Stokta yok

 59,00 89,00

Kedi Baskılı Tişört I Am Black

Stok kodu: TST17 Kategoriler: , Etiketler: ,

Açıklama

Kedi baskılı erkek tişört modeli

Kedi Baskılı Tişörtler

Tanımı gereği üzerinde en az bir kedinin baskı tekniğiyle resmi ya da şeklinin işlenmiş olduğu üst giyim grubudur. Kedi baskılı tişörtler oldukça yaygın olarak kullanılır. Sevilerek giyilir. Bir çoğu sevimli bir o kadarı da havalı tasarımlardır. Bazıları ise aşırı derecede ucuz tasarımlardır ama onların bu ürün açıklaması altında yeri bulunmamaktadır.

Kedili tişörtler

Hem erkek tişörtleri için hem de kadın tişörtleri için kullanılan grafik tasarım ustalarının ürettiği tişört türleridir. Artık kedi tişörtleri başlığı altında bir tarzın hatta bir modanın olduğundan bile bahsedebiliriz.  Bir çok kişi kedi hayvanını beslesin beslemesin yakın temasta olsun olmasın kedili tişörtlere kendini yakın hissediyor.

Kedi baskılı erkek tişört

En az kadınlar kadar erkek bireylerin de severek giydiği tişörtlerin başında gelir. Kedi tasarımları çok çeşitli olduğundan herkesin kendine bir kedi tasarımlı tişört bulma olasılığı yüksektir. Biz bir sürü yaptık. Hemen hepsi de çok sevildi ve çok satıldı. Yapma devam ediyoruz ve edeceğiz de. Bazen aynı tasarımı hem kadın tişörtünde hem de erkek tişörtünde bire bir kullanabiliyoruz. Bazen de sadece erkeklere özel bir kedili tişört yaparken yalnızca kadınların beğenisini cezbedecek bir kedi baskılı tişört yapabiliyoruz. Kedi baskılı erkek tişört üretmeye de devam edeceğiz.

Kedi tişörtü giymek bir ayrıcalık olmasa da ortamlarda kendini illaki belli eder.

Kendimizi toplum içinde belli etmeye çoğu zaman bayılırız. Hiç konuşmasak da bir efor sarf etmesek de bir şekilde içten içten de olsa birilerinin kendisini fark etmesini ister. Elbette kendimizi yalnızca bir kedi tişörtü giyerek ortaya koyamayız. Kendimizi oluşturan şeylerin başında buranın hiç de konusu olmayan bir çok şey gelir. Fakat ilk intiba denen kontağı kurdurtan bir tişört olabilir neden olmasın? Sizin gibi kedi seven, kedilerden hoşlanan belki de evinde bir kedi dostuyla yaşayan biriyle hiçte huzurlu olmadığınız yeni ve yabancı bir ortamda karşılaşabilir, hızlıca muhabbete girebilirsiniz.

Kedi tişörtleri

Günden güne yaygınlaşmaya başlayan bir trendin ilk öncülerinden olmaktan dolayı gurur duymaktayız. Daha buralar dutluk iken biz kedi tasarımlı tişörtlerle mizahın dibine vuruyorduk. İlk kedi tişörtü üreten kişiler değiliz belki ama daha ilk zamanlarını yaşamış ve bir çok sevilen kedili tişört ürününü hayata geçirmiş bir web sitesiyiz. Kedili tişört tasarımlarını yapmaya heyecanla devam edeceğiz.

I am black kedi baskılı erkek tişörtü, kedi tişörtleri arasındaki en gözde modellerden biri

“I Am Black” tasarımlı, kedi tişörtümüz gibi kedi tasarımlı birçok tişört ürettiğimizi sizler dahil hepimiz biliyoruz. Tişörtlerimizin hepsi bizim çocuklarımız 🙂 fakat elbette içlerinde en gözde tişörtlerimiz de var ve bunlardan birisi tam da şu an önünüzde açık olan I’m Black tasarım tişörtümüz. İlk önce sweat shirtlerde daha sonra kadın tişörtlerimizde kullandığımız bu tasarım, şimdi erkek tişörtlerinde. Kedi baskılı fakat farklı bir tasarım erkek tişörtü arıyorsanız bu ürünümüz tam size göre olabilir. Kedi tişörtleri bizim için olduğu kadar sizin için de severek giydiğiniz bir erkek tişört modeli olsun.

Tişörtteki kedi baskısı

En çok merak edilen şeylerin başında baskıların kalitesi geliyor. Kurulduğumuz günden bu yana bir çok baskı tekniğini tecrübe ettik. Bazıları acı bazıları tatlı tecrübelerdi. Acısı bize tatlısı size oldu elbette. Atölyemizdeki çamaşır makinesi hiç durmadan en yüksek derecelerde en yüksek programlarda çalıştı durdu. En sonunda hem çıkmayan hem de şık duran bir baskıya kavuşmuş bulunuyoruz. Artık baskı kalitesi sorgusuz sualsiz en iyi olduğumuz konulardan biridir. Kedi baskılı tişörtünüzü güvenle alıp istediğiniz sıcaklıkta istediğiniz sürelerde defalarca yıkayabilirsiniz. Kedi tişörtleri çıkmaz! Diğer tişörtlerin baskıları da çıkmaz. Ama kedi baskılı tişört daha da çıkmaz.

Kedili tişörtümüz tam olarak size uygun gelmedi mi? Kedi baskılı erkek tişörtü yapmaya ne dersiniz?

Kendi tarzınıza özel bir erkek tişört modeli arıyorsanız, tam olarak bulmuş olmasanız bile çok yaklaştınız. Eğer yaptığımız bu kedi tişörtü tasarımını neredeyse benim zevkim ama biraz daha şurası söyle, burası böyle olsun dediyseniz sizi kendin tasarla erkek tişörtü sayfamıza alalım. Orada size bizimkinden daha iyi bir kedili tişört yapma imkanı sunuyoruz. Kesin biçin yazı ekleyin istediğiniz farklı türde kedi fotoğrafları ya da vektörleri ekleyin. Tamamen size ait bir erkek kedi tişörtü modeli ortaya çıksın. Tüm tişört tasarlama modellerini görmek isterseniz tişört tasarla sayfamıza göz atabilirsiniz. Daha fazlası da var bütün tasarlanabilir ürünlerimizin bir arada bulunduğu kendin tasarla sayfamız bulunuyor. Orada da mevcut ürünlerimiz arasından istediğiniz ürünü kendiniz tasarlayabilir ve saniyeler içinde satın alabilirsiniz.

Bir kedi baskılı erkek tişört  modelinin daha sonuna geldik.

Artık bundan sonrası sizin zevkinize kalmış. Eğer satın almayı düşünürseniz, kedi baskılı erkek tişörtünüzle, size tüm kalbimizle kedi dolu sevgiler ve kedi günler dileriz.

Kedi Tasarımlı Kadın Tişört Modeli

Kedili tişört modellerimize devam ediyoruz. Kedi tasarımlı kadın tişörtü

Kedili tişört çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Çünkü hem kedileri hem de tişörtlere tasarım yapmayı çok seviyoruz. İkisi bir arada olduğunda mutluluğumuz da katlanıyor. Tasarımlarımızın ilham kaynağı olan sevimli dostlarımıza buradan teşekkürlerimizi iletiyoruz. Büyük ihtimal bununla ilgilenmeyecekler ama olsun.

I am black efsane bir kedili bayan tişörtü

“I’m black” kedi tasarım kadın tişörtümüzü kedi sever bikafa ahalisi olarak severek ve kara kedi hurafesine inananlara inat büyük bir keyifle tasarladık. Kara kelimesinin “iyi nitelikte olmayan, uğursuz, sıkıntı verici, kötü, yaslı” diye bahse konu edilen sözlük anlamına inat siyah kedinin uğurlu olduğu tezini meydanlara salıp anında oradan topukladık. Atölyemizde an itibarıyla  6. yaşını kutlamış ve tasarımlarımıza ilham veren kara kedimiz bulunuyor. Altı yıldır bize bir şey olmadı aksine gün geçtikçe daha da başarı sağlıyoruz. bu başarıyı elbette yılmadan ve hiç kimseyi üç kuruş için kandırmadan elde ettik. Bize güvenmiş olmanız yetti de arttı bile.

Kedi tişörtü ve kedi tasarımlı kadın tişörtü

Kedi tişörtü giymek, kedi sevgisinin ötesinde bir ayrıcalıktır ve tabii ki siyahın asaletini kedilerin ruhuna giydirerek siyah kadar asil, kedi kadar minnoş olduğunu savunanların tasarım tişörtünü sizlerle buluşturduk. Siyahın asilliği ile kedi ruhunun birleştiği bir kedili kadın tişörtü. Rengini belli etmek isteyenler için tasarlandı. Siyah bir kedinin bakışları kadar ruhu da asil olanların beğenisine sunuyoruz. Kedili tişört tasarımlarımız devam edecek…

Kedi tişörtleri, kedi tasarımlı kadın tişörtü

Kedi tişörtleri moda olduğundan ya da trend olduğundan değil aslında oldukça da küçük bir kitleye hitap eden kedi baskılı tişörtleri yapmamızın bir çok sebebi var. Öncelikle dünyanın en estetik hayvanları tişörtlerin de üstünde gayet şık duruyor. Bizlere ilham veriyor, güç katıyor. Bundan sonra kedi baskılı tişört yapmaya devam edeceğiz, çünkü seviyoruz. Siz de seviyorsunuz o halde devam..

Kedili bayan tişört

Tam da burada estetik demişken, kadın tişörtlerinin üstüne daha da bir yakışıyor. Kendini kedi gibi asil, çevik ve gururlu hissetmenize vesile olabilecek bu kedili bayan tişört size iyi gelecek. Aynı tişörtün erkek modeli de bulunuyor. Buraya kadar gelmişken, I am black kedi tasarımlı erkek tişörtünü görmek istersiniz belki diyerek paylaşmış olalım. Kumaş kalitesini özenle seçtiğimiz güvenmediğimiz yere diktirtmediğimiz naçizane bir kadın tişört modelinin üstüne baskı yaptık.

Kedi baskılı kadın tişört

Baskı kalitesini en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Sadece kedili tişörtlere özel değil, bütün tişört modellerimiz için aynı özeni gösteriyoruz. Her zaman sorulan soruya burada da yanıt verelim. Yaptığımız baskı kati suretle çıkmıyor. Baskı zarar görmüyor. İsterseniz çıkartmayı deneyin. Yıkama direnci de oldukça yüksek. Yüksek sıcaklıkta bile baskı herhangi bir şekilde deforme olmuyor. Fakat siz yine de baskı kalitesinde olsun, tişört kalitesinde olsun beğenmediğiniz bir durumla karşılaşırsanız anında bizimle iletişime geçip ürününüzü değiştirebilir ya da kimsenin soracağı herhangi bir soruyu cevaplamadan iade edebilirsiniz.

Kedi tasarımlı kadın tişörtünü beğenmediniz mi?

O halde buyurun kendiniz yapın diye size kendin tasarla kadın tişörtü sayfası yaptık. Her insan daha da kendine özel bir tişört giymeyi ister. Biz olabildiğince özel bir tişört tasarladık ama sizden başkaları da alacağı için belki tam özel olsun istersiniz. Tişörtün üzerine istediğiniz kedi desenini yerleştirebilir daha hoşunuza giden bir kedi tişörtünü kendiniz yapabilirsiniz. eğer merak ediyorsanız kendin tasarla sayfamıza giderek diğer tüm tasarlanabilir ürünlerimizi görebilirsiniz.

Kedili tasarımlar, kedi tasarımlı kadın tişört

Son olarak kedili tasarımlar etiketi başlığı altında yapmış olduğumuz tüm kedili tasarım ürünlerini görebilirsiniz. Bundan sonra bulduğumuz yaptığımız ne kadar kedi tasarımı varsa sattığımız tüm ürünlere, tişörtlere boxerlara kupalara ve çantalara basmak istiyoruz. Her yerde kedi olsun istiyoruz. Sizler de kedi dünyasını çok sevdiğiniz için bizim için ortada hiç bir sorun bulunmuyor. Hepinize bol kedili, güneşli mutlu sağlıklı huzurlu günler dileriz.

Sevgi Notu: Bikafa.com sitemiz 2015 yılından beri özveriyle çalışarak ve bir çok engeli aşarak bu günlere geldi. Sizlerin bizi sevmedi ve ilgi göstermesinin bunda büyük payı var. Bu açıdan kedilere teşekkür ettiğimiz kadar sizlere de teşekkürü bir borç biliriz.

Bizi instagram’da da takip edin. Sayfamız @bikafa.tasarim

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir