Stokta yok

 59,00 89,00

Panda Tasarımlı Tişört

Stok kodu: TST20 Kategoriler: , Etiketler: ,

Açıklama

Panda Tişört Erkek

Panda tasarımlı erkek tişört sahibi olmak ister misiniz? Bir panda sahibi olmak kadar havalı olmasa da yine de tişört üzerinde panda tasarımı taşımak sizi bir parça havalı yapabilir.

Panda tasarımlı erkek tişört

Üzerinde panda baskısı olan bir tişörtünüz varsa hayattan korkmayın derdik ama abartmak istemiyoruz. Yine de pandaların sevimli enerjisiyle evrene doğuştan gülümseyen pandaların yüksek pozitif vibelarını gönderebilirsiniz.

Erkek Tişörtleri

Sitemizde erkek tişörtlerine yer veriyoruz. Tamamı baskılı olan tişört modellerimizi uygun fiyata kaliteli bir şekilde alabilirsiniz. Erkek tişörtü modasına yön vermek gibi bir iddiamız yok ama tasarım tişörtlerimiz ve üzerlerindeki baskıları konusunda bir hayli iddalıyız.

Erkek tişört modelleri

Erkek tişörtlerimiz uniseks modellerdir. Kaliteli kumaştan kaliteli dikimle elde edilmiş basic tişört olarak da adlandırılan modellerdir.

Tontiş panda tasarımlı erkek tişörtü

Pandaya tutkun erkeklerin tişörtü. Eğer hayatınızda hiç görmeseniz de pandalara karşı bir ilginiz varsa bu panda baskılı erkek tişörtü tam size göre. Şimdi, kendileri gibi nadir bulunan bir panda tasarımlı erkek tişörtüne sahip olabilirsiniz.

Panda tişörtleri mi lazım? Bizde var.

Panda tişörtleri geldi mi? Geldi. Ara sıra tamamen bitiyor bile. Ama üzülmeyin hemencecik yerine yenisini koyuyoruz. Neden bitiyor? Çünkü almak isteyen çok ve bizde bir çok rengi bulunuyor. Aslında tişörtler bitiyor. Biten tişörtleri stoklayabilmek büyük iş şimdi burada bu konuya girmeyelim. Bu konuyu blog sayfamızda ele almayı düşünüyoruz oradan takip edebilirsiniz.

Panda tişört erkek modeli

Erkek tişört dünyasına panda baskılı tişört ürünümüzü kazandırmaya karar verdik. Erkekler de panda baskılı tişört giyer ve çok sever. O yüzden kendini biraz sürüden ayrı gören erkekler için panda baskılı erkek tişörtü buraya bırakıyoruz.

Panda baskılı tişört

Panda baskılı tişörtümüzü tasarlarken neleri ve kimleri düşünmedik, kimlere bu tasarım tişörtle meydan okumadık ki? Göbeğiyle mutlu yaşayan erkek kişilerine tontiş panda diyenleri, pandaların tontişlikten ibaret olduklarını savunanları, pandaların da tontiş olmak dışında duyguları olabileceğini unutanları ve dahasını. Biz hepsini ve herkesi bir kenara bırakıp sadece sizleri bir nebze rahatlatmak adına bu tehditkâr görünen ama dünya tatlısı tasarımı yaptık. Sıkılan canınızı kendine getirmek isterseniz bekleriz.

Panda baskılı erkek tişört

Panda baskılı erkek tişörtü kaliteli pamuklu kumaştan üretilmiş, ve uniseks erkek kalıbında bir tişört modelimizdir. Kalıplar ne çok dar ne de çok aşırı oversize tişört şeklindedir. Yalnızca ürün sayfalarında bulunan ölçü tablolarını dikkate almanız en doğru bedeni seçmenize yardımcı olacaktır. Panda baskılı erkek tişörtü sevgiyle giyeceğiniz bir tişört fakat yine de size ulaşan erkek tişörtünün üstünüze doğru bir şekilde oturması gerekir. Eğer öyle değilse sorunlarımız var demektir.

Eğer beden konusunda sorun yaşarsam ne yapmalıyım?

Açık konuşmak gerekirse bu hiç birimizin isteyeceği bir durum değil. Çünkü oldukça artan kargo maliyetleri zaten normal koşullarda bile bizi zorlamaktadır. Beden sorunları nedeniyle yapılacak değişimler sizi zaman olarak, bizi de maddi olarak yoracak, hepimizin tadını kaçıracaktır. Bu yüzden tişörtünüzü satın almadan önce beden tablosunu incelemeniz, aklınıza takılan bir durum olduğunda 7/24 online hattımıza bağlanarak bizden bilgi almanızı öneririz. Böylelikle beden konusunda hiç kimse gereksiz yere zaman ve maddi külfet sorunu yaşamaz.

Müşteri memnuniyeti panda tasarımlı erkek tişört konusunda da devam ediyor.

Bikafa her koşulda sizlere müşteri memnuniyeti adına koşulsuz iade ve değişim yapmaktadır. Ama hep birlikte kaynaklarımızı en verimli bir şekilde kullanalım ve ürün sayfasındaki beden tablosunu kontrol edelim. Bu sayede sürprizlere fırsat vermeyelim ve hem kendi zamanımızı çalmayalım hem de dünyanın kaynaklarını en azından pandalar adına korumaya devam edelim. Pandaları korumanın bununla ne alakası var diye sormayın. Onlarla bu dünyanın kaynaklarını ortaklaşa kullanıyoruz. Bizim koruyacağımız evrenin illaki bir şekilde onlara da faydası olacaktır.

Özel tasarım ürünlerimiz

Bikafa.com sitemizde dilerseniz kendi tişörtlerinizi tasarlayabilirsiniz. Bunun için kendin tasarla sayfamızı ziyaret ediniz. Bu sayfada tişört tasarlayabilir, sweatshirt tasarlayabilir hatta boxer bile tasarlayabilirsiniz. Eğer kendinize uygun aksesuar ürünleri tasarlamak isterseniz kupa tasarla ve çanta tasarla gibi sayfalarımız da mevcut.

Panda Tişörtü

Panda tasarımlı kadın tişörtü sahibi olmanın tam zamanıdır.

panda tasarımlı kadın tişört

Panda severlerlere ve kendini panda gibi hissedenlere özel bir tişört

Panda tasarımlı kadın tişört

Sonun pandalar da hak ettiği yere yerleşti ve tişörtün üstüne kendini baskı olarak yaptırttı. Hem de alışılmışın dışında bir tasarımla.

Tontişliğin bittiği yerde pandalı tişört modeli başlar

Bütün pandaları tontiş sananlara kötü bir haberimiz var. Artık bundan sonra pandalar tontiş değil. Bütün pandalar tontiş olacak değil ya? Tontiş olmamakla kalmamış arızaya bağlamış bir pandanın isyanıdır bu pandalı kadın tişört tasarımı. Kimmiş bakalım çıksın ortaya pandaları tontiş diye seven?

Pandalı tişört modeli

“Tontiş Panda” tasarım kadın tişörtümüz öncelikle tüm panda severler, akabinde içerdiği mesajla bütün pandaları tontiş sananları üzecek şekilde tasarlandı. Tamam, belki şöyle bir düşününce, düştüğünde sarılma isteği duyan hayvanlar olarak literatüre geçmiş olabilirler ama bu panda tasarımlı tişört, tontiş olmayı reddetmekle kalmamış arızaya bağlamış bir pandanın isyanıdır. Şimdi çıksın bakalım tüm pandalara tontiş diyenler. Eller yukarı!

Pandalı kadın tişört tasarımı

Bir kadın tişörtü tasarlama oldukça zor bir iş. Tişörtün modeli, yakası, etek şeklini geçtik zaten. Üzerindeki tasarımın bir hayli yol alması lazımdı. Uuzun uğraşlar sonunda bir pandalı tişört tasarımı ortaya çıkarttık. Bir çok değişimin sonunda da bu hali aldı. Şimdi en çok satan panda tişörtü mü onu bilmiyoruz ama sitemizde en çok satan tişörtlerden biri. Panda tasarımlı kadın tişörtünüz en uygun koşullarla bikafa’da

Panda tasarımlı tişört

Panda çizimi orjinal olarak bize ait değil. Daha öncesinde çizilmiş ve tarafımızca lisanslanmış bir tasarım. Biz olduğu gibi kullanmak yerine her zaman yapmaya çalıştığımız gibi panda çizimine bir mizah anlayışı dahil etmek istedik. Böylece hem şık hem de daha kendinizi belli edeceğiniz bir tişört tasarımı hazırlamış olduk.

Pandalı tişört modeli

Tişört modelimiz unisekstir. Aslında yuvarlak yaka basic bir erkek tişörtü oluyor. Belden daralan veya kolları bayan kesim bir tişört modeli değil. Bildiğiniz dümdüz tişört. Tişört modeli konusunda fazla kasmıyoruz. Zamanında kastık bir faydasını göremedik. Biz zaten kaliteli kumaştan kaliteli dikişle hazırlanmış baskı kalitesi yüksek ürünlere odaklanmaya karar verdik. Ölçü tablosundan kendinize uygun bedeni seçerek sipariş verirseniz çok daha sağlıklı bir  seçim yapmış olursunuz.

Panda baskılı tişört

Tişörtün üstüne uygulamış olduğumuz baskı oldukça kalitelidir. İnsan sağlığına uygun olmayan hiç bir boyayı kullanmıyoruz. Panda baskısı bir çok yıkama sonrasında bile  hala ilk günkü gibi kalacaktır. Kullandığımız baskı şekli kumaşa tam nüfuz etmesini ve bir daha ayrılmamasını sağlar. İstediğiniz gibi test edebilirsiniz. İsterseniz 90 derecede yıkayın fark etmez. Fakat siz yine de tişörtünüzün uzun süre yakasının ve diğer bölgelerinin deforme olmaması için 90 derecede falan yıkamayın. Tişört 60 derecede tersten yıkanır. Bu tersten yıkama işi baskı bozulmasın diye o kısmı es geçebilirsiniz. Bu baskı bozulmaz. Defalarca test ettik. Kendi giymediğimiz tişörtü satmayız. Yanlış anlaşılmasın giydiğimiz tişörtleri de satmıyoruz.

Bikafa’nın mizahla ilişkisi kurulduğu günden bu yana devam ediyor. Elbette bizim şakalarımıza herkesin gülmesini beklemiyoruz. Gülenlerle yolumuza devam ediyoruz. Gülenler epey bir varmış ki 6. yılımızdayız. Yıkılmadık ayaktayız. Her geçen yıl kendimizi bu işlerde daha da geliştiriyoruz. Mizah konusunda değil sonuç olarak tatil günlerimizde stand-up falan yapmıyoruz. Tişört işini kastettik. İlk başladığımızda da acemi sayılmazdık, bir çok ön çalışma araştırma yaptık eğitime katıldık ama yine de kervan yolda düzülüyor. Öğrendiğimiz bir çok şey oldu. Bu süre içinde bazı şeyleri öğrenmemiz bize pahalıya mal oldu ama olsun.  Şimdi işte buradayız.

Bundan sonra panda tasarımlı tişörtler yapmaya devam edeceğiz. Çünkü hem pandaları hem de hayvanları çok seviyor onlarla ilgili tasarım yapmaktan aşırı hoşlanıyoruz. Bununla ilgili hayvan sever kafası diye de bir alan oluşturduk. Hayvan severlere özel olarak ürettiğimiz tüm tasarım ürünlerini bu etki altında toplayacağız. Daha öncesinde de bir çok kedili tişört tasarımı yapmıştık. Hem eğlenceli hem sevimli hem de hatırlatıcı unsura sahip bu tişörtler için tasarım yapmak bizim için büyük bir zevk.

Kendi pandalı tişörtünüzü kendiniz de tasarlayabilirsiniz, panda tasarımlı kadın tişört yapmak, bizim olduğu kadar sizin de elinizde

Kendin tasarla tişört sayfamızda isterseniz kendinize özgün bir tişört tasarımı yapabilirsiniz. Bunun dışında diğer tüm kendin tasarla ürünlerini de ziyaret edin deriz.

Bizi instagram’da da takip edin. instagram sayfamız @bikafa.tasarim bizi bulun.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir