• erkek boxererkek boxer
   35,00

  Rolling Stones Baskılı Erkek Boxer Modeli Efsane müzik grubunun logosunu kadın boxerında yaptıktan sonra erkek baskılı boxer çeşidi şeklinde yapmazsak ayıp olacaktı. Rolling Stone logo erkek boxer karşınızda. Bu baskılı boxer erkek bireyler için sürpriz dolu gecelerde sürpriz seviyesini daha da yukarılara çıkarabilir. Erkek boxer modelleri bikafa’da Bikafa’nın boxerlarla oluşturduğu…

  Temizle
 • batman logolu box ererkek siyah
   35,00

  Batman logolu erkek boxer. İç çamaşırında özgün tasarımlı baskılar isteyenler için eğlenceli bir tasarım boxer. Batman’ın herkes tarafından bilinen ve çok beğenilen logosunu erkek iç giyim dünyasına armağan ederiz. Batman logosu bulunduğu her yere yakışıyor. Neden erkek boxerının üstünde de olmasın diye düşündük ve pek de haksız çıkmadık. Erkek boxerlarının…

  Temizle
 • kendin tasarla kadın boxer
   45,00

  Kendin Tasarla Kadın Boxer Kişiye özel ürünler tasarlayabileceğiniz sitemizdeki kendin tasarla kadın boxer sayfamıza hoş geldiniz. Burada kendinize ya da sevdiklerinize bir bayan boxer modeli seçip istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Bir hediyenin kadın boxer olması kadar enteresan ne olabilir? Elbette üzerindeki baskının tasarlayan kişiye ait olması. Hediye ettiğiniz “o” kişinin komik…

 • kendin tasarla erkek boxer
   45,00

  Kendin Tasarla Erkek Boxer Şimdi Boxer Tasarlama Zamanı. Kendin Tasarla Erkek Boxer Modellerimizi İnceleyin Herkesin sahip olduğu ürünlere bir şekilde müdahale etme hakkı vardır. Elbette beğendiğiniz sevdiğiniz size yakın hissettiğiniz ürünleri alacaksınız. Bazen aradığınızı hiç bir şekilde bulamadığınız oluyor mu? Oluyordur bizim de oldu o yüzden bunu çok biliyoruz. Erkek…

Boxer

Baskılı Boxer Modelleri

Çok özel kadın erkek baksır çeşitleri, baskılı baksır modelleriyle karşınızdayız.

Kişiye Özel Baskılı Boxer Çeşitleri

Herkes özel olmak ister ama içine giydiği baksırla özel olanlar daha özeldir. Kişiye özel olarak hazırladığımız boxer modellerimizi incelemeden yeni bir boxer almayın.

En yeni boxer tasarımları, baskılı boxerlar

Bir boxerı özel kılan şey üzerindeki baskısıdır. Sıradan ucuz bir tasarım yapılmış bir boxer giymektense baskısız boxer giymeyi tercih eden kişiler arasındaysanız, bizim tasarımlarımıza da bir göz atın.

Hiç bir yerde olmayan sıra dışı tasarımlı boxer modelleri

Daha önce hiç bir yerde ya da kimsede görmediğiniz boxerlara sahip olmak ister misiniz? Elbette istersiniz ama yok değil mi? Yoktu ama artık var! Çünkü giyim meselesine farklı bir bakış açısı getiren bikafa.com sizlere baksır konusunda da sıra dışı olmayı vadediyor. Biz baktık aradık bikafa’nın tarzında baskılı boxer hiç bir yerde yok. Boşuna aramayın. elbette isterseniz arayabilirsiniz belki bizden görüp yapmışlardır. ama aynı uygun fiyatlara alamayacağınızın garantisini veririz.

Boxerlarımız hakkında

İç giyim söz konusu olunca genellikle pamuklu kumaşlar tercih edilmektedir. Hava alabilen bu yapılarıyla pamuklu kumaşlar erkek veya bayan boxer modellerinde extra hijyen sağlamaktadır. Bütün tasarım ürünlerinde olduğu gibi günümüzde insanlar boxer modellerinde de mizahi öğelerin ön plana çıktığı baskılı boxer modellerine yönelmektedir. Tercih edilen baskılı boxer modellerinde sadece mizahi öğeler değil zaman zaman estetik ve incelik de aranan özellikler arasındadır.

Bedenler nasıl oluyor?

Bunun için bir ölçü tablosu hazırladık. Beden bilgisi içeren sayfamıza gitmek için tıklayın

Estetik olan hala daha değerlidir.

Sizler de baskılı boxer modelinizi estetik algınıza göre seçerek iç dünyanıza yeni bir yolculuk yapabilirsiniz. Sadece kendiniz için değil, değerli ve mizah sever bir arkadaşınıza da baskılı boxerlarımızdan hediye edebilirsiniz. Çünkü mizah her zaman en kıymetlisidir.

İsterseniz kendiniz de tasarlayabilirsiniz.

Baskılı boxerlerımızın tasarımları sizlere yeterli gelmezse eğer, Kendin Tasarla Boxer  sayfamıza giderek erkek boxer ya da kadın boxer tasarlayabilirsiniz. Tamamen kendi görselleriniz ve cümlelerinizle özgün tasarımlar ortaya çıkarabilir ve onları üzerinizde taşıyabilir ya da hediyelik boxer olarak sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.