Erkek Tasarım Tişörtü ‘Just Say “tecrübe oldu” And Keep Going’

 49,00

Ölçü Tablosu
Temizle
Kendin Tasarla
Stok kodu: TSK0897 Kategoriler: , , Etiketler:

Açıklama

Yeni Tasarım Tişört Modelimiz

Yine ilginç bir fikirle karşınızdayız. Tasarımı bize aittir. Fikri ve mizah anlayışını kendimize yakın hissettiğimiz bir arkadaşımızın atmış olduğu tweeti tişört tasarımı yaptık. Vatana millete and Twitter camiasına hayırlı olsun.

Erkek tişörtü tasarım fikirleri

Erkek tişörtü için tasarım fikirleri üretmeye devam ediyoruz. Bir çok fikrimiz ve ve üzerinde çalıştığımız tasarım ürünlerimiz var fakat hayata geçirme konusunda ince eleyip sık dokuyoruz.

Bir tasarım tişört fikri olarak tweetlerden faydalanmak

Bunu daha önce de yaptık. Sevgili Yıldız Tilbe’nin bir kaç tweetini tişört yapıp satmışlığımız çoktur. Hakkını helal etsin. Twitter’da dönen bazı tweetleri bazen o kadar kendimize yakın hissediyoruz ki, bize yakınsa bizi seven ziyaretçilerimize de yakındır diye düşünüyoruz. Öyleyse biz bunun bir tişörtünü yapalım da sevenler beğenenler giysin dedik. Tweet ve akabinde tişört ne denilmek istediğini gayet net anlatıyor. Bizim laf kalabalığı yapmamıza gerek yok.  Umarız ki severek giyersiniz.

Nereden çıktı bu tişört tasarımı?

Twitter’dan. Daha doğrusu çok dokunaklı bir şekilde atılmış tweetten. Tweet şurada ve kendisini kutladığımız arkadaşımızın profili de @nightnvancouver

Bizimkisi de @bikafatasarim

Kendisine gerekli başvuruları yapıp hellaliğini aldık. Teşekkürümüzü de ettik. Umarız bu teşekkürden dolayı yeterli derecede sevinmiştir. Buradan kendisine sevgilerimizi iletiyoruz.

Erkek tişört modelleri

Tişört modellerimiz uniseks oluyor. Erkek ve kadın ayrımı model açısından yok. Yalnızca beden kalıbı ve üzerindeki tasarımla farklılık sağlanıyor. Tişörtlerimizi satın almadan önce beden tablomuza göz atmayı unutmayın. Siz erkek tişörtü alırken seçmiş olduğunuz bedenin ölçülerine göre gönderim yapıyoruz. Bir yanlışlık olmaması açısından ölçü tablomuza göz atmanız sizin ve bizim için kolaylık olacaktır.

Erkek tişört baskılı olunca daha mı çok ilgi çekiyor?

Kısmen doğru bir önerme. Bir tişörtün baskılı olması onu daha dikkat çekici yapıyor. Fakat tasarımın değeri olması gerekiyor. Estetik değeri, mizah değeri gibi. Biz her ikisini de önemsiyoruz ve mizah değeri yüksek tasarımları estetik değeri yüksek olmasına gayret ederek kaliteli ürünlere, kaliteli bir şekilde baskı yaparak sizlere sunuyoruz.

Tasarım tişörtleri

Tasarımlarımızı çoğunlukla sizlerin yönlendirmelerini inceleyerek oluşturuyoruz. Elbette çok satan tişörtler yapmak isteriz ama ilk amaç bu değil. Sizlerin hiç bir yerde bulamadığı, erişmekte zorluk çektiği ürünlerden bir segment oluşturmak. Yurt dışında gördüğü ama Türkiye’de belirli sebeplerden ötürü üretilmeyen ürünleri kendilerine sağlamak.

Erkek tişörtleri yalnızca birer tişört olmamalı

Çünkü erkek bireyler için tişört denilen giyim ürünü, giysi dolabının büyük bir kısmını kaplıyor olabilir. Bir çok erkek “Zaten bir tişörtümüz var onu da bozmayın” diyerek serzenişte bulunuyorsa, tişört seçimlerini oldukça özenli yapıyordur. Biz de bu yüzden erkekleri, tişörtlerini seçmekteki bu özverili davranışı için kutluyor onlara daha güzel erkek tişört tasarımları sunmak için çalışıyoruz.

Baskılı tişört

Basic tişört modelleri üzerine dijital baskı tekniği uyguluyoruz. Boya segmentimiz en üst düzey tekstil boyalarından oluşuyor. İnsan sağlığına zararlı hiç bir kimyasal içermiyor. Doğaya ve insan sağlığına baskı teknolojileri konusunda ad saygıyla yaklaşıyoruz. Tişörtün üzerindeki baskı, uzun yıkama sürelerine ve zamana karşı dirençlidir. Baskısını kazısanız dahi çıkmaz.

Tasarım tişörtlerinizi korumak için

Baskılı erkek tişört ürünümüzü aldıktan sonra genel yıkama talimatı olarak 60 derecede tersten yıkamanız önerilir. Fakat bu durum çoğunlukla baskının korunması içindir. Düşük ısı ise tişörtünüzün çekmemesi kumaşının bozulmaması için. Biz baskı için konuşursak istediğiniz gibi yıkayabilirsiniz. Baskı kalitesinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Tasarım tişört siteleri niye bu kadar kötü tasarımlar yapıyor?

Diye sorular var. Biz bu konuda çok yorum yapamayız, çünkü belki biz de çok kötü tasarımlar yapıyor olabiliriz. Bu kişiden kişiye değişiyor. Müşterilerimizden olsun blog çevrelerinde olsun bu konudan çok bahsediliyor. Tasarım tişörtü üretmek bir çok insanın beğenisini karşılamak zor iş. Bütün herkese hitabetmek mümkün değil. Bizim zaten kendi kitlemiz mevcut. Bütün insanlığa tişört tasarımları yapmamız ve sevdirmemiz mümkün değil

Bir de kadın versiyonunu yaptığımız tişörtümüzü  Kadın Tasarım Tişörtü Just Say “Tecrübe Oldu” sayfasında inceleyebilirsiniz.

Tasarım tişört erkek

Bunun dışında kendi tişörtünüzü tasarlamak isterseniz, tasarım tişört yaptırma hizmetimizden de yararlanabilirsiniz kendin tasarla tişört sayfamız sizleri bekliyor. Diğer bütün tasarlanabilir ürünlerimiz için de kendin tasarla sayfamız mevcuttur.

 

 

 

Ek bilgi

Beden

S, M, L

Renk

Açık Haki, Beyaz, Bordo, Kırmızı, Lavicert, Siyah

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Unisex Kadın Tişörtü

Tüm tişörtlerimiz uniseks modeldir. Aşağıdaki tabloda kadın tişörtü bedenlerine uyarlanmış ölçü tablosu bulunur. Kadın tişörtü satın alırken bu tablodan kendi ölçülerinize uygun bedeni seçiniz.

olcu tablosu kadin tisort
Erkek Tasarım Tişörtü 'Just Say "tecrübe oldu" And Keep Going' 6

Unisex Erkek Tişörtü

Tüm tişörtlerimiz uniseks modeldir. Aşağıdaki tabloda erkek tişörtü bedenlerine uyarlanmış ölçü tablosu bulunur. Erkek tişörtü satın alırken bu tablodan kendi ölçülerinize uygun bedeni seçiniz.

olcu erkek tisort 1
Erkek Tasarım Tişörtü 'Just Say "tecrübe oldu" And Keep Going' 7

Unisex Sweatshirt

Tüm sweatshirtlerimi uniseks modeldir. Aşağıdaki tablodan kendi ölçülerinize uygun bedeni seçiniz.

olcu sweat
Erkek Tasarım Tişörtü 'Just Say "tecrübe oldu" And Keep Going' 8

Erkek Boxer

bedenbelboybacak boyu
S261923
M302024
L342125
XL372226

Kadın Boxer

bedenbelboybacak boyu
S251822
M29201923
L332024
XL362125

Bez Çanta / Kupa Bardak