Tasarım Erkek Tişörtü Kırlangıçlar

  • Beyaz
  • Kırmızı
  • S
  • M
  • L
Kendin Tasarla

 49,00

Stok kodu: TSE20 Kategoriler: , , Etiketler: ,

Açıklama

Kırlangıçlar baskılı erkek tişörtü.

Kırlangıçların ruhuna yakışır bir erkek tişört modeliyle karşınızdayız. Öncelikle biraz erkek tişört meselesinden konuşalım.

Tasarım erkek tişört modellerimiz

Tişört modellerimiz uniseks modellerdir. Basic tişört olarak da adlandırılan düz model üzerine bir takım sıra dışı tasarımlar yapıyoruz.

Erkek tişört modası

Erkek tişörtleri bir erkek giyim modası olarak en öne çıkan kıyafetlerden biri. Özellikle sıcak mevsimlerde en rahat yıkanan, çabuk kuruyan neredeyse hiç ütü istemeyen ve sizi modeline ve tasarımına bağlı olarak şık gösteren bir giyim çeşidi. Erkekler giyimlerini pratik unsurlar üzerinde kurmayı daha çok seviyorlar. Bir tişörtü üstüne geçirip hemen dışarı çıkmak büyük bir kolaylık onlar için. Bu yüzden tişört gibi hayatınıza kolay uyum sağlayan bir giysi size pratiklik kazandıracaktır. Ulaşımı da kolay olan, uygun fiyatlı tişört modelleri bizleri giyim karmaşasında hiç yormadığı için daha da seviyoruz. Hiç tişört giymeyen ya da giymemiş yoktur aramızda. İllaki modeli de farklı olsa, yakası baskısı değişik de olsa tişört giymeyi seviyoruz ve sevmeye devam edeceğiz.

Tişört tasarımları

Erkek tişörtlerinin en öne çıkan özelliklerinden biri de üzerindeki baskısı yani tişörtün tasarımıdır. Sıradan ve herkesin üstünde görebileceğiniz tasarımlı tişörtler de giyebilirsiniz, sizi anlatan ilginç tasarımlı tişörtler de. Eğer sürüden ayrı bir kafaya sahipseniz ve kendiniz bir erkek tişörtü arıyorsanız şu anda doğru yerdesiniz.

Baskılı Tişört modelleri bir tarz ürün olarak öne çıkıyor.

Kimilerine göre tişört baskılı olmalıdır. Piyasada baskısı olmayan tişört bulmak oldukça zor bir iş. Çünkü tişört üretim esasları, çoğunluğun istekleri karşılanacak şekilde oluşturulduğundan etrafınızda gördüğünüz tişörtlerin çoğunluğu baskılıdır. Bu duruma eleştiriyle yaklaşan kişiler belki de giyeceği tişörtün üstünde tam anlamıyla kendini uygun bir tasarım bulamamıştır. Belki de gerçekten baskısız tişört giymeyi seviyordur. Neyse ki baskılı tişört tercih etmenin tarz olduğu bir alışveriş sitesindesiniz. Bir çoklarımız tişörtün üstünde baskı olmalı mı olmamalı diye sürüp giden tartışmanın içine hiç girmeden kendi zevkine uyum sağlayan bir erkek tişörtünü sırtına geçiriverir. Tişörtün güzelliği de burada saklıdır. Giy ve çık!

Erkek tişört ucuz olduğu kadar kaliteli de olacak.

Bu ne kadar mümkün tartışılabilir. Fakat burada tişört satan oluşumların bakış açısı önemlidir. Ucuza mal edilen bir tişörtün üstüne astronomik rakamlar koyarak satmaya çalışanlar da olabilir, size gerçekten kaliteli ham maddeyle, kaliteli işçilikle hazırlanmış yani etiketini hak eden bir tişörtü sağlamaya çalışanlar da. Burada sizlere de büyük iş düşüyor. Bir tişörtün fiyatını belirleyen bir çok etmen vardır. Bunların en başında kumaş kalitesi gelir. Şimdi sizi kumaş çeşitleri konusunda gereksiz bir sürü teknik bilgiyle boğmayalım. Temel olarak bir çok kumaş kalitesi mevcut. Elbetteki en üst düzey kumaş oldukça yüksek maliyetlere elde edilebiliyor. Fakat asıl sorun, en alt seviye kumaşla hazırlanmış bir tişörtün, en üst düzey kumaşla hazırlanan bir tişört fiyatına satılması. Bunu anlamak için kumaş taciri falan olmanıza gerek yok. Elinizle dokunduğunuzda tişört kalitesiyle ilgili bir fikir verir.

Peki internet ortamında satılan kumaşlara nasıl dokunacağız. Bunun ilk cevabı dokunamayacaksınız. Tişört satan firmaların bu konuda geçmişleri, verdikleri sözleri ve müşteri memnuniyeti önemli ilk etapta. Daha sonrasında değişim veya iade taleplerinizi karşılayacaklar mı? Eğer bu şartlar yerine geliyorsa şansınızı deneyebilirsiniz. Eğer umduğunuzu bulamazsanız,  iade edebilirsiniz ve o firmadan artık bir daha alışveriş yapmazsınız.

Hayvanseverlere özel tasarım tişörtler

En duygu yüklü tasarım tişörtler bikafa.com’da. Bunların başında kuşlar serimizden kırlangıçlı erkek tişörtümüz geliyor. Kırlangıçların ruhunu göğsünüzde taşıyın. Bir erkek tişörtünün üstüne en güzel yakışacak tasarımlardan biri olan kırlangıç tasarımlı erkek tişörtü ürünümüzü inceleyin. Tüm hayvansever tasarımlar yaptığımız bir sayfamız mevcut. Bu sayfadan diğer sevimli dostlarla ilgili bir çok tasarım ürününe erişebilirsiniz. Kediler olsun, köpekler olsun, kuşlar olsun, pandalar olsun hayvanseverlere yönelik tişört ve aksesuar ürünlerinde bu sevimli dostlarımıza yer vermeye devam edeceğiz.

Kendin tasarla aracımızla tanışın.

Eğer kendinize daha farklı tarzda bir tasarım tişört yapmak isterseniz, tişört tasarla sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Diğer tüm tasarlanan ürünlerimize bakmak isterseniz, kendin tasarla sayfamızdan kupa bardak, çanta, sweatshirt veya boxer tasarlayabilirsiniz.

Bizleri instagram’da da takip edebilirsiniz. Sayfamız  @bikafa.tasarim oraya da bekleriz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Tasarım Erkek Tişörtü Kırlangıçlar” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir