Bikafa’da ürünlerinizi kendiniz tasarlayın

Yaptığımız tasarımları mümkün olduğunca özgün ve hiç bir yerde bulunmayan baskılı ürünler olarak hazırlamaya çalışıyoruz. Bizimle benzer kafada olup kendilerine uygun tasarımlı ürünler bulamayan kişilerle ortak bir bakış açısı yakalamaya çalışıyoruz. Zamanında biz de aklımıza gelen bir takım tasarımları keşke böyle bir tişört tasarımı olsa da onu alsak dediğimiz çok oldu. Zaten yola çıkma sebeplerimizin en başında bu fikir yatıyor. Yaptığımız her tasarım aslında bir “özel tasarım” olarak ortaya çıkıyor. Her kafaya her düşünceye ve her mizah anlayışına uygun tasarım yapmamız mümkün olmasa da bunun üzerinde çalışıyoruz. En çok hangi tasarım satar diye değil de insanlar hangi tasarımı yaparsak kendilerine ait hissederler diye düşünerek işe başlıyoruz.

Sizleri bu anlamda dinlemeyi ve takip etmeye çalışıyoruz. Her yerde “en çok bu satar verelim atölyeye yüz bin adet basılsın” mantığıyla hareket edersek, biz de sıradan bir baskılı tişört firması oluruz. Bu yüzden var gücümüzle çok çeşitli ve her kafaya hitap edecek tasarılı ürünler ortaya koymaya çalışıyoruz. Yaptığımız tasarımlar işte bu yüzden neredeyse kişiye özel baskılı ürünler haline geliyor.

Bunun dışında bir çok farklı ürün çeşitine bu tasarımları uygulayarak bulunması zor ve bulunduğunda sevinçle karşılanacak farklı giyim ve aksesuar ürünleri ortaya koymaya çalışıyoruz. Sadece tişört, sweat shirt, ürünlerine baskı uygulayıp kolaya kaçmıyoruz. Bunların yanında baskılı boxer, baskılı bez çanta gibi alternatif giyim ve aksesuar ürünlerine de yöneldik. Bunlar da yetmedi baskılı kupa bardak gibi hediye edilebilecek ve severek kullanılabilecek bir takım baskılı ürünler de hazırladık.

Elbette yaptığımız tasarımlar “biz yaptık oldu, en iyi budur” şeklinde sizlere sunulmuyor. Bunlar sizler için sadece bir öneri niteliğinde tasarımlar. Eğer sizler için hazırladığımız tasarımlar tam olarak duygu ve beğeninizi karşılamayabilir. Keşke şunun şurasında şöyle de bir şey olsaydı dediğinizi duyuyoruz. Bu yüzden sizler için daha da kendi kafanızı yaşamanız için kendin tasarla bölümümüzü hazırladık.

Kendi tasarımlarımızın da içinde bulunduğu, değiştirip üzerine yeni bir şey ekleyebileceğiniz bir araç geliştirdik. Örneğin üzerinize giymek istediğiniz bir tişörtü tamamen kendi zevklerinize göre tasarlamak isterseniz tişört tasarlama aracımızla en baştan tasarlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Footer Logo

Kendin Tasarla | Erkek Tişört | Kadın Tişört | Sweatshirt | Erkek Boxer | Kadın Boxer | Kupa Bardak | Baskılı Bez Çanta