Erkek Tasarım Tişört Revolver Baskılı

 49,00

Ölçü Tablosu
Temizle
Stok kodu: TSE5820 Kategoriler: , ,

Açıklama

Revolver Tasarım Tişörtü

Başta korkutucu gelse de aslında sapından ucuna kadar gülle donatılmış ve sevgiyle tasarlanmıştır. Bu tasarımı buraya bırakır gideriz üzerimizde bir revolver tişörtüyle.

Erkek Tişörtleri Bikafa’da

Erkeklere özel tasarımlarımızı sergilediğimiz bikafa.com sitemize hoş geldiniz. Burada her yerde bulamayacağınız en nadide ve sıra dışı tasarımları bulabilirsiniz. Erkek tişört tasarımlarımız günden güne artıyor ve sizlerin beğenisiyle daha da özgür daha da sıra dışı hale geliyor.

Tasarım tişörtler

Bir tasarım tişört kolay yetişmiyor. Günlerce haftalarca belki de aylarca üretim süreci vakit alabiliyor. Sadece tasarım olarak değil, erkek tişörtlerinin üretim süreci de buna dahil. Tişört tasarımlarını yaparken bir çok şeyden ilham alıyoruz. En önemlisi içinde bir mizah olması. Nedir bu mizah diye sorarsanız her zaman komik bir şeyler olacağı anlamına gelmiyor. İnce bir duygu, bir düşünüş bir yerlere varma ihtiyacı kısacası tişörtlerimizin bi kafası var ve bu kafayı sizinle paylaşarak hep birlikte yaşatalım istiyoruz.

Bir tişört tasarlamak

Biz sizlerin beğenileri, şikayetleri gibi geri dönüşlerinizle hareket ediyoruz. Bir tasarımı biz çok beğenmiş olabiliriz, onun için uykusuz geceler geçirmiş, ortaya çıkartmak için çok fazla maliyetlere göğüs germiş olabiliriz. Sonuçta sizin ortak beğeninize hitabetmiyorsa bizim için de öyle bir hal alıyor. Bir süre sonra tasarım tişörtleri üzgün olsak da kaldırıyoruz. Çünkü yeni olan dinamik olan her zaman daha iyidir.

Tasarım tişört fikirleri

Yaptığımız tişört tasarımlarını genellikle yine boy gösterdiğimiz mecra olan internetten esinlendiğimiz doğrudur. Bazen zekice ve duygusallıkla yazılmış bir tweet ilham kaynağımız olabiliyor. Bazen de gündemde olan bir şeyler bize fikir verebiliyor. Yani her zaman dinamik olmayı tasarım değeri olan fikirleri bir estetik ve mizah bakış açısıyla ortaya koymaya çalışıyoruz.

Tasarım tişört markalarıyla aramızdaki fark nedir?

Gerçekçi olmak gerekirse tasarım tişört markalarıyla boy ölçüşecek bir durumumuz yok. Böyle bir niyetimiz de yok. Çünkü bizim kitlemiz genellikle sürüden ayrı, istdiği tişört tasarımını hiç bir yerde bulamamış farklı “bi kafa” sahip bireylerden oluşuyor. Örneğin bu tişört tasarımını daha önce bir yerde gördünüz mü? Görmüşseniz de eminiz ki büyük tasarım tişört markalarında değildir. Ve uyarmamız gerekir ki; tişört ve baskı kalitesi konusunda iki kere düşünmeniz gereken bir yerlerde görmüş olabilirsiniz. Öyle ki bir baskılı tişört sadece baskıdan tasarımdan oluşmuyor. Tasarım tişört sitelerinden alış veriş yaparken en çok dikkat etmeniz gerek şey, iade ya da değişim konusunda ki tutumdur.

Tişört aldım iade etmek istiyorum

Diyorsanız bizler size bunu bir nimet bir tevazu gibi sunmayacağız. Bu sizin birincil hakkınızdır. Aldığınız herhangi bir ürünü hiç bir açıklama yapmadan iade etme hakkına sahipsinizdir. Eğer kim diyorsa ki biz iade kabul etmiyoruz kanun dışı davranıyor demektir. Bazı kriterler bulunuyor; bunlardan ilki aldığınız ürünü kullanmamış yani giymemiş olmanız, ikincisi ise 30 gün içinde iade talebi başlatmış olmanızdır. Bunun dışında hiç bir sebep belirtmeden aldığınız hangi ürün olursa olsun tam para iadesi ya da bire bir değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Tişört baskı meselesi

Tişört baskısı yapmak dışarıdan bakıldığında kolay gibi görünebilir fakat işin bir çok parametresi bulunmakta. Nereden başlayalım bilemiyoruz. Yakın bir zamanda bununla ilgili blogumuzda bir çok bilgilendirici yazı paylaşacağız (paylaşmış da olabiliriz). Tişört bir insan üzerine de giyildiği için, yalnızca üstüne baskı yapılıp geçilebilen bir şey değil. Bir giyim ürünü olan tişörtlere insan sağlığına etkisi bulunmayan materyaller kullanmak gerekiyor. Bu durum hem maliyeti artırıyor hem de işin daha uzun sürede tamamlanmasına sebep oluyor. Kullandığımız baskı tekniği boyasından yardımcı kimyasallarına kadar insan sağlığına zarar vermediği sertifikalarla doğrulanmış malzemelerden oluşuyor.

Baskılı tişört

Üzerindeki bir baskısı olan tişörtlerin en büyük sorunlarından biri de baskının zamanla deforme olması. Kimi kişiler bu durumu tarz olarak kullansa da herkes için kabul edilebilir bir durum değil. Baskının hem sağlık açısından sorunlara yol açmaması hem de uzun süre kendini muhafaza etmesi gerekiyor. Bütün bunlar bir araya geldiğinde ortaya önemli bir iş çıkmış oluyor. Yorucu da olsa sonuç oldukça iyi.

Tasarım tişörtümüzü bunca ikna çabalarına rağmen beğenmediniz mi?

Öyleyse buyurun bakalım bir tane de siz yapın. Örnekleri çoktur bizden çok daha iyi tasarımlar yapmış ve bizim de onlardan kamulaştırarak epeyce satmış tişört tasarım örnekleri mevcuttur. Eğer kendinize bu konuda güveniyorsanız, kendin tasarla tişört sayfamızdan istediğiniz bir tişört modeli seçerek kendinize bir tişört tasarlayabilirsiniz.

Kendin tasarla ürünlerimiz

Bunun dışında yalnızca tişört satmıyoruz ve sattığımız tüm ürünlerimizi sizin tasarlamanız için sunuyoruz. Örneğin sitemizden bir bez çanta tasarlayabilirsiniz. Ya da bir kupa bardak tasarlayabilirsiniz. Sweatshirt mü? Elbette tasarlayabilirsiniz. Peki ya boxer tasarlanıyor mu? Sitemizden hem erkek boxer tasarlayabilir hem de kadın boxer tasarlayabilirsiniz. Bütün tasarlanan ürünleri bir arada görmek isterseniz de kendin tasarla sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sizleri bu yeni tasarım tişörtle baş başa bırakıyoruz. Sizleri her zaman buralarda görmeyi isteriz. Bir şey almasanız da yeni yaptığımız tişört tasarımlarımıza bakmaya buralara yazdığımız yazıları okumaya bekleriz. Yine bekleriz…

Bizi instagram’da takip etmek için @bikafa.tasarim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Ek bilgi

Beden

S, M, L

Renk

Beyaz, Bordo, Gri, Haki, Kırmızı, Lavicert, Siyah

Unisex Kadın Tişörtü

Tüm tişörtlerimiz uniseks modeldir. Aşağıdaki tabloda kadın tişörtü bedenlerine uyarlanmış ölçü tablosu bulunur. Kadın tişörtü satın alırken bu tablodan kendi ölçülerinize uygun bedeni seçiniz.

olcu tablosu kadin tisort
Erkek Tasarım Tişört Revolver Baskılı 10

Unisex Erkek Tişörtü

Tüm tişörtlerimiz uniseks modeldir. Aşağıdaki tabloda erkek tişörtü bedenlerine uyarlanmış ölçü tablosu bulunur. Erkek tişörtü satın alırken bu tablodan kendi ölçülerinize uygun bedeni seçiniz.

olcu erkek tisort 1
Erkek Tasarım Tişört Revolver Baskılı 11

Unisex Sweatshirt

Tüm sweatshirtlerimi uniseks modeldir. Aşağıdaki tablodan kendi ölçülerinize uygun bedeni seçiniz.

olcu sweat
Erkek Tasarım Tişört Revolver Baskılı 12

Erkek Boxer

bedenbelboybacak boyu
S261923
M302024
L342125
XL372226

Kadın Boxer

bedenbelboybacak boyu
S251822
M29201923
L332024
XL362125

Bez Çanta / Kupa Bardak