Kedi Tasarımlı Kadın Tişört – I am Black

 49,00

Ölçü Tablosu
Temizle
Stok kodu: TSK35 Kategoriler: , , Etiketler: ,

Açıklama

Kedi Tasarımlı Kadın Tişört Modeli

Kedili tişört modellerimize devam ediyoruz. Kedi tasarımlı kadın tişörtü

Kedili tişört çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Çünkü hem kedileri hem de tişörtlere tasarım yapmayı çok seviyoruz. İkisi bir arada olduğunda mutluluğumuz da katlanıyor. Tasarımlarımızın ilham kaynağı olan sevimli dostlarımıza buradan teşekkürlerimizi iletiyoruz. Büyük ihtimal bununla ilgilenmeyecekler ama olsun.

I am black efsane bir kedili bayan tişörtü

“I’m black” kedi tasarım kadın tişörtümüzü kedi sever bikafa ahalisi olarak severek ve kara kedi hurafesine inananlara inat büyük bir keyifle tasarladık. Kara kelimesinin “iyi nitelikte olmayan, uğursuz, sıkıntı verici, kötü, yaslı” diye bahse konu edilen sözlük anlamına inat siyah kedinin uğurlu olduğu tezini meydanlara salıp anında oradan topukladık. Atölyemizde an itibarıyla  6. yaşını kutlamış ve tasarımlarımıza ilham veren kara kedimiz bulunuyor. Altı yıldır bize bir şey olmadı aksine gün geçtikçe daha da başarı sağlıyoruz. bu başarıyı elbette yılmadan ve hiç kimseyi üç kuruş için kandırmadan elde ettik. Bize güvenmiş olmanız yetti de arttı bile.

Kedi tişörtü ve kedi tasarımlı kadın tişörtü

Kedi tişörtü giymek, kedi sevgisinin ötesinde bir ayrıcalıktır ve tabii ki siyahın asaletini kedilerin ruhuna giydirerek siyah kadar asil, kedi kadar minnoş olduğunu savunanların tasarım tişörtünü sizlerle buluşturduk. Siyahın asilliği ile kedi ruhunun birleştiği bir kedili kadın tişörtü. Rengini belli etmek isteyenler için tasarlandı. Siyah bir kedinin bakışları kadar ruhu da asil olanların beğenisine sunuyoruz. Kedili tişört tasarımlarımız devam edecek…

Kedi tişörtleri, kedi tasarımlı kadın tişörtü

Kedi tişörtleri moda olduğundan ya da trend olduğundan değil aslında oldukça da küçük bir kitleye hitap eden kedi baskılı tişörtleri yapmamızın bir çok sebebi var. Öncelikle dünyanın en estetik hayvanları tişörtlerin de üstünde gayet şık duruyor. Bizlere ilham veriyor, güç katıyor. Bundan sonra kedi baskılı tişört yapmaya devam edeceğiz, çünkü seviyoruz. Siz de seviyorsunuz o halde devam..

Kedili bayan tişört

Tam da burada estetik demişken, kadın tişörtlerinin üstüne daha da bir yakışıyor. Kendini kedi gibi asil, çevik ve gururlu hissetmenize vesile olabilecek bu kedili bayan tişört size iyi gelecek. Aynı tişörtün erkek modeli de bulunuyor. Buraya kadar gelmişken, I am black kedi tasarımlı erkek tişörtünü görmek istersiniz belki diyerek paylaşmış olalım. Kumaş kalitesini özenle seçtiğimiz güvenmediğimiz yere diktirtmediğimiz naçizane bir kadın tişört modelinin üstüne baskı yaptık.

Kedi baskılı kadın tişört

Baskı kalitesini en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Sadece kedili tişörtlere özel değil, bütün tişört modellerimiz için aynı özeni gösteriyoruz. Her zaman sorulan soruya burada da yanıt verelim. Yaptığımız baskı kati suretle çıkmıyor. Baskı zarar görmüyor. İsterseniz çıkartmayı deneyin. Yıkama direnci de oldukça yüksek. Yüksek sıcaklıkta bile baskı herhangi bir şekilde deforme olmuyor. Fakat siz yine de baskı kalitesinde olsun, tişört kalitesinde olsun beğenmediğiniz bir durumla karşılaşırsanız anında bizimle iletişime geçip ürününüzü değiştirebilir ya da kimsenin soracağı herhangi bir soruyu cevaplamadan iade edebilirsiniz.

Kedi tasarımlı kadın tişörtünü beğenmediniz mi?

O halde buyurun kendiniz yapın diye size kendin tasarla kadın tişörtü sayfası yaptık. Her insan daha da kendine özel bir tişört giymeyi ister. Biz olabildiğince özel bir tişört tasarladık ama sizden başkaları da alacağı için belki tam özel olsun istersiniz. Tişörtün üzerine istediğiniz kedi desenini yerleştirebilir daha hoşunuza giden bir kedi tişörtünü kendiniz yapabilirsiniz. eğer merak ediyorsanız kendin tasarla sayfamıza giderek diğer tüm tasarlanabilir ürünlerimizi görebilirsiniz.

Kedili tasarımlar, kedi tasarımlı kadın tişört

Son olarak kedili tasarımlar etiketi başlığı altında yapmış olduğumuz tüm kedili tasarım ürünlerini görebilirsiniz. Bundan sonra bulduğumuz yaptığımız ne kadar kedi tasarımı varsa sattığımız tüm ürünlere, tişörtlere boxerlara kupalara ve çantalara basmak istiyoruz. Her yerde kedi olsun istiyoruz. Sizler de kedi dünyasını çok sevdiğiniz için bizim için ortada hiç bir sorun bulunmuyor. Hepinize bol kedili, güneşli mutlu sağlıklı huzurlu günler dileriz.

Sevgi Notu: Bikafa.com sitemiz 2015 yılından beri özveriyle çalışarak ve bir çok engeli aşarak bu günlere geldi. Sizlerin bizi sevmedi ve ilgi göstermesinin bunda büyük payı var. Bu açıdan kedilere teşekkür ettiğimiz kadar sizlere de teşekkürü bir borç biliriz.

Bizi instagram’da da takip edin. Sayfamız @bikafa.tasarim

Unisex Kadın Tişörtü

Tüm tişörtlerimiz uniseks modeldir. Aşağıdaki tabloda kadın tişörtü bedenlerine uyarlanmış ölçü tablosu bulunur. Kadın tişörtü satın alırken bu tablodan kendi ölçülerinize uygun bedeni seçiniz.

olcu tablosu kadin tisort
Kedi Tasarımlı Kadın Tişört - I am Black 10

Unisex Erkek Tişörtü

Tüm tişörtlerimiz uniseks modeldir. Aşağıdaki tabloda erkek tişörtü bedenlerine uyarlanmış ölçü tablosu bulunur. Erkek tişörtü satın alırken bu tablodan kendi ölçülerinize uygun bedeni seçiniz.

olcu erkek tisort 1
Kedi Tasarımlı Kadın Tişört - I am Black 11

Unisex Sweatshirt

Tüm sweatshirtlerimi uniseks modeldir. Aşağıdaki tablodan kendi ölçülerinize uygun bedeni seçiniz.

olcu sweat
Kedi Tasarımlı Kadın Tişört - I am Black 12

Erkek Boxer

bedenbelboybacak boyu
S261923
M302024
L342125
XL372226

Kadın Boxer

bedenbelboybacak boyu
S251822
M29201923
L332024
XL362125

Bez Çanta / Kupa Bardak