Kadın Tasarım Tişörtü ‘Just Say “tecrübe oldu” And Keep Going’

  • Beyaz
  • Bordo
  • Kırmızı
  • Siyah
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
Kendin Tasarla

 49,00

Açıklama

Kadın Tasarım Tişört Modellerimize Yenisini Ekledik

Yine enteresan bir fikirle buradayız. Tasarımı bize ait olan yenilikçi sosyal medya aforizmalarından yürümeye devam ediyoruz. Fikrine ve mizah anlayışına sağlıık dediğimiz kendimize yakın hissettiğimiz bir arkadaşımızın bir tweetini tişört tasarımı haline getirdik. Vatana da millete da and Twitter camiasına da hayırlı olsun.

Kadın tişörtü tasarımları için yeni fikirler.

Kadın tişörtü için yeni tasarım fikirleri oluşturmaya devam etmekteyiz. Fikrimiz ve ve üzerinde çalıştığımız tasarım ürünlerimiz var fakat hayata geçirme konusunda özensiz davranmıyoruz. Bu sebepten ötürü bir çok tasarımı sildik ve yeni bir tanesini eklerken fazlasıyla düşünüyoruz. Kalabalık bir çok tasarım satışları arttırabilir ama konsept her şeydir.

Bir tasarım tişört fikri olarak tweetlerden faydalanmak da nedir?

Biz buunu daha önce çok yaptık. Sevgili Yıldız Tilbe’nin zamanında bir kaç tweetini tişörtlere basıp çok satmışlığımız vardır. Hakkını helal etsin. Twitter’da çok konuşulan bepenilen bazı tweetleri o kadar kendimize yakın hissediyoruz ve seviyoruz ki, eğer bize yakınsa bizi seven ziyaretçilerimize de yakındır diye düşünebiliyoruz. O zaman biz bu güzel sözleri bir tişörtün üstüne baskı olarak yapalım da sevenlerimz beğenenler giysin diye düşündük. Tweetin sahibi ve bununla alakalı olarak tişörtün tasarımı burada  ne denilmek istediğini gayet net anlatıyor. Bizim bir süreü laf kalabalığı yapmamıza gerek kalmadı.  Umuyoruz ki severek giyersiniz.

Nereden çıktı bu tişört tasarımı?

Twitter’dan çıktı. Daha doğrusu çok dokunaklı bir şekilde atılmış bir tweetten çıktı. Tweeti  şuradan okuyabilirsiniz ve kendisini kutladığımız arkadaşımızın profilini de buraya bırakalım @nightnvancouver

Bizim Twitter hesabı da budur: @bikafatasarim

Tweet sahibi arkadaşımıza gerekli başvuruları yaptık ve kendisinden hellaliğimizi aldık. Hellallik belgesine dayanarak bu tişörtü satışa sunuyoruz. Bir de teşekkürümüzü ettik. Umarız bu teşekkürden ve bu durumdan dolayı yeterli derecede sevinmiştir. Buradan kendisine sevgilerimizi iletiyoruz.

Kadın tişört modelleri

Tişörtlerimiz uniseks modeldedir. Tişörtlerimizde erkek ve kadın ayrımı bulunmuyor.  Beden kalıbı ve tişörtün üstündeki tasarımla farklılık sağlanıyor. Tişört modellerinizi almadan önce beden tablomuza bakmayı unutmayın. Siz bayan tişörtü satın alırken seçtiğiniz bedenin ölçülerine göre gönderim yapmaktayız. Bir yanlışlığa fırsat vermemek için ölçü tablomuza göz atmanız hepimiz için kolaylık sağlayacaktır.

Kadın tişört baskılı mı daha  çok ilgi çekiyor?

Kısmen doğru olabilir. Bir tişörtün üzerinde baskı olması onu daha dikkat çekici bir hale getirebiliyor. Ama tasarımın bir değer katılmış şekilde tasarlanmış olması gerekiyor. Estetik değeri yüksek, mizah değeri güçlü. Biz her ikisini de önemsemekteyiz ve mizah değeri yüksek bir tasarımı mümkün olan en yüksek estetik değere sahip şekilde üretmeye gayret ediyoruz. Kaliteli ürünlere, kaliteli bir şekilde baskı yaparak sizlere sunuyoruz.

Tasarım tişörtleri

Tasarımlarımızı çoğunlukla sizlerin yönlendirmelerini inceleyerek oluşturuyoruz. Elbette çok satan tişörtler yapmak isteriz ama ilk amaç bu değil. Sizlerin hiç bir yerde bulamadığı, erişmekte zorluk çektiği ürünlerden bir segment oluşturmak. Yurt dışında gördüğü ama Türkiye’de belirli sebeplerden ötürü üretilmeyen ürünleri kendilerine sağlamak.

Kadın tasarım tişörtleri yalnızca birer tişört olmamalı

Çünkü kadınlar tişörtler konusunda oldukça seçici. Haklılar da çünkü bunun yuvarlak yaka tişörtü var, V yaka tişörtü var, geniş yaka tişörtü var. Daha bir çok bayan tişörtü modeli var. Hepsine birden yetişmek doğru stokları tedarik zincirine bağlamak oldukça büyük bir iş. Bizim işimiz tasarım. Kadın için de erkek için de aynı model tişörtleri kullanıyoruz ve öne çıkartan şeyin tişörtün üzerindeki tasarımla oluşturuyoruz. Bu yüzden bizim için bir bayan tişörtünün üstünde kesinlikle baskı olmalı.

Baskılı tişört

Basic tişört modelleri üzerine dijital baskı tekniği uyguluyoruz. Boya segmentimiz en üst düzey tekstil boyalarından oluşuyor. İnsan sağlığına zararlı hiç bir kimyasal içermiyor. Doğaya ve insan sağlığına baskı teknolojileri konusunda ad saygıyla yaklaşıyoruz. Tişörtün üzerindeki baskı, uzun yıkama sürelerine ve zamana karşı dirençlidir. Baskısını kazısanız dahi çıkmaz.

Tasarım tişörtlerinizi korumak için nasıl bir kullanım sağlayacaksınız?

Baskılı kadın tişört modelimizi aldınız ve sonrasında elbette kirlenecek. Genel yıkama talimatı olarak 60 derecede tersten yıkamanız önerilmektedir. Fakat bu durum çoğunlukla baskının korunması adına yapılır. Düşük ısı miktarı tişörtünüzün çekmesini engellemek için kumaşının bozulmaması içindir. Biz baskıdan bahsedersek istediğiniz gibi yıkayabilirsiniz. Baskı kalitesinde herhangi bir değişiklik deforme gibi şeyler olmayacaktır.

Tasarım tişört siteleri niye bu kadar kötü tasarımlar yapıyor?

Diye sorular var. Biz bu konuda çok yorum yapamayız, çünkü belki biz de çok kötü tasarımlar yapıyor olabiliriz. Bu kişiden kişiye değişiyor. Müşterilerimizden olsun blog çevrelerinde olsun bu konudan çok bahsediliyor. Tasarım tişörtü üretmek bir çok insanın beğenisini karşılamak zor iş. Bütün herkese hitap etmek mümkün değil. Bizim zaten kendi kitlemiz mevcut. Bütün insanlığa tişört tasarımları yapmamız ve sevdirmemiz mümkün değil.

Bir de erkek versiyonunu yaptığımız tişörtümüzü  Erkek Tasarım Tişörtü Just Say “Tecrübe Oldu” sayfasında inceleyebilirsiniz.

Tasarım tişört kadın

Bunun dışında kendi tişörtünüzü tasarlamak isterseniz, kadın tasarım tişört yaptırma hizmetimizden de yararlanabilirsiniz kendin tasarla tişört sayfamız sizleri bekliyor. Diğer bütün tasarlanabilir ürünlerimiz için de kendin tasarla sayfamız mevcuttur. Yeni kadın tasarım tişört modellerimiz artacak. Bizi takip etmeye devam edin.

Yeni Tasarım Tişört Modelimiz

Yine ilginç bir fikirle karşınızdayız. Tasarımı bize aittir. Fikri ve mizah anlayışını kendimize yakın hissettiğimiz bir arkadaşımızın atmış olduğu tweeti tişört tasarımı yaptık. Vatana millete and Twitter camiasına hayırlı olsun.

Erkek tişörtü tasarım fikirleri

Erkek tişörtü için tasarım fikirleri üretmeye devam ediyoruz. Bir çok fikrimiz ve ve üzerinde çalıştığımız tasarım ürünlerimiz var fakat hayata geçirme konusunda ince eleyip sık dokuyoruz.

Bir tasarım tişört fikri olarak tweetlerden faydalanmak

Bunu daha önce de yaptık. Sevgili Yıldız Tilbe’nin bir kaç tweetini tişört yapıp satmışlığımız çoktur. Hakkını helal etsin. Twitter’da dönen bazı tweetleri bazen o kadar kendimize yakın hissediyoruz ki, bize yakınsa bizi seven ziyaretçilerimize de yakındır diye düşünüyoruz. Öyleyse biz bunun bir tişörtünü yapalım da sevenler beğenenler giysin dedik. Tweet ve akabinde tişört ne denilmek istediğini gayet net anlatıyor. Bizim laf kalabalığı yapmamıza gerek yok.  Umarız ki severek giyersiniz.

Nereden çıktı bu tişört tasarımı?

Twitter’dan. Daha doğrusu çok dokunaklı bir şekilde atılmış tweetten. Tweet şurada ve kendisini kutladığımız arkadaşımızın profili de @nightnvancouver

Bizimkisi de @bikafatasarim

Kendisine gerekli başvuruları yapıp hellaliğini aldık. Teşekkürümüzü de ettik. Umarız bu teşekkürden dolayı yeterli derecede sevinmiştir. Buradan kendisine sevgilerimizi iletiyoruz.

Erkek tişört modelleri

Tişört modellerimiz uniseks oluyor. Erkek ve kadın ayrımı model açısından yok. Yalnızca beden kalıbı ve üzerindeki tasarımla farklılık sağlanıyor. Tişörtlerimizi satın almadan önce beden tablomuza göz atmayı unutmayın. Siz erkek tişörtü alırken seçmiş olduğunuz bedenin ölçülerine göre gönderim yapıyoruz. Bir yanlışlık olmaması açısından ölçü tablomuza göz atmanız sizin ve bizim için kolaylık olacaktır.

Erkek tişört baskılı olunca daha mı çok ilgi çekiyor?

Kısmen doğru bir önerme. Bir tişörtün baskılı olması onu daha dikkat çekici yapıyor. Fakat tasarımın değeri olması gerekiyor. Estetik değeri, mizah değeri gibi. Biz her ikisini de önemsiyoruz ve mizah değeri yüksek tasarımları estetik değeri yüksek olmasına gayret ederek kaliteli ürünlere, kaliteli bir şekilde baskı yaparak sizlere sunuyoruz.

Tasarım tişörtleri

Tasarımlarımızı çoğunlukla sizlerin yönlendirmelerini inceleyerek oluşturuyoruz. Elbette çok satan tişörtler yapmak isteriz ama ilk amaç bu değil. Sizlerin hiç bir yerde bulamadığı, erişmekte zorluk çektiği ürünlerden bir segment oluşturmak. Yurt dışında gördüğü ama Türkiye’de belirli sebeplerden ötürü üretilmeyen ürünleri kendilerine sağlamak.

Erkek tişörtleri yalnızca birer tişört olmamalı

Çünkü erkek bireyler için tişört denilen giyim ürünü, giysi dolabının büyük bir kısmını kaplıyor olabilir. Bir çok erkek “Zaten bir tişörtümüz var onu da bozmayın” diyerek serzenişte bulunuyorsa, tişört seçimlerini oldukça özenli yapıyordur. Biz de bu yüzden erkekleri, tişörtlerini seçmekteki bu özverili davranışı için kutluyor onlara daha güzel erkek tişört tasarımları sunmak için çalışıyoruz.

Baskılı tişört

Basic tişört modelleri üzerine dijital baskı tekniği uyguluyoruz. Boya segmentimiz en üst düzey tekstil boyalarından oluşuyor. İnsan sağlığına zararlı hiç bir kimyasal içermiyor. Doğaya ve insan sağlığına baskı teknolojileri konusunda ad saygıyla yaklaşıyoruz. Tişörtün üzerindeki baskı, uzun yıkama sürelerine ve zamana karşı dirençlidir. Baskısını kazısanız dahi çıkmaz.

Tasarım tişörtlerinizi korumak için

Baskılı erkek tişört ürünümüzü aldıktan sonra genel yıkama talimatı olarak 60 derecede tersten yıkamanız önerilir. Fakat bu durum çoğunlukla baskının korunması içindir. Düşük ısı ise tişörtünüzün çekmemesi kumaşının bozulmaması için. Biz baskı için konuşursak istediğiniz gibi yıkayabilirsiniz. Baskı kalitesinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Tasarım tişört siteleri niye bu kadar kötü tasarımlar yapıyor?

Diye sorular var. Biz bu konuda çok yorum yapamayız, çünkü belki biz de çok kötü tasarımlar yapıyor olabiliriz. Bu kişiden kişiye değişiyor. Müşterilerimizden olsun blog çevrelerinde olsun bu konudan çok bahsediliyor. Tasarım tişörtü üretmek bir çok insanın beğenisini karşılamak zor iş. Bütün herkese hitabetmek mümkün değil. Bizim zaten kendi kitlemiz mevcut. Bütün insanlığa tişört tasarımları yapmamız ve sevdirmemiz mümkün değil

Bir de kadın versiyonunu yaptığımız tişörtümüzü  Kadın Tasarım Tişörtü Just Say “Tecrübe Oldu” sayfasında inceleyebilirsiniz.

Tasarım tişört erkek

Bunun dışında kendi tişörtünüzü tasarlamak isterseniz, tasarım tişört yaptırma hizmetimizden de yararlanabilirsiniz kendin tasarla tişört sayfamız sizleri bekliyor. Diğer bütün tasarlanabilir ürünlerimiz için de kendin tasarla sayfamız mevcuttur.

İnstagram hesabımız @bikafa.tasarim

 

Ek bilgi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kadın Tasarım Tişörtü ‘Just Say “tecrübe oldu” And Keep Going’” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir