Kendin Tasarla Erkek Tişörtü

 49,00

Hemen Tasarla

Açıklama

Kendin Tasarla Erkek Tişörtü, Kendin Tasarla Sayfamızda

Şimdi sen de kendi erkek tişörtünü tasarlayabilirsin.

Her insan başkalarının tasarladığı tişörtleri giymek istemeyebilir. Kendi fikirlerini bir tişört tasarlama aracıyla kendi tişörtünü tasarlamak isteyebilir. Kendin tasarla tişört sayfamızla artık kendi tişörtünü kendin tasarlayabilirsin. Biz de senin gibi mevcut tişört tasarımlarını beğenmiyorduk. Kendimizi içinde daha iyi hisssedecek tişörtlere ihtiyacımız vardı. Evde tişört tasarlamak oldukça zor bir iş. Biz denedik başta olmadı. İsterseniz siz de deneyebilirsiniz. Biz sonra baktık ki iş oldukça zor mecburen kendi atölyemizi kurduk.

Şimdi hem sizlere istediğiniz bir çok renkte tişörtü hem de onların üzerine sınırsız seçenekte kısacası siz ne istiyorsanız onu baskı şeklinde uygulayabiliyoruz. Bu iş akışı en başta elbette zor. Belli başlı bir çok alet edevat gerekli. Örneğin bir tişörtün dikilmiş olması baskı yapmak açısından imkansız olmasa da oldukça işleri zorlaştıran bir durum. Dikilmiş bir erkek tişörtüne baskı yapmaya kalktığınızda sizi bir çok problem bekliyor. Kişiye özel tişört baskısı yapacaksanız dikilmiş ve satışa hazır bir tişörte baskı yapmaktan başka çare yok. Çünkü dikilmeden baskı yapılması yüksek adette tişört siparişlerinde maliyeti düşüren bir durum. Bizim böyle bir seçeneğimiz yok. Dikilmiş ve satışa hazır bir tişörtle yolumuza devam ediyoruz.

Baskı Çeşitleri

Baskı çeşidi ve buna bağlı olarak baskı kalitesi değişken bir seçenek. Bir çok baskı seçeneği bulunuyor ama hepsinin de kendine özgü zorlukları bulunuyor. Serigrafi tekniği dediğimiz kalıp yoluyla baskı yapmak hem en eski ve işe yarar bir teknik hem de oldukça düşük bir maliyet yapılabilen bir baskı çeşidi. Fakat ortada büyük bir problem var. Kişiye özel baskı yapılmak istendiğinde bu teknik işe yaramıyor.

Ailesiyle hoş bir fotoğrafını tişörtün üstüne bastırmak isteyen bir kişiye bu teknikle baskı yapamazsınız. Çünkü serigrafi sadece vektörel çizimlerle yapılabiliyor. Erkek tişörtüne fotoğraf baskısı yapmak için başka seçenekler kullanmak gerekiyor. Yazıcıdan kağıda çıktı alarak baskı yapmak mümkün ama bu seferde kumaş çeşidi devreye giriyor. Seçtiğiniz her kumaşa bu türde baskı yapmak mümkün değil. Resim baskısı yapabilmek için, çok renkli baskı yapabilen bir yazıcıdan çıktı aldığınızda bunu yalnızca polyester kumaşlara uygulayabiliyorsunuz. Pamuklu kumaşlarda bu baskı çeşidi kullanılamıyor.

Pamuklu kumaşa baskı yapabilmek için farklı bir baskı şekli kullandık. Bunun için özel geliştirilen transfer tozu sayesinde mürekkebin pamuklu tişörte yapışmasını sağlayabiliyorsunuz. Ama elbette sorunlar yine bitmiyor. Bu seferde koyu renkli tişörtlere baskı yapamıyorsunuz. Fizik kuralları gereği koyu renklerin üzerinde açık renkler görünmüyor. Bu yüzden oldukça pahalı maliyetler gerektiren farklı format yazıcılara, farklı katmanlara sahip kağıtlara ve yine özel bir takım mürekkeplere ihtiyaç duyuluyor. Bu sebepten ötürü evde sırf kendiniz için tişört baskısı yapmak, özellikle koyu zeminli tişörtlere baskı yapmak pek mantıklı değil.

Bir tişörtün maliyeti size dışarıdan satın alacağınızdan kat kat fazlaya mal olabilir. Fakat üzülmeyin. Biz sizin için böyle bir yatırım yaptık ve artık koyu renk, açık renk tişört ayrımı olmaksızın her türlü kumaş çeşidine de baskı yapabiliyoruz. Bir çok kişiye bu özel tasarım yapılabilir tişörtleri satabildiğimiz için maliyetleri tek bir tişörtten çok bir çok tişörte yayabildiğimiz için düşürebiliyoruz.

Kişiye Özel Tişört Baskısıyla tişört tasarla

Öncelikle yaptığın tasarımı tişörtün üzerinde görebilmen gerekir. Biz de bunun için sana özel bir tshirt tasarlama aracı hazırladık. İstersen kendin için tişört tasarla, istersen sevgili tişörtü tasarla. Tasarlayacağın tişörtleri beğenmezsen tekrar baştan yeni bir tişört tasarlama işine başlayabilirsin. Sevgiliye tişört tasarlama konusu bizi biraz aşar ama sen onun için en iyisini bilirsin. Şimdi bütün bunları keyifle yapabilmen için bir tişört tasarlama sayfası var. Bu ürünümüzde ister sevgiline istersen de kendine bir erkek tişörtü tasarlayabilirsin.

Kendin tasarla erkek tişörtü

Kişiye özel erkek tişörtü tasarlamak artık sanıldığı kadar zor bir iş olmaktan çıktı. Kendin tasarla erkek tişörtü büyük bir ihtiyacı karşılamak için burada. Etrafta gördüğün hiç bir baskılı tişörtü beğenmiyorsan, dilediğin gibi bir erkek tişörtü tasarlayabilirsin. T-shirt tasarlamak için bütün malzemeler artık online tişört tasarlama sayfamızda. Resimli tişört yapmak istersen telefonundan ya da bilgisayarından bir resmi yükleyip onu tişörte bastırabilirsin. Kendin tasarla erkek tişörtü sayfamızda çok kolay bir biçimde tişörtün üstüne resim ya da kolayca  yazı yazdırabilirsin. tisort baski şeklinde bir yazı da yazdırmak istersen onu da yapabilirsin.

Kendin tasarla ürünlerimiz

Diğer tişört dışında başka tasarlanabilir ürünlerimize de göz atmak istersen kendin tasarla sayfamıza gidip inceleyebilirsin. Sweatshirt tasarlayabilir, kupa bardak tasarlayabilir, bez çanta tasarlayabilir hatta boxer bile tasarlayabilirsin.

Bir çok font seçeneği bulunan erkek tişörtü tasarlama aracımızı kullanarak sevdiğin bir yazı karakteriyle istediğin yazıyı erkek tişörtünün üstüne yazabilirsin. Bilinenin aksine bunu hem kolayca yapacak hem de uygun bir fiyata kendin tasarla erkek tişörtü almış olacaksın. Bizden bu kadar gerisi senin hayal gücüne kalmış. Diğer erkek tişörtü modellerimizi de incelemeni tavsiye ederiz.  Erkek Tasarım Tişört  sayfamızı görmeden sitemizden ayrılma. İyi tasarlayan kazansın. İyi tasarlayanın en güzel kendin tasarla erkek tişörtü olsun.

instagram sayfamızı da buraya bırakalım @bikafa.tasarim

Haydi kolay gelsin!