(1 müşteri değerlendirmesi)

 329,00

YALNIZCA KARANLIKTA IŞIK TUTUNCA PARLAR

Bedenler fit kalıptadır. Daha geniş kalıplara sahip bir ürün tercih etmek isterseniz premium boxer tasarla ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

Kumaş ve Baskı Örneklerini İnceleyin

Bedenler Medium’dan başlıyor. Small almak isterseniz ölçü tablosundan kontrol ederek Medium tercih edebilirsiniz. Ölçü tablosunu kontrol etmeden ürün satın almayınız. Bedenler arasında bir kaç cm fark olabilir.

Hazır tasarımlarda değişiklik, görsel veya yazı ekleme-çıkarma yapılamamaktadır.

Puff Kabaran Baskılı Komik Boxer Tasarla

Açıklama

Puff Baskılı Boxer, Komik Yazılı Boxer Tasarla

Ürün üzerindeki yazıyı değiştirebilirsiniz. Puff baskı kabarmış bir baskı çeşitidir. Bunu size bir video aracılığıyla göstermek isteriz. Yalnız henüz çekimlerini yapamadık. Bir heyecanla hemen ürünü satışla sunduk. Çünkü çok eğlenceli bir ürün oldu. En kısa sürede video geliyor.

Dokunulduğunda kabartılı bir baskıya sahip boxer

Bu boxer ürünü sizi ve hediye amaçlı aldığınız arkadaşlarınızı hem çok güldürecek hem de bir süreliğine eğlendirecek. Bir doğum günü partisinde veya özel bir eğlencede giyilebilir. Üzerine sizin istediğiniz bir yazıyı yazabiliyoruz.  Şimdilik görsel ekleme seçeneği sunmuyoruz çünkü bütün resimler bu baskıya uygun olmuyor. Semboller bölümüne bir iki örnek görsel yerleştirdik. Bunlarla idare edin, söz ilerleyen zamanlarda sizin de istediğiniz görsellerle baskı yapma işiyle ilgili planlarımız bulunuyor. Şimdilik yazıyla idare ediniz.

Mevcut taslak yazısı olan “Puff” yazısı dilerseniz kalabilir dilerseniz tamamen silip istediğinizi yazabilirsiniz. Burada bütün yaratıcılığı size bırakıyoruz.

Kabaran Baskılı Boxerlar

Bu türde baskı çeşitlerimiz devam edecek. Simli, parlak, yanar dönerli disko toplu, hologramlı altın gümüş parlayanlı bir çok baskılı boxer yapmayı planlıyoruz. Bizi takip etmeye devam edin.

Ek bilgi

Renk

Siyah, Beyaz

Beden

S, M, L, XL

Puff Kabaran Baskılı Komik Boxer Tasarla için 1 değerlendirme

  1. derya

    Puff puff yımışacık :))

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir