Stokta yok

 59,00 89,00

Tasarım Kadın Tişörtü “Hopes”

Stok kodu: TST07 Kategoriler: , Etiketler:

Açıklama

Tasarım Tişört Hopes

Umutlar deyince akan sular durur. Umutlara dair böyle bir gücün her zaman çiçek açmasına ihtiyacımız var.
100% pamuklu kumaşa uniseks model dikim tişört. Dijital teknikle uygulanmış solmayan ve yıpranmayan baskısı.

Kadın tişörtlerimiz

Aslında öyle bir şey yok. Bu tişörtü bir kadın tişörtü yapan üzerindeki tasarımından kaynaklanıyor. Yani genel olarak kadın ruhunu esas alan bir tasarıma sahip. Onun dışında tişörtün kalıbı ve yapısı uniseks modeldir. Yani hem erkek hem kadın için tasarlanmış bir modeldir.

Hopes tişörtü

umutlar bir tişört olsaydı buna benzerdi diye düşündük. Tasarıma yakın bir çok varyasyonu internette bulabilirsiniz. Yani tasarım tamamen özgün değil ama biz yeniden ele aldık. Çünkü her yeniden üretimde de bir umut vardır.

Tasarım tişörtlerimizin baskı kaliteleri hakkında

Tişörtlerimize gösterdiğimiz özeni baskılarına da gösteriyoruz. Bikafa’nın bir baskı atölyesi bulunmaktadır ve hemen hemen tüm baskı çeşitlerini yapabilme kapasitesine sahiptir. Bazı tişörtlerde serigrafi tekniği kullanırken bazılarında dijital baskı tekniği kullanıyoruz. Çünkü her tasarım farklı bir baskı tekniği gerektirebiliyor. Yoğunlukla kullandığımız baskı tekniği dijital baskı tekniğidir. Bu tişört tasarımında da öyle yaptık.

Baskısı tişört yüzeyinde elle dokununca hissedilebilir bir yüzey oluşturur. Aynı zamanda büyük bir sağlamlık da barındırmaktadır. En yüksek ve uzun yıkama programlarında bile baskı zarar görmüyor. Siz yine de standart tişört yıkama yöntemiyle yıkayınız. Yani 30-60 derecede tersten yıkayınız.

Kendin tasarla tişörtleri

Sitemizde tasarımları herkese açık bir şekilde oluşturma isteği içerisindeyiz. Bizim yaptığımız tasarımları değiştirerek ya da tam olarak kendi istediğiniz tasarımları yapmak istediğinizde sizlere kendinizin tasarlayabileceği bir ortam geliştirdik. Kendin tasarla tişört sayfamızda dilediğiniz gibi orjinal tişörtler tasarlayabilirsiniz. Başka ürün çeşitleri tasarlamak isterseniz de kendin tasarla sayfamızdan çeşitli ürünlere göz atarak kendiniz tasarlayabilirsiniz.

 

Ek notlar

Renk

Siyah, Beyaz, Bordo, Kırmızı, Turuncu

Beden

S, M, L, XL

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir