Stokta yok
(1 müşteri incelemesi)

 59,00 89,00

Gamer Logo Tişört Glitched

Stok kodu: TST03 Kategoriler: , Etiketler:

Açıklama

Gamer Logo Tişörtünüz Bikafa’da

Neden logo tişört dedik? Çünkü gaming bir marka ise kontrol cihazı da onun logosudur

Gamer tişörtleri nereden çıktı?

Son zamanlarda oyun dünyası artık bir tasarım dünyasına dönüşmeye başladı. Oyun dünyasının içinde geçen hemen her şey bir tasarım sonucu ortaya çıkıyor. Bizim işimiz de tişört tasarımı olduğundan ve minik çaplı birer gamer olduğumuzdan bu alana merak saldık.

Tasarım tişört olarak  oyuncu tişörtleri

Bu konuda iddialıyız. Daha yeni yeni gamerlığa soyunmuş olabiliriz ama tasarım tişört konusunda çok eskiden beri bu ligde oyuncuyuz. Epey yol aldık ve bundan sonra gamer tişörtleri katlanarak artacaktır. Diğer tüm tasarımlara ulaşmak için #gamerkafası etiketimize göz atabilirsiniz.

Tasarım tişörtlerimiz hakkında

Tasarım tişörtlerimiz kaliteli pamuklu penye kumaşlardan üretilmektedir. Günümüzün artan sıcaklık değerleri gereği ince bir kumaş türü tercih etmekteyiz. Kullandığımız tişört modelleri çeşitlilik gösterebilir. Fakat kalıp olarak düz basic tişörtleri kullanıyoruz. Diğer tasarımlara göz atmak isterseniz tasarım tişört sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Baskılı tişörtlerimizin baskı kaliteleri hakkında

Sitenin yapımı da dahil en çok kafa yorduğumuz yer tişörtlerin baskıları oldu. Sonunda kendimize uygun bir baskı türünü tişörtlerimizde kullanmaya başladık. Tişörtlerimizde dijital baskı teknolojisinden yararlanıyoruz. Bu sayede herhangi bir kısıtlama olmadan istenilen tüm dijital resim biçimlerini tişörtlerin üzerine uygulayabiliyoruz. Bunun dışında geriye kalan hemen hemen tüm baskı tekniklerine de hakimiz. Projeye uygun şekilde başka teknikleri de tercih edebiliyoruz.

Kendin tasarla tişörlerimiz

Bikafa sizlere kendi tişörtlerinizi de tasarlama imkanı vermekten mutluluk duyuyor. İstediğiniz bir görseli, yazıyı ya da tasarımı tişörtlerimizden birini seçerek baskı yaptırtabilirsiniz. Çünkü müşterilerimiz bu konuda sınırlara takılmasın istiyoruz. Bizim yaptığımız tasarımları yetersiz bulabilirsiniz. Ben daha güzelini yaparım diyebilirsiniz. Ya da sadece ve sadece aklınızda uzun zamandır duran bir tasarımı kendi tişörtünüz üstünde olmasını isteyebilirsiniz. İşte o zaman yine doğru yere geldiniz. Kendin tasarla tişört sayfamıza giderek istediğiniz renkle bir tişörtü seçerek tasarlamaya başlayabilirsiniz. Başarılar diliyoruz!

Bizi instagram’da takip etmek isterseniz @bikafa.tasarim sayfasında olacağız.

Ek notlar

Renk

Siyah, Bordo, Hardal, Kırmızı, Turuncu

Beden

S, M, L, XL

Gamer Logo Tişört Glitched için 1 inceleme

  1. glitcher

    Oversze mi?

    • Bikafa

      Merhaba. Oversize modellerimiz çok yakında stoklarımızda olacaktır.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir