Tontiş Panda Tasarımlı Erkek Tişört

 49,00

Temizle
Stok kodu: TSE18 Kategoriler: , , Etiketler: ,

Açıklama

Panda Tişört Erkek

Erkek Tişörtleri

Sitemizde erkek tişörtlerine yer veriyoruz. Tamamı baskılı olan tişört modellerimizi uygun fiyata kaliteli bir şekilde alabilirsiniz. Erkek tişörtü modasına yön vermek gibi bir iddiamız yok ama tasarım tişörtlerimiz ve üzerlerindeki baskıları konusunda bir hayli iddalıyız.

Erkek tişört modelleri

Erkek tişörtlerimiz uniseks modellerdir. Kaliteli kumaştan kaliteli dikimle elde edilmiş basic tişört olarak da adlandırılan modellerdir.

Tontiş panda tasarımlı erkek tişörtü

Pandaya tutkun erkeklerin tişörtü. Eğer hayatınızda hiç görmeseniz de pandalara karşı bir ilginiz varsa bu panda baskılı erkek tişörtü tam size göre. Şimdi, kendileri gibi nadir bulunan bir panda tasarımlı erkek tişörtüne sahip olabilirsiniz.

Panda tişörtleri mi lazım? Bizde var.

Panda tişörtleri geldi mi? Geldi. Ara sıra tamamen bitiyor bile. Ama üzülmeyin hemencecik yerine yenisini koyuyoruz. Neden bitiyor? Çünkü almak isteyen çok ve bizde bir çok rengi bulunuyor. Aslında tişörtler bitiyor. Biten tişörtleri stoklayabilmek büyük iş şimdi burada bu konuya girmeyelim. Bu konuyu blog sayfamızda ele almayı düşünüyoruz oradan takip edebilirsiniz.

Panda tişört erkek modeli

Erkek tişört dünyasına panda baskılı tişört ürünümüzü kazandırmaya karar verdik. Erkekler de panda baskılı tişört giyer ve çok sever. O yüzden kendini biraz sürüden ayrı gören erkekler için panda baskılı erkek tişörtü buraya bırakıyoruz.

Panda baskılı tişört

Panda baskılı tişörtümüzü tasarlarken neleri ve kimleri düşünmedik, kimlere bu tasarım tişörtle meydan okumadık ki? Göbeğiyle mutlu yaşayan erkek kişilerine tontiş panda diyenleri, pandaların tontişlikten ibaret olduklarını savunanları, pandaların da tontiş olmak dışında duyguları olabileceğini unutanları ve dahasını. Biz hepsini ve herkesi bir kenara bırakıp sadece sizleri bir nebze rahatlatmak adına bu tehditkâr görünen ama dünya tatlısı tasarımı yaptık. Sıkılan canınızı kendine getirmek isterseniz bekleriz.

Panda baskılı erkek tişört

Panda baskılı erkek tişörtü kaliteli pamuklu kumaştan üretilmiş, ve uniseks erkek kalıbında bir tişört modelimizdir. Kalıplar ne çok dar ne de çok aşırı oversize tişört şeklindedir. Yalnızca ürün sayfalarında bulunan ölçü tablolarını dikkate almanız en doğru bedeni seçmenize yardımcı olacaktır. Panda baskılı erkek tişörtü sevgiyle giyeceğiniz bir tişört fakat yine de size ulaşan erkek tişörtünün üstünüze doğru bir şekilde oturması gerekir. Eğer öyle değilse sorunlarımız var demektir.

Eğer beden konusunda sorun yaşarsam ne yapmalıyım?

Açık konuşmak gerekirse bu hiç birimizin isteyeceği bir durum değil. Çünkü oldukça artan kargo maliyetleri zaten normal koşullarda bile bizi zorlamaktadır. Beden sorunları nedeniyle yapılacak değişimler sizi zaman olarak, bizi de maddi olarak yoracak, hepimizin tadını kaçıracaktır. Bu yüzden tişörtünüzü satın almadan önce beden tablosunu incelemeniz, aklınıza takılan bir durum olduğunda 7/24 online hattımıza bağlanarak bizden bilgi almanızı öneririz. Böylelikle beden konusunda hiç kimse gereksiz yere zaman ve maddi külfet sorunu yaşamaz.

Bikafa her koşulda sizlere müşteri memnuniyeti adına koşulsuz iade ve değişim yapmaktadır. Ama hep birlikte kaynaklarımızı en verimli bir şekilde kullanalım ve ürün sayfasındaki beden tablosunu kontrol edelim.

Özel tasarım ürünlerimiz

Bikafa.com sitemizde dilerseniz kendi tişörtlerinizi tasarlayabilirsiniz. Bunun için kendin tasarla sayfamızı ziyaret ediniz. Bu sayfada tişört tasarlayabilir, sweatshirt tasarlayabilir hatta boxer bile tasarlayabilirsiniz. Eğer kendinize uygun aksesuar ürünleri tasarlamak isterseniz kupa tasarla ve çanta tasarla gibi sayfalarımız da mevcut.