Tasarım Kadın Tişörtü – Kalbe Uçan Kırlangıçlar

 49,00

Ölçü Tablosu
Temizle
Stok kodu: TSK47 Kategoriler: , , Etiketler: ,

Açıklama

Kırlangıçlar Tasarımlı Kadın Tişörtü Yalnızca Bikafa’da

Estetik değeri yüksek bir kırlangıçlar tişörtüyle karşınızdayız.

Kırlangıç Tasarımı

Kırlangıçların en güzel olduğu yer gökyüzüdür ama yine de giyilmiş bir tişört de gökyüzü sayılır.

Kırlangıçları kalbine uçuran kadınların tişörtü

Kalbine kırlangıçlar uçuran kadınların, kırlangıçlar kadar özgür ruhuna gelsin bu tasarım tişört. Bazı kuşlar sadece uçar, bazılarıysa kalbimize kalbimize uçarlar. Kalbinde uçan kırlangıçları biraz da olsa dışarıya yansıtmak isteyenlere özel hazırlanmış bu tasarım tişörtünü beğeninize sunuyoruz.

Kırlangıç tasarımı, kırlangıçlar tasarımlı kadın tişörtü

“Kalbe Uçan Kırlangıçlar” tasarım baskılı kadın tişörtümüzü sizlerle buluşturduk. Bu tasarım tişörtümüz adeta Füruğ Ferruhzad’ın “Kuş ölür, sen uçuşu hatırla!” cümlesinin tişört bulmuş hali gibi. Kalbine kırlangıçlar uçuran, kalbinden kırlangıçlar uğurlayan, hem kırlangıç kadar özgür, hem de bazen kırlangıç kadar gökyüzüne tutsak olanların ruhu için tasarlandı bu tasarım tişört. Bilirsiniz bazı kuşlar sadece uçar, bazılarıysa kalbimizin ta ortasına konarlar. Kalbinde uçanları, kalbine konanları dışarıya yansıtmak isteyenlere özel hazırlanmış bu tasarım tişört tam da size göre.

Bir kadın tişörtüyle özgürlüğü anımsamak

Zaman zaman özgürlüğü anımsamak için gökyüzüne bakmaz mıyız? Sürü haline uçan kuşlar masmavi gökyüzünde süzüldüğü zaman, içimizi çığlık çığlığa bir yaşama sevinci kaplamaz mı? Kaplar. Bizim gibi hassas ve duygu yüklü çocuklar her zaman gökyüzüne bakarlar. Hiç gökyüzüne bakmadan yaşanır mı? Elbette yaşanmaz. Fakat bazen gökyüzüne bakmayı da unuturuz. İşte o sırada kırlangıç tişörtüyle bir kadın gelip bize gökyüzünü, kuşları ve özgürlüğü hatırlatabilir. Eğer hiç bir yerde bulunmayan kırlangıç tasarımlı kadın tişörtünü almışsa.

Yolu gökyüzünden geçenlerin tasarım tişörtü, kırlangıçlar tasarımlı kadın tişörtü

Eğer yolunuz gökyüzünden geçiyorsa bir yerlerde kanadınız da birbirine çarpacaktır. Koca gökyüzünde illaki kanadınızın değeceği başka kırlangıçlar vardır. Ruhunuzun kanatları gökyüzünde başka bir kırlangıcın kanatlarına değsin diye bu tasarım kadın tişörtünü ürettik. Aynı tişörtün erkek versiyonu da var. Kırlangıçlar tasarımlı erkek tişörtümüzü de inceleyin. Belki onu da almak istediğiniz kırlangıç ruhlu bir bey vardır.

Özgün tasarımlı kadın tişörtleri

Elimizden geldiğince hiç bir yerde olmayan özgün tasarımlı kadın tişörtleri üretmek istiyoruz. Çünkü kadınların kendine has beğeni tarzını tişört modeliyle değil de tasarım ruhuyla yakalama peşindeyiz. Bunu bir çok kere başardık. Yaptığımız tasarımlar kadın tişörtlerinin üstünde oldukça ilgi çekici durdu. Çünkü bazen ilhamımızı gökyüzünden alıyoruz desek yalan olmaz.

Uniseks tişört modelleri, basic tişört modelleri

Basic tişört modelleri kullanıyoruz. Bu tişörtlerimiz uniseks modeller oluyor. Erkek tişörtüyle kadın tişörtü arasında hiç bir fark bulunmuyor. Yalnızca çoğunlukla üstündeki baskı şekli fark oluşturabiliyor. Yaptığımız tasarımların bir çoğunu hem kadın tişörtlerine hem de erkek tişörtlerine uyarlayabiliyoruz. Bazen tişört rengi değişiklik gösteriyor bazen tasarımda ufak değişiklikler. Kadın ve erkek tişörtlerinin farklılığı beden konusunda ortaya çıkıyor. Yukarıda bütün ürünlerimizin beden tablosunu bulabilirsiniz. Biz normalde sizin seçtiğiniz bedenin gerçekte olan bedenin bir altını yolluyoruz. Sonuç olarak yine sizin seçtiğiniz bedeni almış oluyorsunuz. Karışıklığa sebebiyet vermemek için siz yine de yukarıdan beden tablosuna bakmayı ihmal etmeyin. Basic tişört modellerimiz gün geçtikçe çeşitlenecek.

Uniseks tişört ne demek?

Hem kadınların hem de erkeklerin giydiği tişört anlamına geliyor. Daha önceleri kadınlar için ayrı erkekler için ayrı tişört modelleri kullanıyorduk. Ayrıca v yaka yuvarlak yaka derin yaka geniş yaka gibi seçeneklerimiz de vardı. Fakat zaman içerisinde bu türde varyasyonların asıl yapmak istediğimiz odak noktamız olan tasarım konusunda sıkıntılar çıkarmaya başladı. Bir çok varyasyonu stokta tutmak, beden kontrolü yapmak oldukça zor bir iş. Bunun yerine erkek ve kadın tişört modellerini birleştirdik. Zaten erkek tişört modellerimiz herkesin ortak beğenisine uygun üretiliyor. Kaliteli pamuklu penyeden, özenli bir dikimle ortaya çıkıyor. Elimize geçirdiğimiz tişörte baskı yapmıyoruz.

Kırlangıçlar tasarımlı kadın tişörtünün ,tişört baskısı hakkında

Baskı demişken, tişörtün üzerindeki baskı hakkında da konuşmak gerekiyor. Uzun bir zaman baskı meselesine kafa yorduk. Bu konuyu da blogumuzda işleyeceğiz işlemiş de olabiliriz. Sonuç olarak en kaliteli ve şık görünen bir baskı şekline kavuşmuş bulunuyoruz. Baskı son derece titiz ve özenle yapılıyor. Bir kaç kez doğru değerlerde presleniyor ve yıkama sıklığı ne olursa olsun asla deforme olmuyor. Tişört bir yaz mevsimi giysisi olduğunu düşünürsek sürekli yıkanan bir kıyafet. O yüzden yıkama sıklığına direnç gösterebilen bir baskı çeşidi kullanıyoruz. Normal koşullarda tişörtler 60 derecede tersten yıkanır. Bu teknik tişört kumaşının bozulmaması ve baskının çıkmaması içindir. Biz baskı tekniğimizi 90 derecede uzun yıkama süreleriyle test ettik ve sonuç olarak baskıda en ufak bir bozulma olmadı.

Tasarım tişörtümde bir sorun olduğunda ne yapacağım?

Bir sorun yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz. Fakat oldu ki bir sorunla karşılaştınız veya tişörtün baskını beğenmediniz. Sebep ne olursa olsun tişörtü giymiş bile olsanız değişim ya da iptal iade seçeneği sunuyoruz. Asla sizi mağdur etmeyiz. Bizden tasarım tişört satın aldığınızda bu türde ayrıcalıkları da satın almış oluyorsunuz. O yüzden sitemizden güvenle ve korkusuzca alış veriş yapabilirsiniz. Eğer kırlangıçlar tasarımlı kadın tişörtünü almaya karar verdiyseniz ne mutlu bize, gerisi ayrıntıdır.

Kırlangıçlar tasarımlı kadın tişörtümüzü tüm ikna çabalarımıza rağmen beğenmediniz mi?

Bütün bunların dışında eğer tasarımlarımız sizi pek açmadıysa kendin tasarla tişört sayfamızdan erkek ve kadın tişörtlerinizi kendiniz tasarlayabilirsiniz. Ayrıca tüm tasarlanabilir ürünlerimiz için de kendin tasarla sayfamız mevcut.

Bizi instagram’da takip etmek isteyebilirsiniz diye @bikafa.tasarim sayfamızın linkini buraya bırakmış olalım.

Unisex Kadın Tişörtü

Tüm tişörtlerimiz uniseks modeldir. Aşağıdaki tabloda kadın tişörtü bedenlerine uyarlanmış ölçü tablosu bulunur. Kadın tişörtü satın alırken bu tablodan kendi ölçülerinize uygun bedeni seçiniz.

olcu tablosu kadin tisort
Tasarım Kadın Tişörtü - Kalbe Uçan Kırlangıçlar 10

Unisex Erkek Tişörtü

Tüm tişörtlerimiz uniseks modeldir. Aşağıdaki tabloda erkek tişörtü bedenlerine uyarlanmış ölçü tablosu bulunur. Erkek tişörtü satın alırken bu tablodan kendi ölçülerinize uygun bedeni seçiniz.

olcu erkek tisort 1
Tasarım Kadın Tişörtü - Kalbe Uçan Kırlangıçlar 11

Unisex Sweatshirt

Tüm sweatshirtlerimi uniseks modeldir. Aşağıdaki tablodan kendi ölçülerinize uygun bedeni seçiniz.

olcu sweat
Tasarım Kadın Tişörtü - Kalbe Uçan Kırlangıçlar 12

Erkek Boxer

bedenbelboybacak boyu
S261923
M302024
L342125
XL372226

Kadın Boxer

bedenbelboybacak boyu
S251822
M29201923
L332024
XL362125

Bez Çanta / Kupa Bardak