle baş başa bırakıyoruz. Kendin tasarla kupa bardak size iyi gelecek.  Şimdi bir kupa bardak tasarlayın. Size başarılar diliyoruz!

Kişiye özel kupa tasarla

Online kupa bardak tasarlama aracımızı kullanarak kupa bardak tasarlayabilir ve sevdiklerinize kısa bir süre içinde teslim etmemizi sağlayabilrisiniz. Kupa bardak kendin tasarlayınca daha özel olacak unutmayın. Kupa bardak baskı tasarla ve sevdiklerin senin farkını hissetsin.

Kupa tasarımı yaptığımız sayfamızı ziyaret edin. Kendin tasarla kupa bardak sayfamız online bir şekilde hizmetimizde

Kendin tasarla kupa bardak ürünümüz dışında da diğer bizim yaptığımız kupa tasarımı çalışmalarına da göz atmak isterseniz kupa bardak sayfamıza da göz atabilirsiniz. Şimdilik beyaz kupa tasarımlarımız mevcut. Bir süre sonra farklı kupa çeşitlerine de baskı yapmayı ve özel tasarım yapılabilir hale getirmeyi çok istiyoruz. Sitemizde bir çok tasarlanabilir ürün bulunuyor. Bu yüzden kendin tasarla sayfamıza da bakmanızı tavsiye ederiz. Kendin tasarla kupa bardak ürünümüzü seveceğinizden son derece eminiz. Sevgiler…

Bizleri instagram’da da takip etmek isterseniz sayfamızın adını buraya bırakalım @bikafa.tasarim

Ek bilgi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kendin Tasarla, Kupa Bardak Tasarla Beyaz” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir