Kendin Tasarla Kadın Tişörtü

 49,00

Hemen Tasarla

Açıklama

Kendin Tasarla Kadın Tişörtü

Tamamen kendinize ait bir kadın tişörtü tasarlamak ister miydiniz? Elbette isterdiniz. Kendinize ait bir kadın tişörtü tasarlamak istiyorsanız ya da sevdiklerinize bir kadın tişörtü yaptırmak istiyorsanız olabileceğiniz en doğru sayfadasınız.

Kişiye Özel Tişört Tasarla

Şimdi kişiye özel tişörtler tasarlayıp satın alabilirsiniz. Hemde uygun fiyata hatta hem de kapınıza kadar gelecek şekilde.

Kadın tişörtü tasarlama

Kadınlara bırakın tişörtü, herhangi bir şeyin beğendirilemediği bir dünyada yapılacak en doğru şey ona seveceğini düşündüğünüz görsel ve yazılarla tasarlanmış bir tişört olduğunu düşünüyoruz.

Kendin tasarla kadın tişörtü

Eğer bizim tasarladığımız kadın tişörtleri tam olarak kafanıza uygun gelmediyse, kendi tişörtünüzü tasarlayabileceğiniz kişiye özel tişörtler oluşturabileceğiniz tasarlama aracımızı deneyin. Kendin tasarla tişört aracını kullanarak kafanızdaki tasarımı kendi tişörtlerinize uygulayabilirsiniz. Kendi tişörtünü kendin tasarla mantığıyla artık tasarım fikirleriniz tamamen mümkün. İster kendiniz için tasarlayın isterseniz bir sevdiğinize özel hediye tasarım tişörtleri oluşturun. Kendin tasarla kadın tişörtü artık hediye arama klişesini bitiriyor. Çünkü her tasarladığınız tişört ayrı bir sanat şaheseri olacak.

Bir tişört tasarlama yolculuğu

Kadın tişörtü meselesi oldukça zorlu bir yolculuk. Zaten model kesim yaka gibi parametrelere hiç girmiyoruz bile. Aslında işimiz modaya uygun kadın tişört kesimleri ve modelleri yapmak değil. Zaten kadın tişörtlerimiz de uniseks tişört şeklinde. Yani erkek tişörtüyle kadın tişörtlerimiz tamamen aynı. Yalnızca kadın tişörtü alanlara bir beden küçüğünü yolluyoruz.

Kadın ve erkek cinsiyet ayrımının tişörtlerde de kalkması hepimizin için daha iyi bir durum. Kadın tişörtünü erkek tişörtünden ayıran en önemli özellik üzerindeki baskısı. Fakat bir çok baskı da hem kadın hem erkek tişörtleri için kullanıyoruz. Aslında erkek ve kadın tişörtü ayrımı yapmayı pek istemiyoruz ama yine de karışıklıklara ve içinden çıkılamaz beden karmaşasına sebep olmamak için kategorileri bu şekilde ayırdık. En azından erkek tişörtü ve kadın tişörtü olarak modelleri birleştirmemiz herkes için daha iyi oldu.

Kendin tasarla kadın tişörtü ya da kendin tasarla bayan tişörtü

Kadın tişörtü ve bayan tişörtü tanımlamaları da ayrı bir durum. Kimi yerde kimi kişiler bayan kelimesinin kullanımını doğru bulmazken kimi kişiler de kadın kelimesini doğru bulmuyor. Bizler Google aramalarında doğru alıcıya ve ulaşabilmek için doğru kelimeler yazarak aramalarda sağlıklı bir şekilde çıkmak istiyoruz. Bu yüzden kendi tercihimiz olan kadın tişörtü kelimelerinin yanında bayan tişörtü kelimelerini de kullandık. Bu yüzden de ayrı bir tişört kategorisi oluşturduk. alacağınız tişört basic düz tişört olacak. Kadınlara özel kesimi olan belden daralan ya da kolları dar ve kısa olan modellerden değil. Çoğunlukla kadın tişörtünü uniseks ve oversize şekilde giymeyi tercih eden kişiler için hazırladık.

Kendin tasarla kadın tişörtü çeşitleri

Bir çok varyasyon bizleri stok konusunda sıkıntıya sokuyor. Uğraşmak istemediğimizden değil. Vallahi değil 🙂 Birden çok varyasyon kullanmak maliyetleri arttırıyor da ondan. Örneğin bir beyaz renk kadın tişörtünün v yakası, belden daralan modeli, göbeği kısa model gibi bir çok çeşidinin olduğunu düşünün. Bunların da hepsinin ayrı ayrı renklerde ve bedenlerde olduğunu düşünün. Bütün bunları yüksek adetlerde stokta bulundurmak ve seçeneklerin beden takiplerini yapmak oldukça zor ve maliyetli bir iş. Bu yüzden tek bir tişört modeli ve bir çok renk seçeneği hem sizler hem de bizler için hem daha ekonomik hem de daha eğlenceli oldu.

Kendin tasarla kadın tişörtüyle yapabilecekleriniz gerçekten sınırsız

Özel tasarım kadın tişörtü sayfamızdan kendinize özel bir kadın tişörtü yapabilirsiniz. Genellikle piyasada satılan birbirinin aynı tişörtleri giymek istemediğinizi çok iyi biliyoruz. Size özel bir görseliniz varsa ve bunu tişörtünüzün üstünde görmek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Bir çok renk seçeneğimiz bulunuyor ve gün geçtikçe daha da farklı renk seçenekleri ekleyeceğiz. İstediğiniz tasarımı yapmanız için size güçlü bir tasarım aracı sunduk. İstediğiniz şekilde kafanıza göre bir tişört tasarlayabilirsiniz. Bunu yaparken hiç zorlanmayacağınızı ve çok eğleneceğinizi düşünüyoruz.

Kendin tasarla kadın tişörtü bir tasarım tişörtten daha fazlası

Yalnızca kendinize bir tasarım tişört değil, sevdiklerinize özel anlarınızı hatırlatacak bir hediye vermek için de kadın tişörtü yapacak erkek bireylerin olduğunu, onları da sayfamıza beklediğimizi söylemek isteriz. Hem kendinize hem de sevdiklerinize tamamen kişiye özel bir kadın tişörtü ya da bayan tişörtü yapmak isterseniz hızlıca ve uygun fiyata sitemizden yapabilirsiniz. Bütün bunların yanında oldukça kaliteli kumaştan üretilmiş, dikiş kalitesi yüksek, uzun ömürlü bir kıyafete de sahip olacaksınız. Bunu de eklemeden geçmeyelim. Sevdiklerinizle sadece size özel ürünler üreten bikafa.com sitemiz sizlerin ilgiliyle gün geçtikçe daha da büyüyor ve kendini geliştiriyor. Bunun için de hepinize ayrıca teşekkürü borç biliriz. Bizimle kalın.

Diğer kendin tasarla ürünlerimiz

Bir çok giyim ve aksesuar ürününü tasarlanabilir hale getirdik. Örneğin aklınızda bir erkek tişörtü tasarlama varsa kendin tasarla erkek tişörtü sayfamızdan kolay bir şekilde yapabilrisiniz. Tüm tişört modellerimizde kendin tasarla tişört sayfamızda sizleri bekliyor. Bunların hepsini tek sayfada görmek isterseniz. kendin tasarla sayfamızda bir arada inceleyebilrisiniz.

Kendin tasarla kadın tişörtlerimizin dışında kendi tasarımlarımız da mevcut

Bizim yaptığımız kadın tişört modellerine bakma isterseniz tasarım kadın tişörtü sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Bizi instagramda da @bikafa.tasarim sayfamızdan takip edin