Stokta yok
(2 müşteri incelemesi)

 59,00 89,00

Kedi Tasarımlı Tişört

Stok kodu: TST16 Kategoriler: , Etiketler: ,

Açıklama

Prensipli kedi tasarımlı kadın tişörtü yenilendi!

İlk tasarımlarımızdan olan “prensip olarak insan sevmiyorum” baskılı kedi tişörtümüz artık yeni bir tasarımla karşınızda.

Kedi tişörtlerinin vazgeçilmez kült tasarımı

Bir çok tasarım yaptık bir çoğu çok sevildi bir kısmı az sevildi ama bu kedili kadın tişörtü tasarımımız en çok satan ürünlerimizden biri olmayı başardı. Şimdilerde ise yeniden revize ettik ve daha farklı bir bakış açısıyla daha modern ve şık bir tasarıma kavuşturduk.

Kedili tişört çeşitleri

Kedilerin dünyasını yansıtan en iyi objelerden biri de tişörtler. Bir tişörtün üzerine kedi baskısı yapmak kadar keyifli hiç bir şey yok.  Bu yüzden ilk tasarımlarımızdan olan kedili tişörtümüzü yeniledik ve daha da yenileyebiliriz.

Kedi baskılı kadın tişörtleri

Kedilerin birbirinden ilginç hallerini tişörtlerimize taşımaya devam ediyoruz. Kadın tişörtlerinde kedilerin evlerimizdeki gibi tatlı bir eda bıraktığı aşikar. Kedi tasarımlı tişörtlerden prensipli kedi tişörtü. Prensip olarak insan sevmeyenlerin kedilerle daha iyi anlaşanlar için hazırladığımız özel tasarım tişörtümüz. Herkes sonuçta bir prensibe sahiptir ama kediler kadar değil. Eğer bir kedi kadar prensip sahibiyseniz bu tişört tam olarak size göre.

Bir gün herkes en az bir kere 1 kedi tişörtü giymiş olacak

Bir gün herkes 15 dakikalığına ünlü olacak sözüne uyarlamaya çalıştık ama artık olduğu kadarıyla. Bir gün herkese kedi baskılı bir tişört giydireceğiz. Buna yemin etmişçesine kedili tişört modellerinden vazgeçemiyoruz. Zaten vazgeçmek de istemiyoruz.

Kedi tasarımlı kadın tişört modelleri

Artık kadın tişörtleri eski modeller gibi farklı varyasyonlara sahip değil. Erkek tişörtü ve kadın tişörtümüz aynı uniseks model oldu. Bu demek değil ki kedi tasarımlı kadın tişörtü aldığınızı zannederek erkek tişörtü giyeceksiniz. Öyle bir şey olmuyor. O zaman erkekler de tişört aldığında kadın tişörtü almış mı olsun. Biz kadın tişörtü modeli şeklinde ürettiğimiz tişörtlerden vazgeçtik. Zaten modaya yön vermek gibi bir iddiamız yok. Yalnızca tasarım yapıyoruz ve bu tasarımları giyim ürünlerinin de üzerine basıyoruz.

Kedi baskılı tişörtün baskısı gider mi? Kedisiz kalır mıyım?

Kalmazsınız. Uzun süre bu kedi baskısı tişörtünüzün üstünde kalacak. Bir çok yıkama testi yaptık ve bu baskıların çıkmadığını gördük. Eskiden tişört yıkama talimatlarımıza biz de aman 60 derecede yıkayın, aman kuzum tersten yıkayın da baskısı çıkmasın gibi şeyler yazıyorduk. Fakat o dönemler artık bizim için uçtu gitti. tonlarca yabancı kaynaklı video izleyip saatlerce bu işe kafa yorup bir sürü de ar-ge masrafı ödedik ama buna değdi. Artık göğsümüzü gere gere bu tişörtlerin baskısının çıkmayacağı garantisini verebiliyoruz.

Ya çıkarsa? Peki ya çıkarsa?

Çıkkk-maazz. Ama yine de oldu ki, sıcak soğuk dengesizliğinden atölyede üretim esnasında bir hata oldu ve aldığınız tişörtün baskısında deforme oldu. Biz de insanız hata yapabiliriz. Zaten önemli olan hatayı kabul etmek ve telafi etmek. Sonuç olarak herkes hata yapabilir. Biz böyle durumlarda hemen özür dileyip yenisini en kısa sürede size ulaştırıyoruz. Eğer çok kızdıysanız anında para iadesini de yapabiliyoruz. Hiç bir sebebiniz olmayabilir. Hatta tişörtün baskısı çıkmıyor diye bile kızmış olabilirsiniz. Olsun ne yapalım o durumda da geri iade alıyoruz.

Bu kedi tasarımını tam olarak beğenmedim, bir değişiği var mı?

Var da onlara bakmadan kendiniz bir kedi tasarımlı kadın tişörtü yapmak ister misiniz? O işinizi de çözelim. Kendin tasarla kadın tişörtü sayfamızda, sayfanın adından da anlaşılacağı gibi kendinize bir kadın tişörtü tasarlayabilirsiniz. İster kedi koyun ister kuş ya da başka bir şey, telefonunuzdaki bir fotoğraf, aklınızdan geçen bir yazı. Sonuç olarak görsel olan ne varsa hepsini kullanarak tasarım yapabileceğiniz bir ortam. Bunun dışında bir erkek tişörtü tasarlama sayfamız da bulunuyor. Zaten bütün bir tişört tasarla sayfamız var. Oradan istediğiniz modellere daha genel bakabilirsiniz.

Eğer derseniz ki; ben tişörtün dışında bir şeyler tasarlamak istiyorsanız kendin tasarla sayfamıza gidebilir, orada sweatshirt , kupa bardak, boxer ve çanta da tasarlayabilirsiniz.

Kedi tişörtünüzle kedili günler dileriz.

Son olarak buraya sitemizdeki tüm kedi tasarımlı ürünleri görebilmeniz için bir link daha bırakalım tüm kedili ürünlerimiz sizleri bekliyor. Hepinize kedili günler diler, onlarla birlikte uzun ama mutlu sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyoruz.

Bizi instagram’da takip edin orada da sevimli paylaşımlar yapıyoruz instagram adresimiz: @bikafa.tasarim

Kedi Tasarımlı Tişört için 2 inceleme

 1. pisiannesi

  Tasarım tişörtlerinizin kalıpları nasıl oluyor?

  • Bikafa

   Merhaba, tasarım tişört modellerimizde normal kalıplar kullanıyoruz. Kalıplarımız uniseks olarak hazırlanmıştır. Kadınlar için farklı erkekler için farklı bir tişört yoktur. Cinsiyet seçimine göre bedenleri seçip yollamaktayız.

 2. milia

  Kedili tişörtün başka rengi mevcut mu?

  • Bikafa

   Kedi tasarımlı tişörtümüzün şu anda yalnızca siyah rengi bulunmaktadır. Çünkü bu tasarım tişörte en uygun renk siyah tişört rengi olmaktadır. Teşekkürler.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir