Stokta yok

 59,00 89,00

Tasarım Tişört CTRL+Z Yazılı Erkek Tişörtü

Stok kodu: TST13 Kategoriler: , Etiketler:

Açıklama

Yazılı Tasarım Tişörtümüz CTRL-Z

Herkes bir şeyleri dijital hayattaki gibi geri almak ister ama bazı şeyleri geri almak mümkün olmayabilir.

Sizler için özel olarak hazırladığımız erkek tişört tasarımlarımız

Sitemizde bulacağınız erkek tişörtlerimizi özenle hazırlamaya gayret ediyoruz. Bir çok deneme sonucunda sizlerin de beğenisini değerlendirerek en güzel tişört tasarımlarını bulmaya çalışıyoruz.

Yazılı tişört

Bir çok kişi tişörtünün üstünde bir yazı olmasına aldırmaz hatta ne yazdığının bile farkında olmayabilir. Çince yazılar veya herhangi bir anlamı olmayan ingilizce yazılar bulunan bir çok tişörte rast gelmişsinizdir. İnsanlar genel olarak tişörtlerinin üzerinde ilgi çekecek onlarına bakılmasını sağlayacak tasarımlardan uzak durabiliyor. Bazı kişiler de tam tersi üzerindeki tişörtün tasarımıyla olsun, üzerinde yazan yazıyla olsun kendini ifade etmeyi, yani daha doğrusu tarzını oluşturmayı seviyor. Bir nevi sözlü tişört giymek de sadece tişörtün üstündeki yazıyı insanlara okutmak anlamına gelmiyor. Yazılı tişört her zaman bir tarz oluşturmaya yetmez ama bir başlangıçtır.

Tarz tişörtler, erkek tişört modelleri

“Bu şekilde tarz mı oluşturulur? derseniz bu yine kişinin tercihine yaşam tarzına iç psikolojisine kadar dayanabilir. Üzerimize giydiğimiz tarz tişörtle elbette bir tarz oluşturmaktayız. Neden giydiğimiz tişörtün baskısıyla veya tişörtün üstündeki yazısıyla bir tarzımız olmasın? Bizler sadece bedenimizi örtmek için giyinmiyoruz. Ama hayatlarımızın belirli kısımlarında en az şekilde dikkat çekmeyi istiyor olabilir. O zaman baskısız düz basic tişörtleri tercih edebilirsiniz. Fakat bu konumuzun dışında kalıyor. Artık imaj çağında yaşadığımız için giydiğimiz giyim ürünlerinin tasarımları da önem kazanıyor. Tarz tişört modelleri günden güne daha ilgi çekici hale geliyor.

CTRL+Z Tasarım tişört

Peki bu tişört sizi nasıl temsil edecek nasıl bir tarz oluşturacaksınız? Elbetteki tişörtün ve bu tasarımın böyle bir iddiası yok. Bu tişörtü giyince otomatik olarak kendinizi ifade etmiş olmuyorsunuz. Bu tasarım tişört sizi tam olarak yansıtır mı yansıtmaz mı biz onu bilemeyiz onu en iyi siz bileceksiniz. Zaten tişörtler direkt olarak sizlerin söylemek istediğinizi insanlara söyleme amacı taşımaz. Öyle olsaydı tişörtün giyme amacı farklı olurdu. Bu tipteki erkek tişörtleri sizin beğeninizle ilgilidir. Yani böyle bir tişört alıp giydiğinizde insanlara bir estetik görsel iletiyorsunuz. Benim beğenim budur, bu tarz şeylerden hoşlanırım gibi.

Tarz tişört erkek tişörtü

Tişörtlerimiz uniseks modellerdir. Sitemizde erkek tişörtü ya da kadın tişörtü şeklinde ayırmamız beden farklılıklarını kontrol etmek ve tişört tasarımlarının farklı olabilmesi. Eğer bu yazıyı okuyan ve bu tasarım tişörtü almak isteyen bayanlar varsa bir beden küçük tişört seçimi yaparak alabilirler.

Erkek tişört ucuz ise kötü müdür?

Bu konuyla ilgili bir çok parametre bulunuyor. Bunların en başında malzeme kalitesi gelmektedir. Eğer çok üst dizey bir kumaş kullanılmışsa elbette tişörtün fiyatına etki edecektir. Tişörtlerimiz uzun zamandır aynı fiyat bandında ilerliyor. Çok yüksek fiyat politikası içinde hiç bir zaman olmadık.  Bir çok erkek tişört markası bulunuyor ve sizlere bu ürünleri kıyaslama işi düşüyor. İnternette gördüğünüz ve daha öncesinde deneyiminizin olmadığı bir siteden güvenle ürün satın alma işi biraz risklidir. Bizler bunun için bir takım çözümler geliştirdik.

Satın aldığınız erkek tişörtünden memnun kalmazsanız ne olacak?

Bizler tescilli markamızı, iyi bir müşteri deneyimi üzerine kurmayı tercih ediyoruz. Sattığımız giyim ürünlerini nihayetinde sizlere beğenmeniz ve severek giymeniz için gönderiyoruz. Gönderdik bitti süreç tamamlandı diye düşünmek kısa ömürlü olmanın ötesinde haksız kazanç durumuna düşürmektedir. Bu yüzden satış sonrası ekibimizle iletişime geçip memnuniyetinizi belirtebilirsiniz. Herhangi bir şekilde sebep göstermek zorunda değilsiniz. Yalnızca içinize sinmemiş bir tişörtü geri göndermek istiyor dahi olabilirsiniz. Bizim üzüleceğimiz tek nokta sizin beklentinizi karşılayamamış olmaktan öteye geçmez. Anında iadenizi yapar tişörtümüzü hiç küsmeden geri alabiliriz. Fakat bir iki kelimeyle ürünümüzü neden beğenmediğinizi belirtirseniz bizler de kendimizi bu konuda geliştirebiliriz.

Tişört tasarlamak

Bu iş gerçekten zor bir iştir. İnsanlara özellikle büyük kitlelerin beğenisini kazanmak uzun bir yolculuk ve emek istemektedir. Altıncı yılımızı doldurduğumuz şu dönemde bir çok tişört tasarımı yaptık ve bazılarında başarısız olduk. Sizlerin beğenisi bizlerin yol haritası oldu ve en çok beğenilen tişörtlerimizi sitemizde sergilemeye devam ederken bir çoğunu satıştan kaldırdık. Bu anlamda iyi ki varsınız ve bizlere ışık tutuyorsunuz. Eğer tişörtünüzü kendiniz tasarlamak isterseniz bunun için sizlere bir araç sunmaktayız. Kendin Tasarla sayfamızdan tişörtün yanı sıra bir çok ürün tasarlayabileceğiniz gibi tişört tasarlama aracımızı kullanarak  hızlıca kendinize bir tişört tasarlayabilirsiniz. Biz diyoruz ki birlikte bir tişört yapalım, bu kez tasarlaması bizden, baskısını yapıp size yollaması bizden.

Bizleri sosyal medyada takip ederseniz güncel olarak yenilenen ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle instagramda @bikafa.tasarim sayfamızda her yeni ürünümüzü paylaşıyoruz.

 

Ek notlar

Renk

Siyah, Bordo, Kırmızı

Beden

S, M, L

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir