Kedi Baskılı Erkek Tişörtü I Am Black

  • Beyaz
  • Kırmızı
  • S
  • M
  • L
Kendin Tasarla

 49,00

Stok kodu: TSE98798 Kategoriler: , , Etiketler: ,

Açıklama

Kedi baskılı erkek tişört modeli

Kedi Baskılı Tişörtler

Tanımı gereği üzerinde en az bir kedinin baskı tekniğiyle resmi ya da şeklinin işlenmiş olduğu üst giyim grubudur. Kedi baskılı tişörtler oldukça yaygın olarak kullanılır. Sevilerek giyilir. Bir çoğu sevimli bir o kadarı da havalı tasarımlardır. Bazıları ise aşırı derecede ucuz tasarımlardır ama onların bu ürün açıklaması altında yeri bulunmamaktadır.

Kedili tişörtler

Hem erkek tişörtleri için hem de kadın tişörtleri için kullanılan grafik tasarım ustalarının ürettiği tişört türleridir. Artık kedi tişörtleri başlığı altında bir tarzın hatta bir modanın olduğundan bile bahsedebiliriz.  Bir çok kişi kedi hayvanını beslesin beslemesin yakın temasta olsun olmasın kedili tişörtlere kendini yakın hissediyor.

Kedi baskılı erkek tişört

En az kadınlar kadar erkek bireylerin de severek giydiği tişörtlerin başında gelir. Kedi tasarımları çok çeşitli olduğundan herkesin kendine bir kedi tasarımlı tişört bulma olasılığı yüksektir. Biz bir sürü yaptık. Hemen hepsi de çok sevildi ve çok satıldı. Yapma devam ediyoruz ve edeceğiz de. Bazen aynı tasarımı hem kadın tişörtünde hem de erkek tişörtünde bire bir kullanabiliyoruz. Bazen de sadece erkeklere özel bir kedili tişört yaparken yalnızca kadınların beğenisini cezbedecek bir kedi baskılı tişört yapabiliyoruz. Kedi baskılı erkek tişört üretmeye de devam edeceğiz.

Kedi tişörtü giymek bir ayrıcalık olmasa da ortamlarda kendini illaki belli eder.

Kendimizi toplum içinde belli etmeye çoğu zaman bayılırız. Hiç konuşmasak da bir efor sarf etmesek de bir şekilde içten içten de olsa birilerinin kendisini fark etmesini ister. Elbette kendimizi yalnızca bir kedi tişörtü giyerek ortaya koyamayız. Kendimizi oluşturan şeylerin başında buranın hiç de konusu olmayan bir çok şey gelir. Fakat ilk intiba denen kontağı kurdurtan bir tişört olabilir neden olmasın? Sizin gibi kedi seven, kedilerden hoşlanan belki de evinde bir kedi dostuyla yaşayan biriyle hiçte huzurlu olmadığınız yeni ve yabancı bir ortamda karşılaşabilir, hızlıca muhabbete girebilirsiniz.

Kedi tişörtleri

Günden güne yaygınlaşmaya başlayan bir trendin ilk öncülerinden olmaktan dolayı gurur duymaktayız. Daha buralar dutluk iken biz kedi tasarımlı tişörtlerle mizahın dibine vuruyorduk. İlk kedi tişörtü üreten kişiler değiliz belki ama daha ilk zamanlarını yaşamış ve bir çok sevilen kedili tişört ürününü hayata geçirmiş bir web sitesiyiz. Kedili tişört tasarımlarını yapmaya heyecanla devam edeceğiz.

I am black kedi baskılı erkek tişörtü, kedi tişörtleri arasındaki en gözde modellerden biri

“I Am Black” tasarımlı, kedi tişörtümüz gibi kedi tasarımlı birçok tişört ürettiğimizi sizler dahil hepimiz biliyoruz. Tişörtlerimizin hepsi bizim çocuklarımız 🙂 fakat elbette içlerinde en gözde tişörtlerimiz de var ve bunlardan birisi tam da şu an önünüzde açık olan I’m Black tasarım tişörtümüz. İlk önce sweat shirtlerde daha sonra kadın tişörtlerimizde kullandığımız bu tasarım, şimdi erkek tişörtlerinde. Kedi baskılı fakat farklı bir tasarım erkek tişörtü arıyorsanız bu ürünümüz tam size göre olabilir. Kedi tişörtleri bizim için olduğu kadar sizin için de severek giydiğiniz bir erkek tişört modeli olsun.

Tişörtteki kedi baskısı

En çok merak edilen şeylerin başında baskıların kalitesi geliyor. Kurulduğumuz günden bu yana bir çok baskı tekniğini tecrübe ettik. Bazıları acı bazıları tatlı tecrübelerdi. Acısı bize tatlısı size oldu elbette. Atölyemizdeki çamaşır makinesi hiç durmadan en yüksek derecelerde en yüksek programlarda çalıştı durdu. En sonunda hem çıkmayan hem de şık duran bir baskıya kavuşmuş bulunuyoruz. Artık baskı kalitesi sorgusuz sualsiz en iyi olduğumuz konulardan biridir. Kedi baskılı tişörtünüzü güvenle alıp istediğiniz sıcaklıkta istediğiniz sürelerde defalarca yıkayabilirsiniz. Kedi tişörtleri çıkmaz! Diğer tişörtlerin baskıları da çıkmaz. Ama kedi baskılı tişört daha da çıkmaz.

Kedili tişörtümüz tam olarak size uygun gelmedi mi? Kedi baskılı erkek tişörtü yapmaya ne dersiniz?

Kendi tarzınıza özel bir erkek tişört modeli arıyorsanız, tam olarak bulmuş olmasanız bile çok yaklaştınız. Eğer yaptığımız bu kedi tişörtü tasarımını neredeyse benim zevkim ama biraz daha şurası söyle, burası böyle olsun dediyseniz sizi kendin tasarla erkek tişörtü sayfamıza alalım. Orada size bizimkinden daha iyi bir kedili tişört yapma imkanı sunuyoruz. Kesin biçin yazı ekleyin istediğiniz farklı türde kedi fotoğrafları ya da vektörleri ekleyin. Tamamen size ait bir erkek kedi tişörtü modeli ortaya çıksın. Tüm tişört tasarlama modellerini görmek isterseniz tişört tasarla sayfamıza göz atabilirsiniz. Daha fazlası da var bütün tasarlanabilir ürünlerimizin bir arada bulunduğu kendin tasarla sayfamız bulunuyor. Orada da mevcut ürünlerimiz arasından istediğiniz ürünü kendiniz tasarlayabilir ve saniyeler içinde satın alabilirsiniz.

Bir kedi baskılı erkek tişört  modelinin daha sonuna geldik.

Artık bundan sonrası sizin zevkinize kalmış. Eğer satın almayı düşünürseniz, kedi baskılı erkek tişörtünüzle, size tüm kalbimizle kedi dolu sevgiler ve kedi günler dileriz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kedi Baskılı Erkek Tişörtü I Am Black” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir