Panda Tasarımlı Kadın Tişört

  • Beyaz
  • Bordo
  • Kırmızı
  • Siyah
  • Turuncu
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
Kendin Tasarla

 49,00

Açıklama

Panda Tişörtü

Panda tasarımlı kadın tişörtü sahibi olmanın tam zamanıdır.

panda tasarımlı kadın tişört

Panda severlerlere ve kendini panda gibi hissedenlere özel bir tişört

Panda tasarımlı kadın tişört

Sonun pandalar da hak ettiği yere yerleşti ve tişörtün üstüne kendini baskı olarak yaptırttı. Hem de alışılmışın dışında bir tasarımla.

Tontişliğin bittiği yerde pandalı tişört modeli başlar

Bütün pandaları tontiş sananlara kötü bir haberimiz var. Artık bundan sonra pandalar tontiş değil. Bütün pandalar tontiş olacak değil ya? Tontiş olmamakla kalmamış arızaya bağlamış bir pandanın isyanıdır bu pandalı kadın tişört tasarımı. Kimmiş bakalım çıksın ortaya pandaları tontiş diye seven?

Pandalı tişört modeli

“Tontiş Panda” tasarım kadın tişörtümüz öncelikle tüm panda severler, akabinde içerdiği mesajla bütün pandaları tontiş sananları üzecek şekilde tasarlandı. Tamam, belki şöyle bir düşününce, düştüğünde sarılma isteği duyan hayvanlar olarak literatüre geçmiş olabilirler ama bu panda tasarımlı tişört, tontiş olmayı reddetmekle kalmamış arızaya bağlamış bir pandanın isyanıdır. Şimdi çıksın bakalım tüm pandalara tontiş diyenler. Eller yukarı!

Pandalı kadın tişört tasarımı

Bir kadın tişörtü tasarlama oldukça zor bir iş. Tişörtün modeli, yakası, etek şeklini geçtik zaten. Üzerindeki tasarımın bir hayli yol alması lazımdı. Uuzun uğraşlar sonunda bir pandalı tişört tasarımı ortaya çıkarttık. Bir çok değişimin sonunda da bu hali aldı. Şimdi en çok satan panda tişörtü mü onu bilmiyoruz ama sitemizde en çok satan tişörtlerden biri. Panda tasarımlı kadın tişörtünüz en uygun koşullarla bikafa’da

Panda tasarımlı tişört

Panda çizimi orjinal olarak bize ait değil. Daha öncesinde çizilmiş ve tarafımızca lisanslanmış bir tasarım. Biz olduğu gibi kullanmak yerine her zaman yapmaya çalıştığımız gibi panda çizimine bir mizah anlayışı dahil etmek istedik. Böylece hem şık hem de daha kendinizi belli edeceğiniz bir tişört tasarımı hazırlamış olduk.

Pandalı tişört modeli

Tişört modelimiz unisekstir. Aslında yuvarlak yaka basic bir erkek tişörtü oluyor. Belden daralan veya kolları bayan kesim bir tişört modeli değil. Bildiğiniz dümdüz tişört. Tişört modeli konusunda fazla kasmıyoruz. Zamanında kastık bir faydasını göremedik. Biz zaten kaliteli kumaştan kaliteli dikişle hazırlanmış baskı kalitesi yüksek ürünlere odaklanmaya karar verdik. Ölçü tablosundan kendinize uygun bedeni seçerek sipariş verirseniz çok daha sağlıklı bir  seçim yapmış olursunuz.

Panda baskılı tişört

Tişörtün üstüne uygulamış olduğumuz baskı oldukça kalitelidir. İnsan sağlığına uygun olmayan hiç bir boyayı kullanmıyoruz. Panda baskısı bir çok yıkama sonrasında bile  hala ilk günkü gibi kalacaktır. Kullandığımız baskı şekli kumaşa tam nüfuz etmesini ve bir daha ayrılmamasını sağlar. İstediğiniz gibi test edebilirsiniz. İsterseniz 90 derecede yıkayın fark etmez. Fakat siz yine de tişörtünüzün uzun süre yakasının ve diğer bölgelerinin deforme olmaması için 90 derecede falan yıkamayın. Tişört 60 derecede tersten yıkanır. Bu tersten yıkama işi baskı bozulmasın diye o kısmı es geçebilirsiniz. Bu baskı bozulmaz. Defalarca test ettik. Kendi giymediğimiz tişörtü satmayız. Yanlış anlaşılmasın giydiğimiz tişörtleri de satmıyoruz.

Bikafa’nın mizahla ilişkisi kurulduğu günden bu yana devam ediyor. Elbette bizim şakalarımıza herkesin gülmesini beklemiyoruz. Gülenlerle yolumuza devam ediyoruz. Gülenler epey bir varmış ki 6. yılımızdayız. Yıkılmadık ayaktayız. Her geçen yıl kendimizi bu işlerde daha da geliştiriyoruz. Mizah konusunda değil sonuç olarak tatil günlerimizde stand-up falan yapmıyoruz. Tişört işini kastettik. İlk başladığımızda da acemi sayılmazdık, bir çok ön çalışma araştırma yaptık eğitime katıldık ama yine de kervan yolda düzülüyor. Öğrendiğimiz bir çok şey oldu. Bu süre içinde bazı şeyleri öğrenmemiz bize pahalıya mal oldu ama olsun.  Şimdi işte buradayız.

Bundan sonra panda tasarımlı tişörtler yapmaya devam edeceğiz. Çünkü hem pandaları hem de hayvanları çok seviyor onlarla ilgili tasarım yapmaktan aşırı hoşlanıyoruz. Bununla ilgili hayvan sever kafası diye de bir alan oluşturduk. Hayvan severlere özel olarak ürettiğimiz tüm tasarım ürünlerini bu etki altında toplayacağız. Daha öncesinde de bir çok kedili tişört tasarımı yapmıştık. Hem eğlenceli hem sevimli hem de hatırlatıcı unsura sahip bu tişörtler için tasarım yapmak bizim için büyük bir zevk.

Kendi pandalı tişörtünüzü kendiniz de tasarlayabilirsiniz, panda tasarımlı kadın tişört yapmak, bizim olduğu kadar sizin de elinizde

Kendin tasarla tişört sayfamızda isterseniz kendinize özgün bir tişört tasarımı yapabilirsiniz. Bunun dışında diğer tüm kendin tasarla ürünlerini de ziyaret edin deriz.

Bizi instagram’da da takip edin. instagram sayfamız @bikafa.tasarim bizi bulun.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Panda Tasarımlı Kadın Tişört” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir