Kendi Tişörtünü Kendin Tasarla

Baskılı tişört yaptırma konusu her zaman sıkıntılı olmuştur. İstediğin tişört çeşitlerini bulmak, istediğin tişört baskısını yaptırmak büyük bir uğraş.

Orjinal hediyeler vermek, yaratıcı bir insanın her zaman istediği bir şeydir. Bu durum çoğu zaman kişiye özel bir şey hediye edebilmekten geçer. Değişik hediyeler verebilmek biraz çaba istiyor. Sevgiliye hediye konusu ise başlı başına bir uzmanlık alanı. Seni bu zahmetlerden kurtarmak adına güçlü bir tişört tasarlama aracı geliştirdik. Bu araçla  tshirt tasarla ve kendini daha iyi hisset.

Tişört tasarımlarımız sana uygun gelmediyse ya da şurası şöyle olsun burası böyle olsaydı keşke dediğin bir nokta varsa buyur kendin tasarla. Fakat şahane bir iş ortaya çıkartırsan biz o özel tişört tasarımı kamulaştırabiliriz haberin olsun. Her yerde aradığın tasarim tisortler var ve hiç bir yerde bulamadın mı? O halde doğru yerdesin. İstediğin görseli getir, tişört tasarlama aracı ile kendi tişörtünü tasarla. Ortaya çok güzel tasarımlı tişört ürünleri çıkacağından eminiz. Yurtdışından bir baski tshirt beğendin ve bunun Türkiye'de satışı yok mu? Bir iki görsel aramasıyla o tişört üzerindeki tasarımı bulursan buradan tişörtünü kendin tasarlarsın. İster kendin için tişört tasarla, istersen sevgiliye tişört tasarla. Elbette biz senin sevgilinle ilgili aranızdaki en özel şeyleri bilemeyiz. Bu yüzden tam da size uygun bir tişört tasarlayamamış olabiliriz. O halde sen içinden ona söylemek istediğin bir sözü ya da aranızda çok özel bir hale gelmiş şarkının sözlerini tasarim t shirt üstüne uygulayabilirsin. Bunun için bir çok birbirinden değişik yazı karakterini de kullanabilirsin. Dakikalar içersinde harika sevgili tişörtleri ortaya çıkarabilirsin. Sana güveniyoruz!

Diğer tasarlanabilir ürünlerimizi de merak ediyorsan Kendin Tasarla sayfamızda seni çok ilginç şeyler bekliyor olacak.

Kişiye özel tişört oluşturabilirsiniz.