Hediye paketi seçimi

Hediye Paketi ( 10,00)

- 29 % İndirimli
(1 müşteri incelemesi)

 49,00

Çanta Boy: 18,5 cm

Çanta En : 10 cm

Askı İpi Uzunluğu: 106-110 cm

El Örmesi Telefon Çantası

Stok kodu: Yok Kategoriler: , , ,

Açıklama

Bikafa olarak ürünlerimizle fark yaratmak daima önceliğimiz oldu. Özel tasarım tişört, özel tasarım boxer, özel tasarım çanta derken bunlara bir yenisi olan her telefon modeline uyumlu el örmesi telefon çantalarımızı da ekledik. Hatta o kadar özeller ki bazılarından sadece 1 adet bazılarındansa bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar mevcut. El örmesi telefon çantası desek de kullanımı bu kadarla sınırlı değil. İster tak çık cüzdan, ister gözlük kabı, isterseniz de sadece aksesuar olarak da kullanabilirsiniz.

El örmesi çanta modelimizi hem çapraz takarak hem de koldan takabilirsiniz. Askı boyu her iki şekilde de kullanıma uygundur. El örmesi çantalarımız kombinlerinizin tamamlayıcısı olmaya geldi. Unisex bir ürün olarak tasarlanan el örmesi çantalarımızı sizlere sunmaktan ve bu vesileyle girişimci kadınlara destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Not: Fotoğraf çekimlerinde bir ihtimal renkler kırılmış olabilir. Daha net görüntü elde etmek isterseniz instagram hesabımızda “örme telefon çantası” öne çıkanlardan fotoğraf ve videoları inceleyebilirsiniz.

Ek notlar

Modeller

Model 1, Model 2, Model 3, Model 4, Model 5, Model 6, Model 7, Model 8, Model 9, Model 10, Model 11, Model 12, Model 13, Model 14, Model 15, Model 16

El Örmesi Telefon Çantası için 1 inceleme

  1. Seda

    Güzel görünüyorlar en kısa sürede bir kaç tane alacağım :))

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.