Erkek Tasarım Tişört – Serotonin Mutluluğun Formülü

  • Beyaz
  • Bordo
  • Kırmızı
  • Siyah
  • S
  • M
  • L
Kendin Tasarla

 49,00

Stok kodu: TSE30 Kategoriler: , , Etiketler:

Açıklama

Serotonin Erkek Tişörtü

Mutluluğun bir erkek tişörtüyle ilgisi olabilir mi?

Serotonin tasarım tişört

Serotonin mutluluk hormonu. Tabii bunun bir de formülü varmış. Kimyaya olan aşkımızı bu seferde mutluluk üzerinde deneyelim dedik. Çünkü eğer mutluluğun formülü “bir sen bir ben bir de bebek” değilse başka kimyasal bir açılımı olabilir. Mutluluğun formülünü bu tasarım tişörtte bulabilir misiniz bilmiyoruz ama severek giyeceğinize eminiz. Erkek giyim dünyasına mutluluk verici fikirlerle destek vermeye devam ediyoruz.

Erkek tişört baskılı olunca daha havalı oluyor mu?

Kişiden kişiye değişebilen bir durum bu. Elbette bir çok kişi hiç bir baskısı olmayan basic tişört denilen modeli de tercih edebiliyor fakat üzerinde kişinin ruhunu taşıyan modunu yükselten bir tasarım olması epey mutluluk verici olabilir. Yani bir erkek tişört baskılı olunca eğer tasarımı göz dolduruyorsa harika bir giyim ürünü haline gelebiliyor.

Erkek tişörtü ucuz bir baskıyla geçiştirilmemeli

Ucuz baskıdan kastettiğimiz şey, bir çok anlam taşıyor olabilir. En başta kötü tasarlanmış bir baskı, tişörtü ucuz gösterdiği gibi kişinin zevkini de ucuz gösterebilir. Hele ki böylesine imajların trend olduğu bir dünyada bize pek iyi gelmeyebilir. Bunun dışında kısa bir süre sonra solan ve deforme olan bir baskı da ucuzdur ve hiç kimse böylesi bir durumu hak etmez. Erkek tişörtü ucuz bir şey de değil artık günümüzde. Bir dünya para verdiğimiz erkek tişörtü ucuz sebeplerden ötürü bizi mutsuz etmemeli.

Erkek tişört modelleri

Erkek tişörtümüzün modeli uniseks tişörtlerdir. Temel düz basic erkek tişört modellerini kullanıyoruz. Her hangi bir değişik model varyasyonuyla çeşitlendirmedik. Fazla varyasyon işleri biraz zora sokabiliyor. Ayrıca biz bir butik değil, tasarım ürünleri satan bir web sitesiyiz. Tişörtün kendisinden çok üzerindeki tasarımın çeşidine odaklanıyoruz. Ama bu elbette tişörtlerimizin kalitesine önem vermiyoruz demek değil. Model karmaşası içinde boğulmuyoruz ve tek bir tişört modeliyle yalnızca tasarımlarımıza güvenerek yolumuza devam ediyoruz. Bundan sonra yapacağımız erkek tişört modellerini sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Erkek tişört markalarıyla aramızda ne fark var

Bizim bu erkek tişörtü konusuyla ilgili farkımız tamamen yaptığımız tasarımın orjinal olması. Başka hiç bir yerde göremeyeceğiniz tamamen bize ait ve oldukça sürüden ayrı tasarımlardır. Bazen çizgiyi aştığımız bile oluyor bu konuda ama iddiamızdan hiç bir zaman vazgeçmedik. Biz sıra dışı tasarımlar isminin arkasında duracak ve sıradan olan hiç bir tasarımı bünyemize dahil etmeyeceğiz.

Baskılı erkek tişörtleri

bikafa yola çıktığı günden beri baskılı erkek tişörtleri üretmeyi çok sevmiştir. Erkek tişört dünyası genellikle her yerde bulabileceğiniz hiç bir anlam taşımayan büyük çoğunluğa hitabeden özensiz tasarımlarla doluydu. Biz de öncelikle kendimize giyecek tişört tasarımı bulamadığımızdan yola koyulduk ve buralara kadar geldik. Şimdi bizlerle benzer zevkleri gösteren hatta göstermeyen herkese neredeyse tek tek ayrı ayrı zevklere hitap eden tasarım tişört modelleri üretmeye devam ediyoruz.

Erkek tişört baskılı haliyle ne kadar ucuz olabilir. Tasarım tişört maliyetini yükseltir mi?

Her bir şeylerin maliyetinin giderek yükseldiği bir ticaret ortamında elbette baskı maliyetleri de oldukça artmış durumda. Fakat biz kendi baskı atölyemizi kurarak bu maliyetleri minimuma indirdik. Artık kendi tişörtlerimizi kendi atölyemizde uygun maliyetlere basabiliyoruz. Bu sebeple de fiyatlarımız piyasanın altındadır.Tasarım yapılmış bir tişört maliyeti yükseltmemeli, normalde yükseltir ama tasarım maliyetlerini düşürme çabalarımız sonuç veriyor. Gün geçtikçe daha akıllı tasarım çözümleri geliştiriyoruz.

Baskılı erkek tişörtünün üzerindeki baskı ne kadar kaliteli

Daha önce başka atölyelerde yaşadığımız baskı sorunlarının farkındaydık. Hem maliyetler oldukça yüksekti hem de istediğimiz kalitede değildi. Dahası en düşük yıkama derecelerinde bile baskı deforme olabiliyordu. Kendi atölyemizde geliştirdiğimiz ve uzun araştırmalar sonucu topladığımız bilgileri harmanlayarak en ideal baskı türünü belirledik. Hem baskı kalitesi en üst seviyede hem de uzun ömürlü. Çok uzun yıkama sürelerine ve yüksek yıkama derecelerine rağmen tişörtümüzün baskısında herhangi bir deformasyon oluşmadı. Siz de test edebilirsiniz.

Yine de baskı tişört ya da herhangi bir şeyden hoşlanmadınız mı?

Böyle bir durumda anında iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu hakkı size ayrıcalık olarak biz sunmuyoruz. aten bu sizin yasal hakkınız başka alışveriş sitelerinde de aynı haklara sahipsiniz ama bir çok web sitesi bunu sadece onlar size bahşediyormuş gibi yansıtabilir. Her hangi bir açıklama olmaksızın iade hakkı talep edebilirsiniz. Fakat iade etme sebebinizi bize bildirirseniz kendimize geliştirme açısından bize yardımcı olmuş olursunuz. Ürün iadelerinizi ürün iade formumuz üzerinden hızlıca yapabilirsiniz.

Eğer daha da kendinize ait bir erkek tasarım tişörtü arıyorsanız kendi tişörtünüzü tasarlayabileceğiniz bir sayfamız da mevcut. Kendin tasarla erkek tişörtü sayfamızdan kendinize ait bir erkek tişörtü tasarlayabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Erkek Tasarım Tişört – Serotonin Mutluluğun Formülü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir