Çiçekli Tişört

 249,00

Ölçü tablosuna bakmadan beden seçmeyiniz. Buradaki ürün temsilidir. Gerçek ürün görseli için açıklamaya bakın. Ekrandan ekrana renk farklılığı olabilir. Renk konusunda hassasiyetiniz varsa emin olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kumaş ve Baskı Örneklerini İnceleyin

Ölçüler 1-2 cm değişebilir.

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Çiçek Baskılı Kadın Tişört Modeli

Herkesin bildiği evrendeki en büyük gücü temsil eden logo, bu kez bir kadın tişört modelimizde çiçek gibi açıyor.

Tişört Tasarımları

Şimdiye kadar bir çok tişörtü tasarımı yaptık. Bir çoğu aşırı beğenilirken bazıları pek de beğenilmedi. Hiç zorumuza gitmeden yayından kaldırdık. Çünkü sizlerin beğenisi, bize her şeyin en doğrusunu  işaret ediyor. Bu çiçekli logo tasarımlı kadın tişört modelimiz çok satan tişört tasarımı ürünlerimizden bir tanesi. Kedili tişörtler kadar rağbet gördüğünü söylemeyeceğiz ama tasarımdaki incelik, fikir ve zarafet onu iyi yapılmış bir tişört tasarımı haline getirmeyi başardı.

Çiçekli tasarım tişört modeli

Çiçek ile kadını bir tutmak gibi bir kelam etmeyeceğiz merak etmeyiniz. Çiçek çiçektir, kadın da kadındır. Ama çiçekli tişört fikri güzel değil mi? Biz bulduk. Çiçeği her ne kadar kadınla özdeşleştirmesek dekadın ve çiçek bir arada hoş bir seda yaratıyor. Bu kez seda olarak değil bir tasarım tişört olarak meydana geliyor. Deneye deneye bulduğumuz ve sonucunda işte budur diyerek hem fikir olduğumuz bu güzelim çiçek tasarımlı

Bayan tişört mü kadın tişört mü?

Bizim için çok önemli olmayan bir tartışma olsa da yine de burada bahsetmeden geçmeyelim. Bayan ya da kadın şeklinde adlandırma tartışmalarının dışındayız. O bizim dahil olacağımız bir konu değil. Biz tişört satıyoruz ve ancak bayan tişört ya da kadın tişörtleri konusunda bir fikrimiz olabilir. Bir süredir tişört işindeyiz ve müşterilerimizde bire bir konuşmalarımızda bayan tişörtü dediğimizde de fırça yediğimiz oldu, kadın tişörtleri dediğimizde de oldu. İkisinin de özellikle giyim konusunda aynı şeyi işaret ettiğini düşünmekteyiz. O yüzden bizim için fark etmez. Biz buraya hem her ikisini de yazalım da. Google’da arama yaptığınızda ikisini de yakalasın. Her iki kelimeyi yazanlar da bu güzel tişörtten mahrum kalmasınlar.

Bir de bayan tişört ya da kadın t-shirt tartışması var.

Biz genellikle Türkçe kelime kullanmayı seviyoruz. Zaten t-shirt kelimesi artık tişört şeklinde yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Tişört diye bir kelime var yani. Ama yine de yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden ötürü, insanların yaptığı farklı arama varyasyonlarında da gözükmek istiyoruz ve sizlere ulaşmayı arzuluyoruz. Bu yüzden  tişört ürünlerinde  her iki kelimeyi kullanıyoruz. Kadın t-shirt ya da bayan t-shirt sonuçta ikisinden de aynı şeyi anlıyoruz.

Baskılı kadın tişört modellerimiz

Yaptığımız tişörtlerin tamamı baskılı. Biz zaten bu sebeple buradayız. Tasarımlarımızı tişörtlere uygulayarak, bizimle aynı kafada olan insanlarla ortak bir dil yakalamayı umudediyoruz. Baskılı tişört işi biraz karışık. Özellikle baskılı kadın tişört modelleri yapmak hepsinden zor. Bir kadın tişört modeli yapmak

Sitemizdeki bayan tişörtleri

Kılı kırk yarıp bayan t-shirt modelleri üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Bir çok tasarım yapıyoruz ama içimize sinmezse onları sitemize dahi koymuyoruz.  Çünkü bizim hoşumuza gitmeyen tişört modellerini öylesine yer kaplasın diye koymak felsefemize aykırı. Özene bezene yaptığımız bazı tasarımları da siz beğenmediniz diye kaldırabiliyoruz. Yani bununla ilgili bir sorunumuz yok.  Bu bizi daha iyi tasarımlar yapmaya teşvik ediyor.

Kadın tişörtleri ucuz bir malzemeyle yapılamaz

Erkeklere yapılır demiyoruz elbette ama kadınları bu konuda daha da bir üzmemek lazım. Kadın t-shirt almaya ikna etmeyi başardığımız kişi tarafından beğenmediğine dair bir yorum gelmesi bizi üzer. O yüzden bayan tişörtleri yaparken iki kere, baskısını yaparken de üç kere düşünüyoruz.

Bayan tişört modelleri ve fiyatları hakkında

Bayan tişörtleri bir çok yerde yüksek fiyatlara satılıyor olabilir. Biz o tayfadan değiliz. Tüm tişörtlerimiz uzun zamandır sabit fiyatlı. Gücümüz yettiği kadar bu yoldan gitmeye de devam edeceğiz. Eğer biz de tişörtlerimizde fiyat arttırmaya gidersek bilin ki mecbur kalmışızdır. Sizlere kaliteli ürünleri uygun fiyatla sunmaya devam edeceğiz. Bunu bilmeniz yeterli. Uygun fiyatlı kadın tişört modelleri üretmeye devam edeceğiz.

Baskılı tişörtlerimizin kalitesi

Tişörtlerimizin üzerinde uyguladığımız baskılar son derece kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiştir. Baskısı sizi asla terk etmeyecek. Çünkü uyguladığımız teknik baskının solmasına ve bir çok yıkama sonucunda çıkmayacak şekilde geliştirildi. Defalarca test uyguladık ve baskı kalitesini onayladık.

Baskılı tişörtün kalitesi

Ürettiğimiz tişörtün kalitesi sizleri üzmeyecek şekildedir. Asla üstünüze giymeye layık görmeyeceğiniz bir tişörte baskı yapmayız. Her şeyden önce bikafa ailesi müşteri memnuniyetine son derece önem verir. Siz baskılı tişörtünüzü aldığınızda yüzünüzde mutsuzluk ifadesi olursa bir yerlerde bir yaprak düşer. Bu yüzden biz çok üzülürüz.

Herşeye rağmen tasarım tişörtünüzden memnun kalmazsanız iade koşullarımızın esnekliğiyle anında iade talep edebilirsiniz.

Tasarım tişörtünüzü hangi sebeple olursa olsun iade etmeyi isteyebilirsiniz. Böyle bir durum olduğunda sizi hiç yormuyoruz ve iade sürecini hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Yalnız neden memnun kalmadığınızı sorabiliriz çünkü nerede hata yaptığımızı bilmek ve bunu düzeltmek isteriz.

Kendinize bir tasarım tişört yapmak isterseniz onun için de çözümlerimiz var.

Sitemizde bir çok ürünü kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. Eğer bir kendin tasarla kadın tişört sayfamıza giderseniz, kendinize bir tasarım tişört modeli oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bir erkek tişörtü tasarlama sayfamız da bulunuyor. Bütün tişört tasarlama ürünlerimiz için de kendin tasarla tişört sayfamıza bekleriz.

Kendi ürünlerinizi tasarlayın

Bunun dışında kendin tasarla sayfamız mevcut. Burada bir çok ürünü tasarlayabiliyorsunuz. Örneğin bir boxer tasarlamak mı istiyorsunuz? Ya da bir kupa bardak? Belki de bir sweatshirt ya da bez çanta. Hepsi için bir çözüm ürettik. Tasarlama sayfalarımızda zevkinize göre ürünler tasarlayabilir, ürünlerimizi daha da size ait kılarak daha çok bize sevgi besleyebilirsiniz.

Bizi instagram’da da takip etin. Sayfamız @bikafa.tasarim

Ek bilgi

Renk

Siyah, Beyaz

Beden

S, M, L, XL, XXL

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Stok kodu: TST15 Kategoriler: , Etiketler: